Schwarzkopf Schauma, Moc Keratyny, Odżywka odbudowująca

Schwarzkopf Schauma, Moc Keratyny, Odżywka odbudowująca

Schauma Odżywka odbudowująca Moc Keratyny dla włosów delikatnych lub słabych.
Schauma Odżywka odbudowująca Moc Keratyny odbudowuje strukturę włosów głęboko we wnętrzu i redukuje ich łamliwość do 95%.
* 100 % siły i do 3 x łatwiejsze rozczesywanie.
* Formuła z intensywnie pielęgnującymi proteinami przywraca włosom utracone proteiny.
* w porównaniu do włosów przed stosowaniem produktu.

Jestem za

Nie używam tej odżywki za każdym razem, ale dosyć regularnie, na przemian z inną.

* zapach jest genialny
* gęsta konsystencja, która po aplikacji doskonale wchłania się we włosy, może być przez to troszkę mniej wydajna
* nie widzę większego problemu przy spłukaniu jej
* włosy są mega miłe w dotyku, łatwiej je rozczesać
* włosy faktycznie mniej wypadają, ale możliwe że to też zasługa innych kosmetyków do włosów jakich używam
* nie zauważyłam, aby włosy szybciej się przetłuszczały
* cena ok

Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Nic szczególnego

Odżywkę otrzymałam z szamponem w zestawie.
Ładne opakowanie, standardowa pojemność. Bardzo przyjemny zapach,
Dla mnie niestety jest za rzadka, za mało treściwa, przez co niewydajna. Opakowanie starczyło mi na mniej, niż 10 użyć, a włosy mam niezbyt gęste, długość do łopatek.
Po nałożeniu na włosy jakby wsiąka i ciężko uzyskać poślizg, ciężko rozprowadzić ją równo.
Włosy po spłukaniu w miarę gładkie, sypkie, ale trochę sianowate i mało lejące, sztywne. U mnie nie działa dociążająco. Nie wrócę do niej raczej, bo znam lepsze odżywki w podobnej cenie.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Mój keratynowy hit!

Już dawno nie dobieram kosmetyków do włosów, w zależności od tego co znajdę na wannie ;d ale z tą odżywką właśnie tak było. Zalazłam ją na wannie i się zainteresowałam jej składem. Postanowiłam wypróbować i zakochałam się. Nie wiem jak to jest, że w poprzednich recenzjach pada stwierdzenie, ze obciąża ona włosy, ja za pierwszym razem trzymałam ją 50 min i żadnego przyklapu, a wręcz przeciwnie, włosy sypkie, błyszczące, ale jednocześnie dociążone. Ostatnio częściej korzystam z niej jako uzupełnienie pielęgnacji, żeby np. łatwiej rozczesać włosy i nie wyrywać ich przy tym. Bardzo chętnie kupię ją podobnie i wszystkim ją polecam. ;d

Używam tego produktu od: pól roku

Ciężka, za ciężka

Włosy po tej odżywce są ciężki i oklapnięte. Używałam jej potem od połowy długości włosów, nie pomogło. Nie jestem zadowolona. Plusem była gęstość. Nie spływała z włosów, ale też ciężko było ją zmyć. Co do efektów: ociężałość włosów skreślała wszystko, chociaż stan włosa był nieco lepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

nie przypadła mi do gustu

Dostałam tę odżywkę wraz z szamponem.
Nie używam jej przy każdym myciu włosów lecz zamiennie z odżywką Garniera, która na moich włosach sprawdza się lepiej... Tej odżywki używam najczęściej do zmywania oleju z włosów i tu dobrze się sprawdza.
Odżywkę trzeba bardzo dokładnie spłukać, gdyż obciąża włosy i mimo to, że są gładkie, to wydaje mi się, że jest to taki sztuczny efekt. Poza tym zauważyłam, że włosy szybciej się przetłuszczają, a końcówki są dziwne w dotyku następnego dnia.
Plusami natomiast są: zapach, konsystencja oraz cena :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

zwykła

Kupiłam z ciekawości za 5 zł w Kauflandzie, bo w sumie chyba nigdy nie miałam odżywki d/s tej firmy.

Opakowanie wygodne. Można bez problemu przeciąć.
Odżywka ma ładnych zapach, który nie utrzymuje się na włosach. Konsystencja biała, dosyć gęsta, skoncentrowana, nie spływa z włosów.
Trzeba ją bardzo dokładnie spłukać, bo inaczej włosy są obciążone i klejące.
Moje włosy są rozjaśniane, trochę zniszczone kręceniem, ale nie są suche. Bez odżywki mogłabym się obejść, ale lubie gdy są bardzo śliskie i gładkie. Tutaj tego nie ma. Po jej użyciu włosy są odrobinkę gładsze niż normalnie i tyle. Zapominam, że użyłam odżywki (o ile dobrze ja spłuczę i nie mam klejące kułtuna na głowie).

Mam włosy pół długie i używam jej praktycznie codziennie od miesiąca i zostało mi 1/3 opakowania.
Nie kupię ponownie, bo na cóż, jak mi nic nie daje.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego