Ecocera, Matujący puder ryżowy Fixer

Ecocera, Matujący puder ryżowy Fixer

Ecocera Matujący puder ryżowy jest przeznaczony do cery mieszanej, tłustej, ze skłonnością do trądziku ze względu na jego właściwości łagodzące. Ecocera Matujący puder ryżowy ma długotrwałe działanie matujące, pochłania nadmiar sebum. Nie zawiera talku oraz parabenów, jest hypoalergiczny. Nie zapycha porów, nie obciąża skóry, daje bardzo naturalny efekt wykończenia makijażu. Ecocera Matujący puder ryżowy ma sypką, bardzo lekką konsystencję. Biały kolor pudru po aplikacji staje się całkowicie transparentny, stapia się z kolorytem cery.

Krycie
lekkie
sypki
matujące

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Magnesium Stearate, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexylglycerin

Nie jest zły

Ten puder ryżowy nie jest zły. Moje koleżanki go używają. Ale jeśli ktoś ma naprawdę ogromny problem z przetłuszczaniem się skóry, tak jak ja, lepiej sprawdzi się ryżowy z Paese. Najlepiej chyba wypróbować odrobinę od kogoś i znaleźć ideał. Trzeba też mieć odpowiedni pędzel, najlepiej bardzo, bardzo zbity. Kiedyś, na początku, gdy zaczęłam testować różne pudry ryżowe, wydawało mi się, że wystarczy tak "omaziać" ryżowym twarz i będzie okej, ale nie, nie - trzeba go mocno wklepać w skórę ;-)

Całkiem fajny

Kupiłam go w ekodrogerii skuszona składem i tym, że lubiłam pudry ryżowe. Ten nie jest najgorszy, ale najlepszy też nie. Twarz zaczyna się po nim dosyć szybko świecić, ale szczerze mówiąc - zależy to od dnia. Od bidy może być, ale są lepsze.

Matujący puder ryżowy

Najlepszy puder ryżowy! Przerabiałam wiele sypkich pudrów w swoim życiu i ten jest zdecydowanie najlepszy! Łatwa aplikacja, długotrwały, niska cena - czego chcieć więcej :)

Dobry, ale nie do bakingu

Puder kupiłam ze względu na dobre opinie, cenę oraz pojemność.

Z puderem ryżowym nie miałam wcześniej styczności, dlatego skusiłam się właśnie na ten wariant a nie na puder bambusowy. Nie zależało mi na dużym zmatowieniu cery, a bardziej na utrwaleniu makijażu.

Puder ma biały kolor, po nałożeniu delikatnie bieli i rozjaśnia podkład - jednak podkreślam że jest to bardzo delikatny efekt. Bezpośrednio po nałożeniu pozostawia uczucie ściągnięcia, jednak już po kilku minutach ten efekt znika i cera wygląda bardzo ładnie.
Utrzymuje mat przez kilka godzin bez poprawek.

Jednak nie nadaje się pod oczy, zbyt bardzo ściąga skórę i wygląda w tej strefie sucho. Nie sprawdził mi się też do bakingu - wybielił bardzo mocno strefy w których był w ten sposób nałożony i wyglądał bardzo sucho.

Cena, za taką pojemność, jest dużą zaletą tego produktu i na pewno kiedyś do niego wrócę. Opakowanie tez na plus, nic się nie zatyka, puder wysypuje się tak samo dobrze w czasie całego użytkowania.

Wart każdej ceny

Odkrycie tego produktu było prawdziwym przełomem w moim makijażu.
Produkt jest idealny dla tłustej cery, matuje na bardzo długo.
Nie robi ciasta, przez chwilę bieli, ale bardzo szybko ten efekt znika.

Dobry, ale używany z umiarem

Nie wiem dlaczego kupiłam go tak późno. Jest hitem już od dawien dawna, a ja przecież z mieszaną cerą, więc powinnam go już mieć.

Okej, posiadam wersję w słoiczku, sypka, więc mogę powiedzieć, że puder jest bardzo miałki, trochę jak mąka ziemniaczana. Bardzo ładnie nakłada się go na twarz.

