M.A.C., Upward Lash Mascara (Tusz do rzęs)

M.A.C., Upward Lash Mascara (Tusz do rzęs)

MAC tusz do rzęs Upward Lash dodając im niewyobrażalnej objętości i długości, jak również podkręcając je w kilka sekund. Sekret leży w profilowanej szczoteczce z wgłębieniem po środku, w którym znajduje się duży zbiorniczek z tuszem, co pozwala na błyskawiczne rozprowadzanie tuszu po całych rzęsach. Jednocześnie dzięki małemu rozmiarowi, szczoteczka dociera, za pomocą tylko jednego pociągnięcia, do nasady każdej – nawet najmniejszej – rzęsy, podnosząc w górę leżące najbardziej poziomo włoski i nadając oczom spektakularny efekt.

Szczoteczka
grzebyk

bardzo polubialm

zaczne od tego, ze nie rozumiem zachwytu nad marka . kompletnie. ale jednak marketing dziala...

ten tusz jest jedynym kosmetykiem, ktory polubilam.

Mam bardzo krotkie rzesy. bardzo latwo moge odbic cala szczoteczke na powiece, ale nie z tym tuszem.

pieknie rozdiela rzesy, pogrubia, idealnie wydluza.

jest trwaly, jednak gdy sie zamysle i zaczne macac rzesy, co mam w zwyczaju, najzwyczajniej zaczyna sie kruszyc. :D

cena spoko.

szczoteczka wygrala konkurs na tusze u mnie. moj faworyt.

Rewelacja!!!

Zakupiłam ten tusz nie próbując go nawet w drogerii, bo nie było testeru, zaryzykowałam. Jestem zaskoczona, że tak "dziwna" mała szczoteczka może zdziałać takie cuda. Mimo, że ejst mała bardzo dokąłdnie i elegancko maluje rzęsy dodatkowo naprawdę widać objętość i wydłużenie. Uzywałam tuszu MAC, In Extreme Dimension, ale ten dodatkowo dodaje pięknej objętości. Jestem bardzo zadowolona z niego. Tusz mam na rzęsach po 15 godz dziennie i ani się nie rozmazuje ani nie kruszy. jak dla mnie super trwały.

okropny

Zakupiłam ten tusz , poniważ skusiła mnie pani w salonie MAC. Szczoteczka super , ma wyglądać , jak wałek do włosów. Tusz jest bardzo wydajny, podkręca, wydłuża rzęsy i tutaj moje zachwyty się kończą. KRUSZY SIĘ , po 3-4 godzinach miałam czarne kropki pod oczami. Oprócz tego, że osypywanie brzydko wygląda, to rzęsy tracą cały efekt podkręcenia i wydłużenia.