Senses, Balsamy do ciała

Senses, Balsamy do ciała

Balsamy, które nawilżają, odżywiają i zmiękczają skórę, a przy tym doskonale się wchłaniają. Nadają ciału miły zapach i satynową gładkość. Zawierają witaminę E znaną ze swych dobroczynnych dla skóry właściwości.
Występują w pięciu zapachach:
- Get ready (morskiej bryzy),
- Fantastic day (dzikich kwiatów),
- My moment (lawendy i lilii wodnej),
- Re-charge (mandarynki i przypraw).
- Summer Splash (letnie kwiaty - żółty - nowość 2005).

Przyjemne balsamy

Oceniam Divine/Mystique.

Bardzo lubię ten balsam, przede wszystkim za jego cudowny zapach, moim zdaniem najlepszy z serii Senses Avonu. Balsam wyraźnie nawilża, pozostawia na skórze piękny zapach, nie jest drogi, ma estetyczne opakowanie, a dodatkowo można go jeszcze zestawić z żelem pod prysznic z tej samej serii, dla mnie super.

Plusy:
- delikatny
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- ładny zapach
- kremowa konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

słaby

miałam wersję zieloną i pomarańczową
kupiłam je skuszona niską ceną i zapachem ale niestety na tym zalety sie skończyły :(
-wodnista konsystencja więc mało wydajny
-zapach szybko znikał
-nie nawilżał skóry
szkoda że firma zamiast je ulepszyć to przestala je produkowac bo zapachy przypadły mi do gustu szczególnie wersja mandarynkowa

Używam tego produktu od: kiedyś

nie polecam.

dostalam go od siostry, bo jej nie podobal sie zapach, mnie zreszta tez sie nie podoba (wersja fantastic day jest duszaca i nie pachnie przyjemnie, te dzikie kwiaty to chyba jakies zwiedle byly ;) ) no ale stwierdzilam ze go zuzyje. balsam strasznie sie maze i ciezko wchlania, zostawia biala powloczke. jak sie nalozy go za duzo w 1 miejscu to potem b. ciezko go rozprowadzic, bo niby za duzo go by sie wchlonal ale tez rozprowadzac sie nie chce. o zapachu juz wspominalam, cale szczescie ze szybko sie ulatnia. bardzo mala wydajnosc (250ml) - uzywam go okazyjnie, ale przy codziennym stosowaniu poszedl by w 2 tygodnie. jest za gesty i przez to bardzo ciezki, nie nadaje sie na lekkie wiosenne dni. jak juz po dlugim czasie sie wchlonie, skora jest nawilzona tylko kilka godzin. generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Avon Mark - relacja

Jak to Avon ;)

Tak jak w tytule - balsamy chyba niczym nie różnią się od innych zapachowych Avonu, poza, oczywiście, zapachami ;) Sama mam wersję Fantastic day.
Zapach jest niczego sobie (choć gdy dostałam balsam od Mamy, niezbyt mi się podobał), dość intensywny, długo utrzymuje się na skórze.
Konsystencja jest troszkę gęstsza niż w przypadku balsamów z serii Avon Naturals, jednak kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając po sobie tłustej warstewki, dzięki czemu po chwili można założyć ubranie.
A właściwości pielęgnacyjne? No cóż, tu jest średnio. Niby nawilża, ale poradzi sobie tylko z normalną skórą, do suchej, a co dopiero bardzo suchej jest za słaby.
Tak jak i innych avonowskich balsamów, nie mogę go używać do skóry nóg - podrażnia ją, swędzi, powstają czerwone placki - jednak do ramion czy dekoltu jest ok.
Ogólnie to całkiem przyzwoity kosmetyk, a mój kwiatowy zapach z pewnością umili mi wakacje.

