Ecocera, Matujący puder ryżowy Fixer

Ecocera, Matujący puder ryżowy Fixer

Sprawdź ceny produktu

Ecocera Matujący puder ryżowy jest przeznaczony do cery mieszanej, tłustej, ze skłonnością do trądziku ze względu na jego właściwości łagodzące. Ecocera Matujący puder ryżowy ma długotrwałe działanie matujące, pochłania nadmiar sebum. Nie zawiera talku oraz parabenów, jest hypoalergiczny. Nie zapycha porów, nie obciąża skóry, daje bardzo naturalny efekt wykończenia makijażu. Ecocera Matujący puder ryżowy ma sypką, bardzo lekką konsystencję. Biały kolor pudru po aplikacji staje się całkowicie transparentny, stapia się z kolorytem cery.

Krycie
lekkie
sypki
matujące

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Magnesium Stearate, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexylglycerin

Matuje, nie zapycha porów, robi to co trzeba za niską kwotę.
Po testowaniu innych matujących pudrów wciąż do niego wracam. Puder nie jest tak drobno zmielony jak z Paese, ale przynajmniej nie powoduje wyprysków na mojej mieszanej cerze. Polecam, warto wypróbować.

Najleoszy z niskiej półki cenowej

Cera mieszana, mocno wyświecająca się strefa T i ten puder robi cuda,
jedyny z niskiej cenowej która tak ładnie się utrzymuje, nie wymaga poprawek do 6-8 godzin w zależności od wyświecania. Ładnie utrzymuje pokład jak i produkty suche na wierzchu. Może troszkę przesuszać skórę więc odradzam cerom suchym.

Bubel

Mam cerę mieszaną w stronę tłustej więc kupując ten puder liczyłam na to, że efekt będzie wow. Wprawdzie puder rzeczywiście dobrze radzi sobie z utrzymaniem matu na twarzy, jednakże tworzy przy tym efekt maski - skóra wygląda bardzo ciężko, jakby nie oddychała, makijaż jest przeciążony, twarz płaska. Zdecydowanie jeden z gorszych pudrów, jakich używałam.

Ekstra dla mieszanej cery

Posiadam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Nie wymagam od pudru totalnego zmatowienia i efektu maski, stawiam raczej na naturalność. Ten puder spełnia te wymagania. Nie podkreśla suchych skórek, mat wytrzymujący cały dzień, a dodatkowo skóra po nim jest gładka i delikatna jak jedwab. Bardzo wydajny i nie drogi. Szczerze polecam.

Bardzo dobry

Puder jest bardzo dobry, nie używam go tylko dlatego, że przerzuciłam się na prasowaną wersję, która moim zdaniem działa tak samo, a jest wygodniejsza w użytku. Zużyłam jedno pełne opakowanie, a kolejne kupiłam już prasowane.

Puder bardzo ładnie pachnie, ale dziwi mnie to, że producent dodał zapach, bo większość fanek eko i naturalnych kosmetyków stroni od sztucznych zapachów. Mnie to akurat nie przeszkadza. Niemniej jednak warto wspomnieć, że zapach jest intensywny i raczej w stylu retro.

Opakowanie na plus, minimalistyczne. Produkt polski, niedrogi, w to mi graj. W środku znajduje się puszek, którym dobrze nakłada się puder (można też nakładać go gąbeczką), ja jakoś nie jestem przekonana do pędzli do pudru, przeważnie robią mi ciastko na twarzy. Puszek niezbyt dobrze się czyści, toteż po prostu raz na jakiś czas wymieniam go na nowy.

Opakowanie obecnie jest zmienione, teraz wygodnie się wysypuje puder na wieczko. Jest drobno zmielony, ale mimo wszystko troszkę bieli twarz, ja mam jasną karnację, więc ok, ale jeśli ktoś ma ciemniejszą, może mieć problem z nim.

Nie wchodzi w pory, ładnie wygładza, nadaje się także pod oczy, matuje, ale nie na jakoś bardzo długo. Odnoszę wrażenie, że lepsze krycie i mat zapewnia jego prasowana wersja, która jednak ma trochę inny skład.

Sypie się i pyli, ale to jak każdy produkt w proszku, cudów nie ma. Było to dla mnie uciążliwe, dlatego przeszłam na wersję prasowaną, ten wydaje mi się za lekki.