Jednakże kiedy do aplikacji użyłam puszka po godzinie miałam na twarzy ciastko. Okej, myślę sobie że po prostu przesadziłam z ilością, więc następnym razem sypnelam trochę mniej. Ponownie pojawiło się ciastko, jednak po trochę dłuższym okresie.

Od jakiegoś czasu używam do niego pędzla i sprawdza się dzięki temu dużo lepiej, ale przez to mat nie trzyma się już tak długo.

Stosowalam go z różnymi podkladami żeby sprawdzić czy to na pewno jego wina, ale moje przypuszczenia się potwierdziły.

Jest naprawdę bardzo dobrym produktem, matuje najlepiej że wszystkich pudrow, które używałam do tej pory.

Masakra!

Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Ten produkt wygląda na mojej buzi tragicznie... Użyłam 2-3 razy i już więcej nie dawałam mu szansy... Wywaliłam go do kosza bo tylko tyle jest wart... Takiej tragedii nie dawały mi na buzi nawet jakieś pudry z rynku z czasów gimnazjum!
Nawet z najlepszym podkładem tworzy istną maskę na twarzy. W ogóle nie wygładza buzi, jedynie okrutnie matowi. Jest to jednak paskudny, płaski mat, który wygląda na twarzy jak kreda (bo puder dodatkowo wybiela). Aby twarz zaczęła jako tako wyglądać, musi minąć naprawdę kilka godzin.
W ogóle nie polecam. Istna tragedia. Kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym produktem...

Matuje na długo

Uwielbiam pudry ryżowe, od kilku lat stosuję i w końcu przyszedł czas na Ecocerrę. Najważniejszy dla mnie efekt został z nim osiągnięty - mam skórę zmatowioną na kilka godzin :) Mam bardzo przetłuszczającą się cerę, ze względu na problemy hormonalne, dlatego jej matowienie to podstawa. Puder nie wysusza. Wygładza skórę, przez co jest przygotowana na nałożenie podkładu. Wydaje mi się, że lekko bieli skórę, ale też zauważyłam to dopiero, gdy opaliłam twarz - akurat mi to nie przeszkadza, bo mam wiele zaczerwienień na twarzy i puder ten je neutralizuje. Nie jest to oczywiście efekt trupiej bladości na twarzy, tylko jest to taka jakby delikatna mgiełka pokrywająca skórę. Kosztuje kilkanaście złotych, ja zamówiłam w internetowej drogerii.
Jedyne co mi się nie podoba, to opakowanie produktu, ale chyba większość pyłkowych produktów się w takich znajduje, czasem pyli dookoła i jest trochę nieszczelne. I trzeba uważać, bo szkoda marnować tak cenny i dobry kosmetyk :) Polecam!

Jeden z ulubionych

Przyjemne opakowanie. Bardzo wydajny produkt. Lubię go używać również bez podkładu, tylko by zmatowić cerę. Matowa cera utrzymuje się super długo. Ładnie pachnie. Dobra cena. Czego chcieć więcej?

Najlepszy

Puder jako jedyny pozostawia moja tlista cere matowa przez caly dzień. Nie ma potrzeby poprawiac w ciagu dnia. Nie bieli i nie zapycha , jedynie aplikacja go jest meczaca, poniewaz sie osypuje wokol opakowania

Idealnie matowa cera

Ten puder idealnie sprawdza się do mojej tłustej cery. Sprawia, że jest ona matowa przez cały dzień i nie zostawia białej skóry. Używam go zawsze i wiem, że mogę na niego liczyć. Nie zamieniłabym go na inny puder

Najlepszy :)

Jest to najlepszy puder jaki miałam. Dlaczego? Jako jeden z nielicznych, mimo że jest transparentny - NIE BIELI. Zostawia zmatowioną buzie na długi czas, w połączeniu z Revlon Colorstay jest to duet idealny. Przed większym wyjściem aplikuję go mokrą gąbeczką, wtedy daje efekt twarzy jak po obróbce w photoshop'ie. Nie potrzeba żadnego utrwalacza żeby skóra była w idealnym stanie całą noc.