Marc Jacobs, Re(marc)able, Full Cover Foundation Concentrate (Podkład kryjący do twarzy)

Odkryj Re(marc)able, nowy podkład od Marca Jacobsa. Nasycona pigmentami formuła daje optymalny poziom krycia bez efektu obciążenia. Kilka kropli wystarczy, aby w jednej chwili uzyskać naturalny efekt wyrównanej i rozświetlonej cery. Starannie dobrane pigmenty rozświetlają cerę pełnym blaskiem. Marc Jacobs podkład kryjący do twarzyRe(marc)able zawiera zaawansowane składniki takie jak jojoba, słonecznik, akacja i ekstrakty z mimozy. Każdy z tych składników o bogatych właściwościach wydobywa blask każdej karnacji.

Fantastyczny, ale nie dla każdego

Używałam tego podkładu gdy borykałam się z trądzikiem i znacznymi przebarwieniami na twarzy i wtedy sprawdzał się idealnie. Jest bardzo wydajny, świetnie kryje i dobrze nałożony(w niewielkiej ilości) nie tworzy efektu maski. Teraz, kiedy skórę mam idealną, jest już zbyt kryjący, ale przy pierwszych problemach na pewno do niego wrócę:)
Jedyne minusy jakie widzę to mały wybór odcieni(ja mieszałam dwa kolory) i niewygodne opakowanie, ale i tak z czystym sercem polecam

Specyficzny :-)

Jest to podkład specyficzny, to na pewno. Nakłada się go kilka kropel i świetnie rozprowadza się po całej buzi. Matuje, dobrze kryje. Długo się utrzymuje. Niestety, na mnie tworzy trochę efekt maski. Jest za drogi, ja zostanę jednak przy swoim Double Wear.

okropny

mam cere mieszana i po wycofaniu MAC pro longwear foundation szukam zamiennika, skloniona pozytywnymi opiniami kupilam ten podklad. Jest okropny...uwidacznia wszystkie zmarszczki i suche miejsca, a poza tym zastyga na twarzy jak stara sucha farba.... zchodzi z twarzy calymi "plackami"

Naprawdę wart świeczki

Jako osoba potrzebująca trwałego podkładu o mocnym kryciu(codziennie poza domem około 12 godzin), jestem nim szczerze zachwycona. Wolę go nawet bardziej od podkładu Fenty. Da się z nim świetnie pracować, robi rewelacyjną robotę na twarzy i jest cudownie trwały!

TEST PODKŁADU NA ŻYWO: MARC JACOBS RE(MARC)ABLE | sisterKa

Podkład Marc Jacobs już od bardzo dawna kusił mnie tym abym go przetestowała, kupiłam go i co mogę powiedzieć: cena jest troszkę powalająca bo za 22 ml tego produktu płacimy 205 zł, poza tym podkład nie ma dozownika za co daje mu mały minus ale poza tym jest moim sztosikiem ;) Więcej o podkładznie Marca Jacobsa mówię tutaj ---->

Miłego oglądania sisterKa

Dobra trwałość i nic poza tym

Wiązałam z tym podkładem ogromne nadzieje, aczkolwiek jestem bardzo rozczarowana. Sama konsystencja podkładu jest dosyć tłusta, trudno rozprowadzić go zarówno gąbką jak i palcami ( dobra baza to podstawa !). Jedyną możliwą metodą jest pędzel typu flat top, aczkolwiek to nie koniec problemów, podkład szybko zastyga, a następnie "ciastkuje się", wchodzi w najdrobniejsze zmarszczki, pory podkreślając je . Efekt dla mnie jest karykaturalny. Oczekiwałam hitu, a mam kolejnego bubla. Uważam, że podkład w tak wygórowanej cenie powinien rozprowadzać się bez wysiłku, a efekt powinien powalać na kolana.
Do tego to okropne opakowanie, które trudno utrzymać w czystości i samo aplikowanie produktu jest męczące.
Wydajność i trwałość jest całkiem zadowalająca, ale cóż z tego jeśli wykończenie podkładu na mojej cerze jest tragiczne.
Wyrzucam bez żalu.

świetny podklad

Podkład jest naprawdę świetnie kryjący. Jedna warstwa podkładu ma znakomite krycie.
Niestety strasznie ciemniej na twarzy o czym trzeba pamiętać przy wyborze koloru.
Niestety przez ten fakt mam o nim mieszane uczucie z jednej strony uwielbiam go za krycie z drugiej stoeny bardzo ciężko dobrać kolor do jasnej karnacji.
Trzeba również wspomnieć o opakowaniu które jest kompletnie nieprzemyślane i niepraktyczne.

Najlepszy z kryjących podkładów

Szukałam podkladu z mocnym kryciem, na specjalne wyjścia. Jak wiadomo takie podkłady są bardzo wymagające względem skóry, bo musi być bardzo dobrze nawilżona- albo przed nałożona baza. Jeśli spełnia się te warunki to można cieszyć się z trwałego, dobrego krycia. Skóra jest wygładzona i daje naprawdę efekt glow. Sam w sobie daje matowe wykończenie. Jest bardzo wydajny, bo wystarczy naprawdę niewielka ilość podkładu, żeby pokryć całą twarz i na początku lepiej nałożyć mniej niż więcej :)

Co do opakowania to rzeczywiście jest totalnie niepraktyczne i niehigieniczne. Do noszenia w kosmetyczce się nie nadaje, bo podkład jest wszędzie. Wylewa się z opakowania, w środku wszystko umazane.

Do suchej skóry się nie nadaje, bo robi smugi i jest tępy. Podkreśla skórki i widać, że ma się tapetę na twarzy. Przy nawilżonej skórze nie ma takiego problemu i podkład wygląda rewelacyjnie.

Super!

Podkład dla mnie sprawdza się naprawdę super. Długo szukałam czegoś co sprosta moim oczekiwaniom dot. Trwałości i remarcable póki co wygrywa ze wszystkimi stosowanymi dotychczas. Jest tez wydajny, faktycznie wystarcza trzy krople na pokrycie całej twarzy i pokrycie niedoskonałości. Jedynie co mi przeszkadza to sposób nakładania plastikowa pipetką, która w żaden sposób nie jest elastyczna, mogliby dołożyć pompkę albo chociaż umożliwić jej zakup, bo nie wiem jak będę miała go wydobyć z końca buteleczki.

Wymagający

Podkład raczej nie dostosowania na co dzień, może o wysuszać skórę i zapychać. Jest to podkład przypominający Double Wear z nieco lżejszą konsystencją, odniosłam wrażenie, że nie zasycha tak szybko i nieco łatwiej go nałożyć. Jednak myślę, że jest to raczej produkt dla osób mających doświadczenie z tego typu produktami, ponieważ nakładanie ich wymaga sprawnej ręki i troszkę techniki. Podkład ma dość dobre krycie, ale może sprawiać wrażenie ciężkiego produktu, jeżeli nałożymy go za dużo. Tu ważne jest stopniowe nakładanie cienkich warstw, lepiej produktu troszkę dołożyć niż żeby było go za dużo. Jeżeli potrafimy się z nim umiejętnie obejść dalej on bardzo ładne wykończenie bez efektu maski, jeśli odpowiednio nawilżymy skórę i nałożymy bazę nie podkreśli suchych skórek. Efekt wygładzenia utrzyma się cały dzień. Aplikuje się go specjalnym dozownikiem, wystarczy niewiele bo 2-3 kropelki po pokryć całą twarz to sprawia, że jest on niesamowicie wydajny pomimo swojej niewielkiej pojemności.

Dobry od czasu do czasu

Podkład ten należy do produktów, których należy używać wyłącznie na specjalne okazje, przy codziennym stosowaniu niestety zapycha. Daje ładny efekt nieskazitelnej cery choć ciężko się z nim pracuje, zarówno gąbką jak i pędzlem.
Plus za bardzo jasny odcień dla bladziochów takich jak ja.
Zauważyłam również że po kilku godzinach zaczyna się ciastkować i ważyć w niektórych miejscach. Ogólnie polecam, ale nie na codzień

Doskonały i wcale nie jest ciężki

Szukałam podkładu, który będzie wyglądał naturalnie, nie wysuszał, delikatnie rozświetlał i nie obciążał przy tym skóry. Wszystko to znalazłam właśnie w tym podkładzie. Dziewczyny, to jest koncentrat pigmentu, wystarczą trzy maleńkie kropeczki i własne palce. Tak - palce, bo to nimi - z uwagi na ciepło ciała -rozprowadza się ten kosmetyk najszybciej i najskuteczniej. Najładniej też wtedy wygląda. Na koniec przykładam delikatnie otwarte dłonie do twarzy, na chwilę. Właściwie nałożony ten podkład jest leciutki i praktycznie niewidoczny na twarzy. A krycie ma całkiem konkretne. Mam cerę mieszaną i niezależnie od pogody pod koniec dnia nadal wygląda ładnie. A robi co trzeba, czyli buzię dziecka. Jego atutem jest też duża trwałość i wydajność. Ja przy nim zostanę na pewno.