Aretina Q, Krem poranne wygładzanie

Aretina Q, Krem poranne wygładzanie

Delikatny nawilżający krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji dojrzałej cery w ciągu dnia. Zawiera bogaty w fitohormony selektywny wyciąg z kwiatów koniczyny oraz retinol, koenzym Q10, witaminę E i prowitaminę B5 (D-Panthenol) . Stymuluje odnowę kolagenu, dotlenia komórki skóry i chroni je przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Intensywnie nawilża naskórek i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia, także w głębszych warstwach skóry. Wyraźnie spłyca zmarszczki, wygładza i uelastycznia skórę. Poprawia jej koloryt i nadaje młody wygląd. Wskazania: polecany do cery dojrzałej, ze skłonnością do zmarszczek.

daje sobie radę

Kremu używałam przed laty. Obecnie zostało mi 3 opakowanie i sporadycznie używam tego kremu, chociaż mam już lepsze zamienniki. Krem stosowany punktowo, rano na skórę, rzeczywiście poprawia jej ogólny wygląd, a to chyba głównie za sprawą lekkiego rozjaśnienia i nadania skórze takiego promiennego wyglądu. Efekt ten jest niestety krótkotrwały i po godzinie już nie ma śladu. Natomiast sam proces wchłaniania i działania w momencie nałożenia oceniam na plus. Sprawdzał się również jako baza po makijaż. Teraz już chyba wycofali go ze sprzedaży, bo nie widuję tego produktu na półkach już od na pewno przynajmniej roku

Używam tego produktu od: w trakcie 3 opakowania
Ilość zużytych opakowań: 5 lat

Podrażnił mnie!

Kupiłam całą serię (dzień, noc, dekolt) i kremy na dzień i na noc w ogóle mi nie odpowiadają! Po zastosowaniu - wyszły mi plamy. Mam 31 lat. Dałam koleżance, która ma 40 lat - to samo! Też jej powychodziły plamy ...
Z tego co wiem, zużyła je do ciała i tam się sprawdzały dobrze.
Ma chyba za dużo retinolu jak dla mnie ...

Minus:
- podrażnił mnie!

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam - wydałam koleżance

Dla mnie ten i znów. I ponownie.

Zwykle używam w komplecie z Aretiną na noc. Na pewno delikatniejszy, łatwiejszy w nakładaniu. Mogłoby to sugerować ściągnięcie po aplikacji, jednak skóra tak się nie zachowuje nawet po całym dniu.

Nie zaobserwowałam podrażnień.

Prosty skład, niska cena - można by się tylko domagać większej dostępności :D

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

depilacja ciąża

fajnie pachnie i nawilza

Co prawda mam tylko 23 lata, ale podkradlam go mamie kiedy przestala go z niewiadomych mi przyczyn uzywac. Slicznie pachnie. Ja uzywalam go na noc i w ogole nie zapychal. Zima swietnie sie sprawowal, nawet czasem lepiej niz ogorkowy. Pewnie kupie, chociaz boje sie, ze moze podraznic z czasem moja mloda cere. Co do zmarszczek mam pare, ale raczej ich nie zredukowal :P

Używam tego produktu: pare miesiecy

Nie nadaje się do stosowania

Używałam tego kremu przed kilkoma laty, gdy był sprzedawany w jasnobrązowym pudełeczku. Byłam wtedy z niego bardzo zadowolona. Jakiś rok temu spróbowałam do niego wrócić. Niestety wraz z opakowaniem zmienili na pewno recepturę kremu. Dodali jakieś świństwo, które niesamowicie podrażnia oczy. Zauważcie, że negatywne recenzje pochodzą z dwóch ostatnich lat. To był naprawdę dobry krem.

Używam tego produktu od: kilka lat temu i po przerwie ponownie
Ilość zużytych opakowań: kilka, może kilkanaście

zawiodłam się

Rozczarowałam się ,bo zwykle kremy ziaji mi służyły ,a tu
totalna klęska krem piecze w oczy ,są problemy z widzeniem ,nie wiem czego do tego kremu dołożono,ale
napewno nic dobrego.Słabe wchłanianie jednym słowem
bubel.Podarowałam kremik mężowi, który posądził mnie
,że chciałam mu wypalić oczy.Zdecydowanie nie polecam!!

oślepił mnie!

Zachęcona tyloma pozytywnymi recenzjami i niską ceną pognałam do sklepu po ten cudo krem.Kupiłam wersję na dzień i na noc.Nałożyłam rano i po kilku minutach nic nie widziałam.Wszystko było za mgłą.Przez pół dnia miałam trudności z widzieniem.Koszmar.Poza tym wyskoczyły mi pryszcze w miejscach co najmniej dziwnych.Jest to krem na dzień ale wogóle się nie wchłonoł ,pozostawił na twarzy tłusty film i jak tu zrobić makijaż?Próbowałam jeszcze wielokrotnie go stosować omijając oczy ale to nic nie dało.Efekt identyczny co wcześniej.Widocznie jestem uczulona na któryś ze składników.Oddałam go mamie ,która nie tylko miała problemy z widzeniem , ale i potwornie napuchły jej oczy.Wyglądała jakby nic nie robiła tylko płakała.Ta z koleji oddała krem swojej siostrze ,efekt identyczny.Jest to najgorszy krem jaki kiedykolwiek używałam.

nie bardzo

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1

no niestety zawiodłam sie na tym kremie, strasznie łzawią mnie po nim oczy. Mam problem z opuchnięciami pod oczami, a on jeszcze mi je pogłębia, wyglądam strasznie, jakbym płakała całą noc, oczy są zaczerwienione i spuchnięte. Mówię oczywiście o osobistych odczuciach, bo widzę ze ma pozytywne opinie, ale nie jest dla mnie

Chyba sie polubimy ;)

Dopiero rozpoczęłam z nim przygodę ale juz moge stwierdzić iż pozostane przy nim dłużej.Wygładza skóre,stopniowo staje się jędrniejsza. Wady: okropne błyszczenie-z tego powodu jest to dla mnie krem "nocny",podrażnia oczy-minimalna ilość która dostanie się do spojówek powoduje łzawienie,dyskomfort.Niewątpliwą zaletą jest cena.

Świetny kremik :)!

Właściwie chcialam kupić wersję na noc, ale się zagalopowalam :) teraz jestem zadowolona, bo czytałam, że wersja "nocna" jest bardziej tłusta :( sam kremik ma fajny zapach i konystencję, szybciutko sie wchłania i rewelacyjnie wygladza:)Niespdziewałam się aż takich efektów. To kolejny kremik Ziaji z którego jestem baaaardzo zadowolona ( po tym nowym czerwonym , rozświetlającym ). No i oczywiście cena też jest świetna :) Polecam .

takie sobie mazidełko

Kupilam pod wpływem opini i zawiodlam się..krem ma dziewna konsystencję,przez innych odbierana pewnie jako leciutką, dla mnie jest po prostu zbyt " lejąca" . Nie zauwazyłam żadnych pozytywnych efektów ...negatywnych tez nie ...ot takie sobie mazidelko które wklepywałam na dekold żeby sie nie zmarnowalo, bo na buzie (moja ) zupełnie sie nie nadawało.

hit

cudowny specyfik nie zatytkający porów i nie przetłuszczający cery a jednak wspaniale nawilżający , polecam nawet dla cer wrażliwych