Dla cery mieszanej sredni

Hm. Ten puder jest taki że ani nie mogę powiedzieć, że jest dobry ani zły. Mocny sredniaczek. Od początku.
Pierwsze użycie było zadowalajace. Ale wtedy użyłam go niewiele i to na lekko przypudrowany wcześniej pudrem w kamieniu podklad. Wtedy wyglądał fajnie, zmatowil cerę, wygladzil.
Potem użyłam go solo - to przypudrowania podkłady. No i nie było juz tak fajnie. Nadmiar pudru na pedzlu bardzo trudny to usuniecia. Bardzo się pyli. W większej ilości na twarzy wygląda sucho, osadza się na wloskach i przez to jest widoczny. Ciezko ściągnąć jego nadmiar z twarzy. Ale Rzeczywiście skóra jest wygladzona, miła w dotyku. W moim przypadku (cera mieszana) dlugo trzyma mat. Ze wzgledu na jego osadzenie się na skórze, inne produkty (bronzer, rozświetlacz itd) słabo się "chwytają" twarzy. Ale na to jest sposób - lepiej ten puder wciskać gabeczka a potem zebrać nadmiar puchatym pędzlem. Wtedy puder lepiej współpracuje. Jednak chyba nie kupie kolejnego, bo irytuje mnie jego wspolpraca z reszta produktow - potafi tez zrobic ciastko. Plus za pojemność.

Dobry puder :)

Według mnie dobry puder jak za takie pieniądze.

Plusy:
-dobrze matuje twarz
-dość długo się utrzymuje
-nie bieli twarzy
-sprawdza się do bakingu
-nie ma mocnego zapachu
-jest drobno zmielony
-dość wydajny

Minusy:
-troszkę suchy i tępy w konsystencji
-może odrobinę wysuszać twarz

Idealny puder dla tłustej cery!

Znalazłam puder idealny. Wygląda bardzo ładnie , naturalnie, nie wybiela, nic nie podkreśla, trzyma się długie godziny :) I cena bardzo mała co jest dużym plusem. Skóra nie ma efektu tępego matu, a zostawia naturalny, delikatny poblask. Zazwyczaj nakładam go pędzlem, steplując, a później nadmiar ściągam innym pędzlem.

Bardzo na tak :)

Jedyny puder który utrzymał moja strefę T w nienagannym stanie przez 8 godzin pracujących. W następnych godzinach wyglądało to nadal całkiem przyzwoicie, swiecilam się ale nie był to aż takie mocne żebym musiała ratować się bibulkami matujacymi i pudrem. Twarz wyglądała na zdrową, można powiedzieć że rozświetla ale w dobrym znaczeniu. Normalnie moja twarz świeci się już po 4 godzinach a tu nic się absolutnie nie działo. Puder bardzo dobrze utrwalil podkład. Jedyny minus, zaraz po nałożeniu miałam wszystkie skórki podkreślone, po czasie ten efekt znikł bo podkład połączył się z pudrem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę często sięgać po ten produkt.

Bardzo dobry

Produkt ten ma intensywny, aczkolwiek według mnie przyjemny zapach- kwiatowo-owocowy. Jego działanie jest bardzo dobre. Mocno matuje cerę. Używam zwłaszcza na czoło, które u mnie świeci się niemiłosiernie. Mat utrzymuje się kilka godzin. Dodatkowo fajnie utrwala podkład. Jednak pod oczy go nie używam. Potrafi bielić. Plus za przystępną cenę. Produkt wydajny- nakładam niewielką ilość i sprawuje się super.

Bardzo dobry

Właśnie kończę pierwsze opakowanie tego pudru i jestem bardzo zadowolona. Puder pięknie i trwale matuje moją skórę i na prawdę przedłuża trwałość makijażu. Jedyne co mi się nie podoba to, że odrobinę przesusza - mam skórę mieszaną, więc suche miejsca nie są zachwycone. Na razie raczej nie kupię ponownie, będę szukała czegoś, co będzie się lepiej nadawało do całej twarzy. Myślę jednak, że cery tłuste będą zadowolone.

OK

Stosuję ten puder już od dawna. Matuje moją przetłuszczającą się strefę T na kilka godzin, później muszę dokonywać poprawek. Dostępny chyba w każdym sklepie internetowym za dobrą cenę. Jest wydajny. Można z nim przesadzić i wtedy bieli skórę, więc trzeba uważać, aby nie nałożyć go zbyt wiele.