Paese, Matte & Cover Sebum Control (Podkład matująco - kryjący)

Paese, Matte & Cover Sebum Control (Podkład matująco - kryjący)

Podkład matująco – kryjący Sebum Control Podkład dla cery z niedoskonałościami i nadmierną produkcją sebum idealny dla skóry tłustej i mieszanej Reguluje wydzielanie sebum- formuła Sebum Control rozpoznaje i równoważy tłuste i suche partie twarzy. Podkład zapewnia matowe wykończenie, aktywne mikrogąbeczki rozpraszają sebum, zapewniając efekt matu, cera pozostaje nieskazitelnie gładka, a niedoskonałości perfekcyjnie zakamuflowane. Kompleks witamin A, C i E zapewnia odpowiednią pielęgnację skóry, D-panthenol łagodzi podrażnienia.

dno

chyba najgorszy podkład jaki do tej pory miałam. słabo kryje, bardzo źle się go rozprowadza po czym i tak szybo schodzi z twarzy, pozostawia plamy oraz ma bardzo specyficzny zapach . jedynym malutkim plusem jest to że w miarę matowi skórę

Niestety się nie polubiliśmy

W przeciwieństwie do Specjalistycznego podkładu matującego Paese, który pokochałam od pierwszego użycia ten zdecydowanie się nie sprawdził. Strasznie szybko schodzi, pozostawiając dziwne miejscowe plamy, więc długo się nie utrzymuje, poza tym krycie również nie powala. Kupiłam go z myślą, że pewnie będzie tak dobry jak ten specjalistyczny, jednak się zawiodłam.

Niekoniecznie

Niestety, ale moje odczucia co do tego podkładu nie są przesadnie pozytywne. Do plusów mogę jedynie zaliczyć brak wysuszania twarzy, krycie oraz opakowanie. Minusów jest więcej: ciemnieje na twarzy (o zgrozo!), nie matuje oraz dziwnie schodzi z twarzy tak jakby fragmentami - fatalny efekt. Stosowalam go na kilku bazach i rezultat zawsze taki sam.

Never again, nie polecam.

Lubię to

Idealna do skóry mieszanej, nie wysusza, ani nie nawilża, jednak fajnie odżywia skórę. Po nałożeniu twarz jest gładka i przyjemna w dotyku. Fantastyczny zapach.

jedyny

Bardzo go lubię za jasny kolor (na mojej twarzy nie zmienia odcienia), naturalność, krycie z lekkim, jakby pudrowym wykończeniem. Tubka starcza mi na ponad miesiąc. Obecnie jest jedynym, (po Dermice -True Maquiq ze złotem, która gdzieś przepadła w sklepach), który nie powoduje u mnie żadnych podrażnień i wyprysków. Stosuję go ciągle, czasem zaszaleję z czymś innym , ale zawsze wracam. To mój "pewniak".

W porządku

Może szału nie robi, ale jest przyzwoity. Mam najjaśniejszy odcień i jest dobry, choć słabo kryje. Tak więc producent skłamał, że to podkład kryjący, bo trzeba nałożyć co najmniej 2 warstwy, żeby zakrył cokolwiek.
Nie matuje na długo, jak to zwykle bywa w przypadku takich produktów. Przypudrowanie jest koniecznie.
Niestety nie trzyma się cały dzień, w upały robi się z niego ciasto i nierówno schodzi. Lepiej stosować go w chłodniejsze dni.
Jest lekki, co mi się w nim podoba najbardziej. Nie wiem jednak, czy go kupię ponownie, ale nie wykluczam tego w przyszłości.

Bardzo dobrze matuje!

Mam mieszaną cerę, która święci się w strefie T niesamowicie, w lecie tym bardziej. Żaden podkład nie mógł sobie z tym poradzić. Trafiłam na Paese niedawno i nie żałuję. Kontroluje swiecenie się, chociaż i tak utrwalam ten efekt pudrem transparentnym ta na jakiś czas.
Nie zauważyłam mega krycia, ale nie tego szukałam, nie mam problematycznej jesli chodzi o to cery.
Dodatkowy plus to, że świetnie się rozprowadza i wtapia w skórę.
Mam najjasniejszy odcień 200 - dopasowuje się do twarzy, nie waży się ani nie różowieje.

Jednym słowem - polecam! Te z was, które szukają pogromcy święcenia się zaprzyjaźnią się z tym podkładem :)

PS: duzo jeżdżę rowerem i ten podklad nie spływa ze mnie nawet w trakcie szybkiej jazdy w upale.

Warto spróbować!

Dobry podkład, matuje, jeśli chodzi o krycie to trzeba trochę więcej nałożyć podkładu, żeby zakryć jakieś niedoskonałości. Dla mnie dużym minusem jest tubka oraz zapach, który mi nie odpowiada, gdyż jest zbyt intensywny, ale po kilku minutach już "znika". Ja używam odcienia 201 i jak dla mnie jest ok. Ogólnie polecam

Doskonały!

Najlepszy podkład jaki miałam. Nie powoduje efektu maski. Czuje sie w nim naturalnie. Kolor idealnie pasuje do skory. Podkład pięknie pachnie i długo utrzymuje sie na skórze. Nie zapycha porów. Doskonały do skory wrażliwej i podatnej na uczulenia. Nadaje twarzy równomierny kolor. Jedyną wadę stanowi dla mnie opakowanie - tubka.

Najlepszy podkład do cery mieszanej

Plusy
Pierwszy podkład po którym się nie świecę
Wytrzymuje zmiany w pracy nawet te 12sto godzinne
Kolory dostępne na rynku w odcieniach naturalnych
Cena atrakcyjna
Nie uczula