Eva Natura Len, Lakier do włosów supermocny nabłyszczający z biokompleksem lnianym

Zapewnia fryzurze super trwały efekt utrwalając ją na wiele godzin i chroniąc przed wilgocią i wiatrem. Utrwala nawet najbardziej wymyślne fryzury. Nie skleja i nie obciąża włosów. Zawiera Biokompleks lniany, źródło niezwykle cennych witamin A, B,E i F, który odżywia i wzmacnia włosy. Nadaje włosom zdrowy i naturalny wygląd, dodatkowo je nabłyszcza sprawiając, że włosy mają efektowny, piękny połysk.

Cena: 7 zł / 200 ml

Najlepszy!

Świetny lakier!

Przede wszystkim nie niszczy włosów,co jest ogromną zaletą.Pięknie je nabłyszcza.

Utrwala na cały dzień,może delikatnie skleja ale nie aż tak bardzo,można spokojnie go wyczesać.Należy używać z umiarem i z ok.30 cm i nie będzie efektu hełmu ;)

Wydajny.Spokojnie wystarczy na 2 miesiące.

Cudny zapach.

Polska firma.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

ekstrasupermocny! :D

Kupiłam ten lakier bo był tańszy niż te wyprodukowane dla Ross :)

Plusy:
+ekstremalnie utrwala
+meeeega wydajny- już niewielka ilość mega utrwala włosy
+tani
+Polska firma

Czy skleja włosy? W moim mniemaniu każdy to robi- zależnie tylko od ilości nałożenia.

Jeżeli stosuje lakier to dlatego, żeby mi utrwalił fryzurę i w tej kategorii spisuje się idealnie!

Działanie jest podobne do żelu w sprayu, więc jeżeli komuś ni spodobał się żel w sprayu to Evy też nie polubi

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1

beznadziejny

Z ulga wyrzuciłam go dzisiaj do kosza. Kupiłam go wczoraj a jest tak okropny, że nie można było z nim zrobić nic innego. Już niewielka ilość tak mocno skleiła mi włosy, że miałam bardzo duże problemy by je rozczesać.

Nie zauważyłam żadnych plusów.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Manicure - glitter nails

Dziwny efekt

Dziewczyny skarżą się na sklejanie, a ja sądzę, że trzeba nawalić tonę lakieru, żeby coś dał.

Po prostu nie daje efektu.

Plus za zapach.

Nie polecam, lepiej wydać trochę więcej..

Objawienie !!!!!!

Uwielbiam dzielić się takimi odkryciami, a ta recenzja będzie niewątpliwie właśnie niczym innym, jak opisem produktu, którego nigdy nie posądziłabym (choćy z racji pierwszego wrażenia, jakie serwuje nam szata graficzna i ogólnie opakowanie), o tak rewelacyjne działanie. Lakierów do włosów przez moje ręce przewija się wciąż bez liku. Na dłużej został swojego czasu Goldwell ale do rzeczy :). Eva...hmmmm marka kojarząca mi się z produktami, które można użyć w momencie kompletnego kryzysu, czy to finansowego, czy też po prostu, kryzysu stanów magazynowych, produktów niezbędnych. Dzięki temu drugiemu właśnie wpadł w moje ręce ów lakier i powiem szczerze, ze po kilku aplikacjach oniemiałam, Fantastyczne, supermocne utrwalenie, które z powodzeniem przetrwało nawet cały dzień w stanie prawie nienaruszonym. Dla mnie Rewelacja!!!!
Rzuciłam okiem na recenzje pod spodem. skleja włosy....???? Nie znam szczerze pisząc ;) lakieru super mocno utrwalającego, który tego nie robi, bo generalnie wszystko zależy od umiejętnej aplikacji, a to już zdecydowanie leży w gestii czeszącego.
Efekt nabłyszczenia? Przyznam , że tego nie zaobserwowałam, bo i nie o to mi bynajmniej chodziło ale amatorkom lakierów, które rzeczywiście potrafią ujarzmić czuprynę, naprawdę szczerze polecam ten produkt, choćby "na spróbowanie" , wszak jego cena należy do grupy tych najniższych, natomiast jakość podporządkować możemy spokojnie "średniej półce".
Ilość zużytych opakowań: 1,5 :)

mógłby być lepszy

Lakier dobrze utrwala, na cały dzień, nadaje włosom połysk. Trochę skleja ale nie trafiłam jeszcze na lakier który by tego nie robił. Dostałby 4 * gdyby nie ten okropny, duszący zapach. Po użyciu muszę natychmiast uciekac z łazienki :/ Gdyby producent coś z tym zrobił byłby to naprawdę przyzwoity lakier..Używam tego produktu od: pól roku

nie jest tak źle

Rzadko używam lakieru do włosów, a ten kupiłam dlatego, że podpasowały mi inne kosmetyki z serii Eva Len. Zdziwiłam się, czytając poprzednie wypowiedzi, bo nie odczułam tego lakieru aż tak drastycznie. Faktycznie skleił trochę włosy, ale nie bardziej niż te cudeńka, którymi psika fryzjer. Rozczesałam je bez problemu. Efekyu kasku również nie zauważyłam. Uważam, że mógłby utrwalać trochę mocniej, ale za to moje włosy wyglądały ładnie: błyszczały, jakbym je musnęła nabłyszczaczem, a nie lakierem.
Całkiem dobry produkt, ale mógłby być lepszy. Nie wiem czy jeszcze kupię, bo po prostu rzadko używam lakieru.

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

skleja włosy

jak na lakier do włosów ma dość przyjemny zapach, i oprócz ceny jest to jego jedyna zaleta. dobrze utrwala włosy - później nie można ich ruszyć, są takie sztywne i sklejone, ale to przecież nie o to chodzi... bardzo kiepski

Używam tego produktu od:już nie

oj, kiepsko :(

Szkoda kasy na ten lakier. Tandetne opakowanie z takim samym atomizerem, ktory po jakims czasie po prostu mi sie zepsul:(
Lakier utrwala fryzure, ale tworzy tzw "efekt kasku".
Skleja wlosy, z trudem sie je pozniej rozczesuje.
W zupelnosci zasluzyl na 1 gwiazdke!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno do polowy

Raczej na 'nie'

Niestety opis producenta nie jest precyzyjny, a w niektórych miejscach całkowicie mija się z prawdą. Lakier faktycznie utrwala fryzurę, ale skleja włosy wręcz doskonale, wbrew deklaacjom producenta. W efekcie tworzą się strąki. Jakby tego było mało, to próba rozczesania polakierowanych włosów, czy ich ponownego ułożenia grozi ich utratą. Od zdrowego i naturalnego wyglądu włosów po użyciu opisywanego lakieru, jest baaaaardzo daleko.

Używam tego kosmetyku od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1/2