Kululu, Stipple me Spotless Brush nr 0156 (Pędzel do podkładu)

Kululu, Stipple me Spotless Brush nr 0156 (Pędzel do podkładu)

Kululu pędzle "Stipple me Spotless" nr 0156 służy do “osadzania” naniesionego wcześniej podkładu w każdym zakamarku skóry. Zrobiony został z bardzo delikatnego włosia naturalnego oraz syntetycznego. Dzięki temu zachowuje swój kształt nie pochłaniając zbyt dużej ilości produktu. Pędzlem nr 0156 nie należy omiatać twarzy, a “wbijać” podkład delikatnymi ruchami pod kątem niemalże 90 stopni. W sytuacjach gdy makijaż wykonywany jest na świeżym powietrzu, w celu zachowania higieny, 0156 wykorzystywany jest do nakładania kremów nawilżających.Świetnie sprawdza się również przy nakładaniu kremów BB.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

idealny!

Najlepszy pędzel do podkładu jaki miałam!

Pędzel jest przemięciutki i miły w dotyku, nie zostawia smug i idealnie rozprowadza podkład na całej twarzy. Widać też, że jest bardzo starannie wykonany (plus za estetykę!)

Używam do podkładu MAC STUDIO SCULPT, próbowałam jeszcze do Bourjois 123 Perfect Foundation i w obu przypadkach się nie zawiodłam!

Biorąc pod uwagę jakość i efekt cena zdecydowanie kusząca!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel używany codziennie

Jak Mac tylko taniej

Kupiłam ten pędzel na pokazie makijażowym zorganizowanym przez Kululu, jest rewelacyjny. Bardzo mięciutki przez co punktowanie nim jest bardzo przyjemne. Używam codziennie od prawie 2 miesięcy. Naprawde świetnie się nim nakłada podkład, nie odkształca się!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka użytkowana codziennie