Oriflame, Eleo, Shampoo (Szampon do włosów)

Oriflame, Eleo, Shampoo (Szampon do włosów)

Szampon do włosów Oriflame Eleo to szampon zawierający w składzie olejek arganowy i olejek z dzikiej róży i witaminy F. Szampon oczyszcza i dba o włosy je nawilżając. Włosy są zdrowe i lśniące przez cały dzień. Pomaga chronić końcówki. Szampon do włosów Oriflame Eleo jest przeznaczony do wszystkich typów włosów.

Zero efektów

Kupiłam go, bo zachęciło mnie to, że w katalogu napisane było, że w składzie ma olejek arganowy. To było moje pierwsze duże i tak właściwie ostatnie zamówienie w Oriflame. Niestety jak dostałam go od konsultantki, to okazało się, że na drugim miejscu w składzie jest SLS, a olejek arganowy jest bliżej końca składu. Osobiście staram się nie używać kosmetyków do włosów, gdzie tak wysoko w składzie jest SLS, ale postanowiłam go zużyć. Nie zauważyłam za bardzo efektów oprócz tego, że zaraz po umyciu włosy są błyszczące (SLS), a następnego dnia już nie (myje włosy co drugi dzień). Generalnie średniak. Nie polecam.

Bardzo dobry

Zdecydowanie mój ulubiony, piękny zapach. Włosy są po jego użyciu delikatnie, mięciutkie i odżywione. Od kad zaczęłam go stosować poprawiła się kondycja włosów (a miałam zniszczone prostowaniem i farbowaniem). Polecam

Jest ok

Szampon niczego sobie. Nie najgorszy nie najlepszy, ale wart spróbowania. Tubka trochę nieporęczna w momencie gdy szampon się kończy. Słabo wydajny, a myję włosy co 2 dzień. Ma przyjemny zapach oraz przezroczysty kolor. Dobrze się pieni. Nie zauważyłam po jego stosowaniu żadnych minusów, ale plusów też nie. Włosy przetłuszczają się tak samo (dalej myję je co 2 dzień) Cena nie jest specjalnie wysoka.

najlepszy

Kupiłam za jednym zamachem całą serię i nie żałuję ani złotówki. Mam szampon, odżywkę, maskę i olejek.

Po miesięcznej kuracji i codziennym myciu szamponem moje włosy są mocniejsze, zdrowsze i odzyskały blask. I nie są to puste slogany reklamowe, te produkty naprawdę działają.

Mam włosy przetłuszczające, myję codziennie. Włosy cienkie i bez objętości.

Szampon zamknięty w brązowej tubie. Eleganckiej, ale nieco nieporęcznej, zwłaszcza pod koniec opakowania.

Sam szampon ma żelową konsystencję i lekko perłowy kolor. Miałam pewne obawy, że obciąży włosy, ale nic z tych rzeczy.

Zapach olejkowy, słodkawy, delikatny.

Szampon dobrze się pieni, bezproblemowo się spłukuje i pozostawia włosy niesamowicie miękkie. Nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje łupieżu.

Nie mam po nim problemu z rozczesywaniem włosów. Są świeże i sypkie cały dzień, pięknie się błyszczą.

1 opakowanie wystarcza mi na niecały miesiąc stosowania, mam włosy prawie po pas, więc długie.

Polecam, naprawdę dobry szampon. Niestety nie zawsze jest w katalogu i nie zawsze w promocji, ale warto polować.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc