Kiko Make Up Milano, Unlimited Foundation SPF 15 (Długotrwały podkład do twarzy)

Kiko długotrwały podkład w płynie, który gwarantuje idealny makijaż przez cały dzień. Składniki aktywne podkładu mają wiele właściwości pielęgnacyjnych: ekstrakt z lawendy jest znany natychmiastowego efektu lifting, mieszanka olejków egzotycznych przyczynia się do nawilżenia i odżywienia skóry, bez obciążania jej. Struktura, miękka i komfortowa, zapewnia łatwe nakładanie i aksamitny dotyk. Średnio-wysoki stopień krycia jest łatwo stopniowany. Ponadto obecność filtrów przeciwsłonecznych pomaga w ochronie skóry przed oznakami fotostarzenia. Kiko Unlimited Foundation SPF 15 ma czternaście wariantów kolorystycznych, które sprawiają, że nadaje się on do każdego typu skóry i karnacji i zapewnia zawsze idealny makijaż twarzy. Produkt hipoalergiczny = jego formuła została opracowana tak, aby zminimalizować ryzyko alergii. Nie zatyka porów. Bezzapachowy. Nie zawiera parabenów.

fluidy
bez parabenów
Krycie
mocne
z pompką

niezły

podkład posiadam w odcieniu neutral 40, idealny dla fanek samoopalacza
ładne, szklane opakowanie z pompka zawsze na plus
podklad ma srednie krycie, półmatowe wykończenie
nie ciemnieje, dosc dobrze utrzymuje sie na twarzy, jednak oceniam go podobnie jak np. lasting finish z rimmela ktory mozna kupic w drogeriach internetowych za niecałe 30 zł
takze ogolnie polecam, jednak uwazam ze mozna znalezc podobne podkłady za znacznie nizszą cenę
* nie zgadzam sie z opiniami ze produkt jest za cięzki czy ma nieprzyjemną konsystencję

Paskud, okropność, nie wart grosza

Nie wiem co mnie pokusiło na zakup tego paskudztwa, ale to nie była dobra decyzja...
Tylko tuz po nalozeniu podklad wyglada w miare ładnie. Wystarczy kilka minut, a warzy się na całej twarzy, robi się kaszka. Ciemnieje w taka soczysta żółć, że twarz przypomina oblicze chorego Chińczyka. Daje płaski efekt, sciera się przy dotknięciu, u mnie na twarzy jego dlugotrwalosc to pół godziny do godziny, po tym czasie nadaje się jedynie do zmycia. Kupilam jakos we wrzesniu, użyłam 4 razy i odstawilam w najciemniejszy kąt w szafce, bo jest zbyt drogi jak na moja kieszen by go wyrzucic. Postoi sobie tam, najwyzej sprobuje za jakis czas jezzcze raz, jak nie to oddam, bo poki co nie moge na niego patrzec.

Używam tego produktu od: Uzylam 4 razy, wiecej się nie dało.
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Porażka roku.

Jedynym plusem tego podkładu jest to, że mnie nie zapchał oraz to, że zachwycająco dobrze kryje :D cała reszta to kompletna porażka.

Po kolei.

Moja cera mieszana z rozszerzonymi porami, zadbana, dobrze nawilżona, bez suchych skórek itp.

Krem pod makijaż - zawsze lekki dobrany pod bazę podkładu w zależności od tego czy jest olejowa czy wodna.

Podkład kiko:
+po pierwsze bardzo mocno się utlenił na brzydką pomarańczę :/
+ konsystencja - jak farba do ścian
+zapach - nieprzeszkadzający
+utrzymywanie: podkład pomimo dobrego zagruntowania podkreśla pory skóry. Nie wchodzi w nie ale są one dwa razy bardziej widoczne. Ponadto podkład nieestetycznie podkreśla strukturę skóry
+podkład podkreśla nieestetyczne linie mimiczne
+po 2-3 godzinach zaczyna wyglądać jak tapeta i wygląda bardzo nieświeżo
+pomimo że ma być długotrwały to ściera się w ciągu dnia
+mam wrażenie, że mając go na twarzy moja skóra wysmarowana jest dobrą szpachlą :D
+ co najmniej kilka lat dodane do metryki. Naprawdę postarza.

Podkład pod koniec dnia niemiłosiernie się świeci.

Miałam spora próbkę i bardzo dobrze, że nie kupiłam pełnowymiarowego opakowania.

Nie polecam

Używam tego produktu od: wrzesień 2015
Ilość zużytych opakowań: duża próbka

bardzo dobry

Swietnie się rozprowadza, bardzo ładnie kryje i wyrównuje koloryt cery, jestem pod wrażeniem!!! a zwykle mam problem z przykryciem naczynek na policzkach i nosie, po nałożeniu tego podkładu skóra długo jest gładka jednolitego koloru, wygląda zdrowo. Po revlonie colorstay na prawdę ten wydaje się dużo lepszy i mniej podsusza moją skórę. Nie matuje specjalnie, po ok5 godzinach nos wymaga zmatowienia i przypudrowania.
Kupiłam go w Paryżu za ok. 12 euro, idealnie dobrany odcień dzięki miłym konsultantom :)
Polecam wypróbować, jest duża szansa, że będziecie zadowolone. Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne 30ml

Wart swojej ceny

Rozochocona przez testerki na YouTube kupiłam podkład i nie rozczarowałam się. Moja skóra jest wymagająca bardzo tłusta więc jestem idealną testerką podkładów matujących.

Podkład ma dużą gamę kolorów. Kolor najjaśniejszy jest faktycznie bardzo jasny, nie oksyduje, ma przyjemną konsystencje.

Dobrze się rozprowadza. Bardzo dobrze kryje i matuje skórę.

Utrzymuje się długo. Może nie aż tak długo jak Estee Lauder Double Wear ale daje taki sam mat.

Dobrze współgra z pudrami: Kryolan i Dr Irena Eris

Uważam to za naprawdę dobry zamiennik drogich podkładów.

Używam tego produktu od: od tygodnia

Za ta cene? Czad , po raz kolejny mile zaskoczenie

Nie uzywam z reguly tanich podkladow, ale rozochocona doswiadczeniami i pozytywna opinia nt podkładu nawilżającego wydębiłam od psiapsióły ten!

Kolor dla niej byl za jasny..dla mnie absolutnie idealny wiec dlaczego nie sprawdzic cukiereczka.

Podklad jest prawie tym samym w mojej opini co lancome ultra tylko 100 zl tańszy.

Troche widoczny na twarzy ALE ! Pieknie kryje, niemal jak dw ( naprawde mam takie odczucia) nie wlazi mi w zmarchy , nie transferuje sie. Przypudrowany ( hardorowym pudrem diorskinem forever) trzymal sie caly bozy dzien, nie pobrudzilam sobie telefomu.

Po zmyciu mialam lellkie uczucie sciagniecia...
Podklad nie jest wybitny ale w tej kategorii cenowej to chyba lepsze sa tylko podklady covergirl. Polecam jesli ktos ma do nich dostep... W De lekka kiszka.

Używam tego produktu od: Ponad tydzien
Ilość zużytych opakowań: Mam z 20 ml , zaczelam niepelne pierwsze