Miraculum, Body Expert, Żel - emulsja do ciała wyszczuplająca z kompleksem antycellulitis

Skuteczny preparat o delikatnej konsystencji, dzięki wyjatkowej formule przyśpiesza spalanie komórek tłuszczowych, zapobiega ich odkładaniu oraz minimalizuje istniejacy cellulit. W widoczny spodób wygładza i ujędrnia skórę, nadając sylwetce młody i zgrabny kontur. Żel-emulsja przyśpiesza mikrocyrkulację, co sprzyja oczyszczeniu skóry z toksyn i nadmiaru wody. Intensywnie nawilża i odżywia, lekko natłuszcza.
Przy systematyycznym stosowaniu rano i wieczorem widoczne wygładzenie i uelastycznienie skóry.
Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt za niewielką cenę, dobrej i lubianej firmy na rynku kosmetycznym. Jego systematyczne stosowanie rzeczywiscie przynosi zamierzone efekty, skóra jest jeszcze jędrniejsza i wygładzona.

Cena: ok. 16zł / 200ml

fajny zapach i konsystencja

Plusy tego kosmetyku to takie, iz ma fajna konsystencje- tak jakby balsam w zelu, nie kleji sie, nawet dosc dobrze sie wchlania.
Co do efektow antycellulit itd.to nie widze zadnych zmian w ujedrnieniu itp.
Jako balsam to dobry, bo nie wysusza skory i przyjemnie pachnie.
Cena jest dosc niska wiec smialo mozna kupowac jako balsam do codziennej pielegnacji ciala.

Używam tego produktu od:miesiaca

ani ziębi, ani grzeje

Ten kosmetyk oprócz zapachu nie ma więcej atutów. Ani nie nawilża, ani nie ujędrnia, a już na pewno nie ma nic wspólnego z kompleksem antycelllulit. Nie wchłania się najlepiej, efektów na skórze nie widać żadnych. Jak dla mnie za wodnisty, konsystencja to kwestia gustu. Grunt, że nie działa, a i w używaniu nie jest najprzyjemniejszy.Można by rzec- daremne żale, próżny trud, ile by się go nie wcierało. Teraz Mirculum wypusciło go w nowym opakowaniu, ale kosmetyk do niczego w środku został ten sam.Używam tego produktu od: 3 tygodni

A do czego kurde ta zabawka?

Ten żel powinien się nazywac zamiast żel-emulsja do ciała wyszczuplająca z kompleksem antycellulitis... proponuję nową zastępczą i prawdziwą nazwe: żel-emulsja lekko nawilżająca i delikatnie napinająca naskórek. Nic ponad to!!! Bo tylko tyle robi. Bylam glupiuta w kwestii balsamów antycellulit kiedy go kupowalam- to bylo b. dawno temu ale faktycznie on jedynie nawilża w momencie aplikacji oraz do 30 minut po... potem skóra zmienia się w wiórowisko oraz na cellulit nie podziała nigdy przenigdy ewentualnie naprąży naskórek -efekt do kolejnego mycia. To wszystko pa pa pa miraculum
jedyny plus jest taki że ładnie świeżo pachnie, w małej porcji szybko się wchlania i gdy nie przesadzimy z iloscia to nie lepi sie...

Używam tego produktu od:dawno

Troche poprawil skórę

Zuzylam 4 opakowania w promocji za 6 zlotych/op. i uwazam ze ma leciutka konsystencje a i tak wchlania sie srednio. Zapach swiezy przyjemny. Troszke wygladzil moje nierówności pod posladkami. Mysle ze bardziej nadaje sie do profilaktyki i zpobiegania cellulitisowi anizeli do walki z nim, dlatego go polecam tylko w tym aspekcie. Ujedrnia troszke- dla mnie za malo. Dziala powierzchniowo. Na glebokosci wogole. Dlatego nadaje sie do pielegnacji skory z minimalnym cellulitisem

Używam tego produktu od:1,5 misiaca

Do niczego !

Skusiła mnie niewielka cena. I żałuję, że kupiłam. Nie redukuje celulitu a juz na pewno nic nie wyszczupla :( Zapach ma jakiś dziwny... konsystencja też do bani... Niby żel niby krem...trzeba się nasmarować - tyle tylko że wydajny.
Wrócę do kremu z Avonu.

ilość zużytych opakowań:1

na każdą kieszeń

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1
Bezpośrednio po aplikacji uczucie gładkiej skóry,lekko napiętej,niestety aby efekt sie utrzymywał trzeba sotosować systematycznie.Bardzo przyjemny świezy zapach,dość szybko się wchłania.Nie zauważyłam żeby nawilżał,choć takie jest zapewnienie producenta.Mimo wszystko,jak na tą cene jestem zadowolona

może być

nie najgorszy ten kosmetyk jak za taką niską cenę(11zł).Wygładza,troszkę ujędrnia,nie bardzo widzę,żeby wyszczuplał czy likwidował cellulit,ale może dlatego,że używam tylko na noc.Konsystencja wodnista,trzeba dosyć długo wcierać,ale nie pozostawia lepkiej warstwy i po kilku minutach nie ma po nim śladu.Jest wydajny-wystarczy niedużo wycisnąć,żeby się wysmarować(to przez tą konsystencję),no i zapach niczego sobie.

Bez rewelacji

Kupuję tego typu kosmetyki bez zbytniej wiary w cuda, jedne są lepsze inne gorsze. Oczekuję ujędrnienia i ewentualnie lekkiego wyszczuplenia. Ten lekko wyszczuplił moje uda lecz ma podstawową wadę: nie nawilża a wręcz wysusza (producent podaje że intensywnie nawilża i odżywia, z czym się nie zgadzam). Moje (stare) rozstępy pozostały oczywiście oporne na tą emulsję. Raczej miernie ujędrnia, zaraz po wsmarowaniu pozostawia efekt lekkiego napięcia. Jest lekki i trochę leisty (coś pomiędzy żelem a emulsją). Zapach ma znośny z rodziny morsko-algowych.
Naciągam ocenę do *** z powodu widocznego lekkiego wyszczuplenia.
Zapłaciłam za niego niecałe 12 zł.
W efekcie szukam dalej.

zaskoczenie

zaskoczył mnie,cena niska a takie ciekawe właściwości. ma troche wodnistą konstystencje, pachnie nienajgorzej no i wygładza przede wszystkim, juz po pierwszym użyciu. po miesiącu stosowania to co miało sie zmniejszyć zmniejszyło się! na razie kończe pierwsze opakowanie :-)