Indola, Innova Glamour, Precious Oil (Olejek pielęgnacyjny dodający blasku)

Indola, Innova Glamour, Precious Oil (Olejek pielęgnacyjny dodający blasku)

Indola olejek pielęgnacyjny dodający blasku Innova zawiera formułę z trzema orientalnymi olejkami (marula, arganowym i z oliwek) daje piękno wszystkim rodzajom włosów, zapewniając piękny połysk oraz ochronę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Indola olejek pielęgnacyjny dodający blasku Innova nie obciąża włosów.
Przy dłuższym stosowaniu olejek regeneruje i odżywia włosy. Jak dla mnie świetnie regeneruje uszkodzone końcówki, ale swobodnie można nanosić na całe włosy bo wyglądają świeżo i błyszcząco. Zaraz po nałożeniu odczuwalne jest jego dobroczynne działanie, bo włosy od razu są inne w dotyku. Podobno chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur urządzeń do stylizacji włosów, ale ja nie stylizuję włosów więc nie sprawdziłam. Można stosować na dwa sposoby:
- przed myciem: nałożyć olejek na suche włosy, sporą ilość rozprowadzić na całej długości włosów i przeczesać je. Pozostawić na 5 minut, a następnie spłukać dokładnie z włosów i umyć jak zwykle.
- po umyciu: rozgrzać kilka kropel olejku w dłoni, po czym wetrzeć w wilgotne włosy - wedle uznania na całej długości lub na rozdwojone końcówki.
Stylizować jak zwykle, ja pozostawiałam do swobodnego wyschnięcia.
Indola olejek pielęgnacyjny dodający blasku Innova może być również stosowany na suche włosy, jako odżywka bez spłukiwania, należy wtedy użyć mniejszej ilości produktu, by nie obciążyć fryzury.

Skład: Cyclomethicone, Dimethiconol, Helianthus Annuus (Sunfower), Seed Oil, Octocrylene, Parfum (Fragrance), Sclerocarya Birrea Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Linalool, Hexyl Salicylate, Anise Alcohol, CI 40800 (Beta-Carotene).

33zł / 75ml.
/w/