18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sanex, Dermo Invisible Men, Antyperspirant w kulce

Sanex, Dermo Invisible Men, Antyperspirant w kulce

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 11,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Sanex Antyperspirant w kulce Men Dermo Invisible minimalizuje występowanie białych śladów na skórze oraz, co istotniejsze, na ubraniach. Zapewnia 24 godzinną ochronę poprzez aktywną współpracę z skórą. Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i chroni przed poceniem się jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Minimalizuje ryzyko występowania podrażnień. Sanex Antyperspirant w kulce Men Dermo Invisible został zatwierdzony przez dermatologów.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Skuteczny i delikatny

Dezodoranty to chyba najprostsze kosmetyki w recenzowaniu. Podstawowa ich funkcja - przynajmniej dla mnie - podlega ocenie zero-jedynkowej: albo działa, albo nie.

W tym przypadku produkt zalicza się do chwalebnego grona tych działających. Trudno mi powiedzieć czy będzie skuteczny w przypadku każdego mężczyzny, bo faktycznie odnoszę wrażenie, że jest on delikatny i nie liczyłbym na dłuższe działanie niż 24h podane przed producenta. W przypadku większych problemów z potliwością należałoby rozważyć kosmetyk agresywniej działający.

Jednym z największych plusów jest zapach. Delikatny i dyskretny - nie będzie się gryzł z wodami toaletowymi, co dla mnie jest zdecydowaną zaletą.

Niestety z natury mam skórę wręcz patologicznie skłonną do podrażnień i nie zliczę ile razy kończyłem z czerwonymi, piekącymi pachami po testowaniu nowego dezodorantu. Pod tym względem Sanex okazał się fenomenalny. Jest delikatny i zupełnie mnie nie uczulił. Byłem do tego stopnia zaskoczony jego formułą, że postanowiłem podjąć się próby ognia: ogoliłem pachy i użyłem go niedługo potem ;). I w tym przypadku nie było podrażnienia czy choćby uczucia dyskomfortu. Nie spotkałem się jeszcze z tak delikatnym dezodorantem. Owacje na stojąco!

Odejmuję jedynie pół gwiazdki za opakowanie, które jest średnio funkcjonalne. Na brzegach zostaje trochę produktu po aplikacji. Nie lubię ubrudzonych opakowań, więc zawsze potem delikatnie go wycieram. Pod względem estetyki nie mam mu jednak nic do zarzucenia.

Biorąc pod uwagę wszystkie plusy mogę zdecydowanie go polecić - szczególnie osobom z wrażliwą skórą.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  13
  produktów

  60
  recenzji

  330
  pochwał

  10,00

 2. 2

  17
  produktów

  27
  recenzji

  354
  pochwał

  9,42

 3. 3

  45
  produktów

  122
  recenzji

  125
  pochwał

  7,54

Zobacz cały ranking