Oriflame, Eleo, Conditoner (Odżywka do włosów)

Oriflame, Eleo, Conditoner (Odżywka do włosów)

Oriflame Eleo Odżywka do włosów to Bogata i pachnąca odżywka z olejkiem arganowym, olejekiem różanym i witaminą F. Oczyszcza i nawilża włosy pozostawiając je gładkimi i lśniącymi. Pomaga chronić końcówki. Oriflame Eleo Odżywka do włosów jest przeznaczona do wszystkich typów włosów.

najlepsza odżywka z oferty Oriflame

Odżywka w porównaniu do innych z Oriflame jest bardziej gęsta, przyjemnie wygładza włosy i zostawia je miękkie i pachnące. Ułatwia rozczesywanie. Nie obciąża włosów, starczyła prawie na miesiąc. Była używana co drugi dzień. Mam włosy kręcone wysokoporowate. Sprawdziła się w 100%.

super, jak cała seria.

Mam całą serię Eleo i jestem bardzo zadowolona. Odżywkę stosuję po każdym umyciu włosów, nakładając porcję wielkości orzecha włoskiego od połowy włosów. Spłukuję po 2-3minutach.

Po miesiącu stosowania efekty przeszły moje oczekiwania.

Włosy stały się mocniejsze i bardziej lśniące.

Odżywka zamknięta w białej tubie, 150ml. Kolor biały, mleczny, o delikatnie słodkawym zapachu, charakterystycznym dla całej serii.

Odżywka nie obciąża moich cienkich włosów. Bezproblemowo się spłukuje, włosy rozczesują się praktycznie za jednym pociągnięciem TT.

Nie spowodowała łupieżu ani problemów ze skórą głowy.

Odżywka wystarczyła mi na nieco ponad miesiąc stosowania. Mam włosy długie, uważam, że wynik całkiem ok.

Jeśli macie problem z odżywieniem włosów i chcecie dodać im witalności, polecam tę serię.