Belisso, Total Keratin Complex, Complete Repair Conditoner (Odżywka do włosów z kreatyną)

Pojemność 1 000 ml

Belisso odżywka Total Keratin Complex Globalna Odbudowa do włosów zniszczonych i farbowanych z specjalistyczną formułą z keratyną i lipidami odżywia włosy, ułatwia rozczesywanie i układanie, wygładza powierzchnię włosów, zapobiega ich elektryzowaniu się i puszeniu. Keratyna – naturalny budulec włosa – wnika w głąb włosów, odbudowując uszkodzenia i przywracając im elastyczność. Lipidy mleka chronią włosy przed wysuszeniem i regenerują ich strukturę. Włosy odzyskują miękkość, zdrowy wygląd i blask.

bardzo dobra, duża, wydajna

Bardzo fajny produkt. Słodki, do zjedzenia zapach, wydajna, gęsta, fajnie się rozprowadza, dobrze nawilża. Dla mnie i dla moich suchych włosów - super.

Trafiłam w Biedronce, razem z maską i szamponem, za jakieś 12 czy 13 zł. Za litrowe opakowania! Stosunek jakości do ceny - bardzo dobry.

Ilość zużytych opakowań: właśnie kończę pierwsze, litrowe :) już kupiłam drugie.