Używam tego produktu od: dawna (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

tylko zapach

balsamy mają tą zaletę, że ładnie pachną
niska cena i w miarę dobra wydajność też zachęcają, wsiąkają szybko
ale w ogóle nie nawilżaja, moja skóra jest po nich sucha jakbym nie smarowała jej niczym
gdyby za zapachem szła formuła, byłabym zachwycona

Używam tego produktu od: paru lat

Pięknie pachnie

Kosmetyk fajnie się nakłada, lekka konsystencja, ma przepiękne zapachy, nie ulatniające się zbyt szybko ze skóry, mój ulubiony to "winter sensation"- jest taki uspokajający, rozgrzewający, idealny na jesienno- zimowe wieczory. I na tym zalety balsamu sie kończą. Produkt szybko sie zużywa, co prawda nie jest drogi, ale lepszy byłby w jumbo rozmiarze. Słabo nawilża, niezbyt wyczuwalne nawilżenie przy skorze normalnej w kierunku suchej. co za tym idzie, nie wygładza, nie odżywia, czyli w ogóle nie pomaga skórze, nie poprawia jej wyglądu i kondycji. Pomimo to jeśli jeszcze kiedyś powróci w wersji winter sensation, w co szczerze wątpię, to na pewno się na niego skusze. Zapach jest obłędny.

Używam tego produktu od: 2 razy przez 3 miesiace

Taki nijaki.

Miałam wersję Fantastic day - pięknie pachnie, o tak, ale czy nawilża, jeśli nawet trochę to efekt za chwilę znika, zostaje zapach, za niego dlatego, że jest przepiękny daję 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 m-c

Piękny ;)

Miałam wersję Divine Time o zapachu jaśminowo-różanym. Przepiękny zapach i to jest właśnie głowny atut tego kosmetyku. Poza tym ładne opakowanie, trochę lejąca się konsystencja i ładny zapach. Nawilżanie jest troszkę zbyt krotkotrwale, ale skora jest gladka i miekka. Produkt jest raczej niewydajny i troche zbyt drogi.

Używam tego produktu od:3 lata temu

mało pielęgnacji

używałam niebieskich

+ładne zapachy
+cena w promocji
+opakowanie

-mało nawilżenia

taki nijaki...
w tej samej cenie kupię działające o niebo lepiej

Używam tego produktu od:kilka lat temu

pachnące :)

Największym atutem tych balsamów są zapachy; maiłam 3: sezonowy letni kilka lat temu ( w żółtym opakowaniu), sezonowy zimowy (około 1,5 roku temu) oraz czerwony (różany?) dostępny cały czas w ofercie.

Wszystkie cudownie pachną, każdy inaczej ale każdy pięknie; zimowy był ciepły i rozgrzewający, żółty słodko-owocowy - wakacyjny, czerwony - zmysłowy :) Zapach bardzo trwałe, przesiąkają nimi urania i pościel.

Gorzej z właściwościami pielęgnacyjnymi; balsamy są dość rzadkie, słabo nawilżają ale szybko się wchłaniają bez pozostawiani tłustej warstwy. Opakowania są ładne, estetyczne i poręczne; można postawić je na zakrętce, wtedy łatwiej wydobyć produkt ze środka.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie polecam

Balsam z tej serii dostałam w prezencie. Sama raczej nigdy bym go nie kupiła. Balsam ładnie i długo pachnie. Nawilża bardzo słabo i trochę podrażnił moją skórę. Jest odpowiedni dla miłośniczek intensywnych zapachów. Jeśli ktoś potrzebuje porządnego nawilżenia to nie osiągnie tego przy pomocy tego balsamu.

Używam tego produktu od:używałam kiedyś

Mógłby być lepszy

Pierwszy balsam kupiłam od razu jak pojawiła się w katalogu seria Senses - zapach Re-charge. Nie pamiętam wrażeń dotyczących użytkowania, bo stosowałam od przypadku do przypadku.

Miałam zachomikowany jeszcze jeden balsam i czekał w kolejce na zużycie. Wrażenia są takie sobie. Zapach zdążył mi się już znudzić z półtora roku temu, więc bez szału. Nawilżanie sprawia mu trudności. Konsystencja lejąca też mu nie pomaga. Ot taki balsam, ale więcej już nie kupię z tej serii.

Używam tego produktu od: ostatnie opakowanie zużyłam w około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: trzy będą