Real Techniques, Sculpting Brush (Pędzel do konturowania)

Real Techniques, Sculpting Brush (Pędzel do konturowania)

Pojemność 1 szt

Pędzel do konturowania Sculpting Brush Real Techniques - ścięty kształt włosia pozwala podkreślić kontur twarzy oraz łatwo modelować jej wygląd. Doskonały do aplikacji kosmetyków pudrowych oraz w kremie. Wykonany z syntetycznego włosia taklon, o optymalnej sprężystości i miękkości.
Podobnie jak inne pędzle marki Real Techniques, został zaprojektowany przez słynne blogerki siostry "Pixiwoo" Sam & Nic Chapman.

Skład: włosie: 100% taklon, rączka: aluminium, guma kauczukowa

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny!

Pędzel kupiłam kilka lat temu. I myslę, że najlepszą recenzją będzie fakt, że mam go do dziś i to w śweitnym stanie.
Pędzel był dość drogi. Był to chyba pierwszy droższy pędzel jaki sobie w tamtym czasie sprawiłam. Jeśli chodzi o wygląd, jast bardzop ładny i dobrze wykończony.
Jego włosie jest bardzo miękkie i zbite, przez co nadaje się do różnych konsystencji. Rozcieram nim konturowanie na mokro, jak i na sucho. Trzeba jednak uważać, ponieważ struktura włosia wraz z mocną pigmentacją kosmetyków może nam zrobić plamę.
Sama aplikacja tym pędzlem jest bardzo przyjemna, ponieważ włosie jest bardzo mięciutkie.
Co ciekawe, po tylu latach i tylu praniach nie odkształca się ono i nie wychodzi. Po takim czasie napisy ze skuwki tylko lekko się starły. Jest to naprawdę trwały i świetny produkt. Myślę, że w obliczu tych cech, jak i radości z użytkowania jego cena w moim odczuciu, teraz, nie jest wcale wysoka.
Polecam.

I na mokro i na sucho

Ten pędzel zakupiłam z kilkoma innymi i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Dobrze się sprawdza do konturowania, zarówno na mokro jak i na sucho. Niemniej ja potrzebuję jeszcze drugiego pędzla, delikatniejszego, do rozblendowania tego konturu (w przypadku suchego konturowania).

Pędzel jest dość zbity, ale miękki, przez co możemy sobie zrobić kuku jeśli używamy mocno napigmentowanych produktów - tutaj kategorycznie trzeba mieć lekką rękę.
Mimo częstego używania i mycia nic się z nim nie dzieje. Nie odkształca się, nie traci miękkości, nie gubi włosia i design się nie uszkadza. Mimo wszystko cena jest nieco wysoka. Ale jeśli szukasz dobrego pędzla, który możesz kupić z marszu wchodząc do Rossmanna a nie przeszukując zasoby internetu, to jest to produkt dla ciebie.

Nie rozstaję się z nim

Cena może być nieco za wysoka dlatego czekałam na jakąś promocję w rossmanie. Wtedy się zdecydowanie opłaca! Teraz nie wyobrażam sobie nakładania bronzera czy to w pudrze czy to na mokro bez tego pędzla. Jest świetnie wyprofilowany dlatego bardzo łatwo się z nim pracuje.

Bardzo dobry

Naczekałam się na promocję, ale wreszcie kupiłam.
To mój drugi RT i jestem tak samo zadowolona: gęste, zbite, miękkie włosie, idealnej wielkości do precyzyjnego nakładania konturującego pudru dokładnie w te miejsca, gdzie chcemy. Na tyle sprężyste, że świetnie go rozciera. Nie pyli, nie "zjada pudru".
Łatwo się myje, szybko schnie, nie traci kształtu (przechowuję w siatkowej osłonce), końce włosia nie twardnieją i nie rozdwajają się.
Używam go na razie z Kobo i jestem bardzo zadowolona z zakupu.

świetny do podkładu

Kupiłam za 36 zł w promocji w Rossmanie.
Od początku zamierzałam używać go jako pędzel do rozprowadzania podkładu, chociaż sądzę, że bardziej dedykowany jest do nakładania kremowych bronzerów.
Ja takiego nie posiadam niestety, ale do nakładania podkładu sprawdza się w stu procentach. Robi to szybko, sprawnie, nie zostawia smug. Jest mięciutki i przyjemny na twarzy, kształt umożliwia dotarcie wszędzie. Bezproblemowo się pierze. Jest wykonany porządnie, design mi się podoba.
Mam mieszane uczucia co do pędzli Real Techniques, bo uważam nadal, że są za drogie, a ich popularność to niewątpliwie głównie świetny marketing. Jest wobec nich zarzut, że to to samo co chińskie podróbki za kilka złotych...Być może, sama nie jestem w stanie stwierdzić, bo nie mam żadnego chińskiego ich odpowiednika, ale muszę przyznać, że ogólnie włosie z taklonu spełnia swoje zadanie, a z tego pędzla jestem bardzo zadowolona. Ku swojemu zaskoczeniu sięgam po niego najczęściej, mimo, że mam wiele innych (np Hakuro H50 i H51). Uważam, że w promocji jak najbardziej warto kupić, w cenie regularnej już niekoniecznie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie