Marc Jacobs, Under(cover) (Wygładzająca baza pod podkład na bazie orzecha kokosowego)

Marc Jacobs wygładzająca baza przedłużająca trwałość makijażu zawiera formułę na bazie orzecha kokosowego tworzy naturalną, bogatą w witaminy barierę między skórą i makijażem. Zawarte w niej składniki umożliwiają oddychanie i wygładzają skórę.

wygładzające
w buteleczce

Dla cery suchej

Moim zdaniem baza bedzie nadawać się tylko do cery suchej do mieszanej ( tak jak moja ) i tłustej się nie nadaje. Baza jest lekka, łatwo sie nią naklada, łatwo się na niej rozprowadza podklad, szybko się wchłania, ma ładny zapach i opakowanie. Jednak u mnie wcale nie przedłuża trwałości makijażu a wrecz przeciwnie. Mój makijaż pod koniec dnia wygląda znacznie gorzej z tą bazą, cera się cała błyszczy a makijaż wymaga całkowitej poprawy gdzie bez tej bazy wystarczy mi poprawić tylko strefe T bibułką.
Myślę że baza moze być dobra z podkładem Remarcable jednak z moim Estee Lauder Double Wear Light w ogóle nie współgra i powoduje jego spływanie oraz rozwarstwianie się.
Będę próbowała odsprzedać ten produkt.

Średni.

Jak dla mnie za tą cenę bez rewelacji, przedłuża lekko trwałość, wygładza cerę, ale znam lepsze bazy w tej cenie. Jednak największy minus - baza potwornie mnie zapchała - musiałam oddać ją mamie - póki co jest zadowolona, ale ona nie nosi na bazę podkładu, nakłada solo. Z tego względu daję trójkę.

Bez szału

PLUSY
- fajna konsystencja, dobrze sie rozprowadza
- wydajność
- nawilża, a jednocześnie matuje
- przedluza trwalosc makijazu

MINUSY
-cena (jak za produkt, który mnie nie powalił, to cena jest za wysoka)
-opakowanie (dla mnie niewygodne i nieporęczna)
- nie wygładza tak bardzo, jak myślałam

Bardzo dobry produkt.

Kupiłam ten produkt na początku roku i teraz, kiedy zawartość opakowania powoli chyli się ku końcowi uznałam, że czas na recenzję.
Skusiłam się na zakup ze względu na pozytywne recenzje. Pojawiały się też negatywne opinie, wśród nich królowały te typu: po co używać nawilżającej bazy skoro od tego mamy krem nawilżający? W pewnych przypadkach taka baza jest bardzo przydatna.

Zacznę od tego, że mam cerę tłustą, ale podatną na przesuszenia. Nie używam żadnych matujących produktów (za wyjątkiem, rzecz jasna, pudru). Dbam o nawilżenie buzi, co jak wiadomo jest kluczem do właściwej pielęgnacji mojego typu skóry. Nie używałam wielu baz, nie wiem czy nie ograniczyłam się do tej pory do dwóch bądź trzech. Kilka lat temu miałam bazę Sephory (taką w małej 15 ml butelce) oraz oczywiście (jaka posiadaczka rozszerzonych porów) bazę BeneFitu The POREfessional. Pamiętam, że produkt Marca Jacobsa kupiłam jakoś na przełomie stycznia/lutego, kiedy moja cera wróciła do siebie po przesuszeniu spowodowanym przez złą pogodę. Postanowiłam potraktować ją dodatkową warstewką nawilżenia.

