Kululu, Real Sponge (Gąbka do nakładania podkładu)

Kululu, Real Sponge (Gąbka do nakładania podkładu)

Do wyprodukowania Real Sponge wykorzystaliśmy wysokojakościowy materiał, którego włókna dwukrotnie rozszerzają się pod wpływem wody sprawiając, że jest on jeszcze bardziej miękki niż po wyciągnięciu z pudełka. Aplikacja podkładu, różu w kremie czy bronzera na bazie wody nigdy nie była tak precyzyjna a efekt tak trwały. Gąbeczki Real Sponge nie pękają, są szybkoschnące a zatem bardziej higieniczne. Opakowanie Real Sponge może być wykorzystane do suszenia - kiedy gąbeczka wyschnie, zmniejszy objętość i sama wpadnie z powrotem do pudełka.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

super produkt

Gąbkę Real Sponge kupiłam na pokazie makijażowym Kululu. Byłam nią bardzo pozytywnie zaskoczona, gąbka jest właśnie taka jaka powinna być. Nie twarda obijająca twarz, a mięciutka, o bardzo niskiej gęstości po namoczeniu i wyciśnięciu, a do tego całkowicie bezzapachowa. Dzięki temu fantastycznie rozprowadza podkład, fajnie się nią blenduje i co bardzo ważne - wysycha tak jak powinna, nie pękając i nie zmieniając swoich właściwości. Jeżeli chodzi o gąbeczki, które miałam do tej pory to zdecydowanie #1.

Ilość zużytych opakowań: 1 stuka używana co drugi, trzeci dzień