Uważam, że produkt doskonale sprawdzi się u cer suchych, przesuszonych oraz mieszanych. Cery tłuste, ale wrażliwe (jak moja) też powinny być z niej zadowolone). Używałam tego kosmetyku w okresie zimowym na początku roku, na cieplejszy okres wiosny oraz lato go odstawiłam i wróciłam do niego jakoś we wrześniu. Jestem zadowolona z jego działania. Produkt jest zamknięty w szklanym opakowaniu, wygląda nieco jak tabletka (tu nie będę na pewno oryginalna, chyba każdemu przychodzi na myśl to skojarzenie). Podoba mi się pompka, którą możemy wycisnąć małą ilość kosmetyku. Baza ma biały kolor, po rozsmarowaniu staje się oczywiście bezbarwna. Ładnie pachnie, kokosowo, ale nie tak nachalnie i słodko jak baza Too Faced Hangover (teraz mi się przypomniała nazwa tej trzeciej bazy, której używałam :) ). Nakładałam ją na cztery różne kremy i z każdym bez problemu się dogadywała: pierwszym był marchewkowy krem Avon (już wycofany), drugim krem Origins Gin Zing (bardzo polecam, ale poza okresem zimowym), trzecim Clarins krem-żel 20+ i ostatnim L'Oreal Skin Perfection. Po nałożeniu kremu czekałam chwilę aż się wchłonie (od razu zaznaczam, że żaden z tych kremów nie jest tłustawy, ale takich raczej pod makijaż się nie nakłada) i potem nakładałam bazę. Dokładnie ją wsmarowywałam i również dawałam chwilę, by się wchłonęła. Potem śmigałam z podkładem. Tu też nie było żadnego problemu, używałam trzech różnych (L'Oreal True Match, Catrice All Matt Plus - który absolutnie nie jest matujący - i Urban Decay Naked Skin. Baza zaskakująco dobrze działa na pory. Delikatnie je wypełnia, po nałożeniu fluidu i po przypudrowaniu są niewidoczne (zaznaczam, że nie mam ogromnie rozszerzonych porów). Pomaga także wyrównać nierówności na skórze, ale bez przesady. Czy przedłuża makijaż? Nie jest on u mnie w idealnej kondycji po dwunastu godzinach, ale z moim typem cery to normalne. Na pewno nie powoduje przemieszczania się czy znikania podkładu. Na temat długotrwałości więcej będą mogły mieć do powiedzenia cery bez nadmiernego błysku. Tak czy siak czułam różnicę, kiedy wychodziłam w mroźny dzień z bazą na buzi. Cera była lepiej nawilżona.
Czy kupię ten produkt ponownie? Nie wiem. Uważam, że jego cena jest przesadzona. Kiedy mi się skończy, a pewnie wytrwa jeszcze do końca tego roku, planuję kupić tańszą nawilżającą bazę. Jeśli się nie sprawdzi być może rozważę zakup. Jednak 169 zł to bardzo dużo, nawet z przedsylwestrową zniżką w Sephorze nie jest to tani kosmetyk.
Niemniej polecam go, a już na pewno wzięcie próbki w salonie Sephory i przekonanie się na własnej skórze. Odejmuję gwiazdkę za cenę.

Bardzo dobra!

Baza jest droga to fakt, ale w moim odczuciu warta tej kasy bo nie zapycha i nie wyskoczyło mi po niej nic nieproszonego. Mam do tego wielką tendencję więc jeśli spełnia ten warunek dostaje wysokie noty. Idealnie współgra z podkładem Remarc(able), fluidy idealnie się z nią stapiaja, mają dobry poślizg i trwałość. Pachnie delikatnie kokosem. Drogie i ekskluzywne szklane opakowanie potęguje efekt używania czegoś na prawdę dobrego. POLECAM

drogi gadżecik

Bardzo długo zbierałam się aby napisać recenzję tego produktu, bo nie wierzyłam, że może mnie rozczarować.
To mój pierwszy zakup produktu marki MJ, akurat rozglądałam się za bazą i stwierdziłam, że może jest to dobra okazja aby przetestować coś z asortymentu Marca. Ciesze się, że baza została mi podarowana, bo inaczej srogo bym rozpaczała.
Zacznę od najważniejszego atutu - opakowania. Nie ma co zaprzeczać, jest eleganckie i luksusowe. Szklany pojemniczek z mlecznego szkła jest naprawde piękny. Praktyczny dozownik z pompką niweluje ewentualne zarzuty co do higieniczności. Sama baza ma rzadką konsystęcję, o nikłym zapachu kokosa. Dwie pompki z nadmiarem pokryją całą buzię. Wchłania się dość wolno pozostawiając lekki film na buzi. Dłużej nieużywana zastyga na ujściu aplikatora w "glut".
Nie wiem czy wynika to z faktu, że nie stosuję jej razem z podkładem MJ, ale mojego makijazu nie przedłuża w żaden sposób. Próbowałam na różne sposoby, z różnymi podkładami i właściwie ich trwałość jest taka sama jak bez tej bazy. Zatem pytam się po co ją stosować?? Nie polecam też codziennej aplikacji. Mam cerę mieszną, która źle zniosła stosowanie tej bazy przez 3 dni z rzędu. Pojawiło mi się dużo podskórnych grudek, które ciężko było wyleczyć. Zgodzę się z moją poprzedniczką, że może głównym celem tego produktu jest nawilżenie, ale jaki to ma sens przy codziennym porannym stosowaniu kremu?
Trochę mnie ten produkt rozczarował i zniechęcił do zakupu podkładu tej marki, więc nie sądze, że kupię go ponownie.

Przyjemna, ale niewarta swojej ceny.

Ta baza to taki "produkt-nic". Śliczne opakowanie z pompką (choć niektórym przypomina dużą pigułkę), przyjemny skład, lekko wyczuwalny przy aplikacji kokosowy zapach... i Marc-owa cena, rzecz jasna.
Nie jest to baza dla osób które oczekują wygładzonej, ujednoliconej, idealnie przygotowanej na nałożenie podkładu cery, oraz przedłużenia trwałości makijażu.
Jedyne, co Under(cover) nam w praktyce oferuje to nawilżenie i zmiękczenie naskórka- może przypaść do gustu osobom z cerą suchą. Jednak... tą funkcję spełnia przecież wiele kremów nawilżających.
Używałam tej bazy pod podkład Re(marc)able, tak jak radzi producent, oraz- częściej- po prostu mieszałam je na paletce (1 pompka bazy+kilka kropel tego super-kryjącego podkładu). Mając na uwadze cenę obu produktów efekt był mierny. Jestem skłonna wydać więcej na produkty do makijażu, ale muszą one spełniać obietnice producenta. Ta baza niestety tego nie robi- to przyjemny produkt, ale na rynku są dostępne dużo lepsze.

Super !

Klasyczne eleganckie opakowanie, dla mnie osobiście to bardzo ważne.
Wygładza, nawilża i przedłuża trwałość makijażu.
Nie dostrzegam wad tej bazy.
Używam pod makijaż dzienny.

Perfekcja. Polecam :)

Używam tego produktu od: mc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

R-E-W-E-L-A-C-J-A! :-)

Baza jest po prostu rewelacyjna. idealna pod kazdym wzgledem. Dla mlodych kobiet i starszych babeczek. Warta kazdej wydanej zlotowki:-D

Cudo zapakowane w idealnym klasycznym prostym opakowaniu z matowego szkla z bialym korkiem.

Dozownik - wygodny, dozuje odpowiednia ilosc produktu

Sama baza ma dzialanie wygladzajace, niesamowicie nawilza twarz, pieknie przedluza trwalosc makijazu, nie wchodzi w pory, daje efekt zdrowej jedrnej skory. Uzywam jej codziennie. Absolutnie nie zapycha i nie pogarsza stanu cery. Ma lekki kokosowy zapach nie sztuczny i chemiczny
Bardzo dobrze sie sprawdza na mojej mieszanej skorze. Idealna do makijazy dziennych i wieczorowych.

Udalo mi sie kupic -30% taniej w sephorze :-)

Używam tego produktu od: Probki a od niedawna pelnowymiarowe opakowanie
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Absolutny hit!!! KWC

Ooooooj, będę się rozpływać :)

Bazę udało mi się kupić na promocji -25% w sephorze, więc kosztowała mnie ok. 120 zł i jest to bardzo niska kwota jak na to jakiej jakości produkt dostajemy, przysięgam :) Przyjemność z użytkowania zaczyna się już w momencie wyciągnięcia bazy z pudełeczka :
+ piękne opakowanie, eleganckie, z pompką, oszronione, mleczne szkło, czysta perfekcja
+ PIĘKNY, absolutnie piękny, kokosowy zapach bazy, uwielbiam
+ kropla wielkości groszka wystarczy na pokrycie całej buzi, przez co baza będzie bardzo wydajna
+ skóra automatycznie wygładzona, ukojona
+ przedłuża trwałość makijażu
+ nie zapycha

Ja nie widzę minusów, nawet cena nim nie jest, przy tym jak dobry jest to produkt. Polecam :)))) !!!

Używam tego produktu od: kilkanaście razy na sobie i innych
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie