Bielenda, Fitness Line, Peeling cukrowy do ciała

Bielenda, Fitness Line, Peeling cukrowy do ciała

Peeling cukrowy zawiera brązowy cukier trzcinowy, który jest źródłem kwasu AHA; ekstrakt z kakaowca, który redukuje tkankę tłuszczową i objawy cellulitu, pobudza wytwarzanie relaksujących B-endorfin; cynamon, który rozgrzewa i dodaje energii. Dodatkowo olejek macadamia odżywia i chroni skórę przed utratą wilgotności. Dokładnie oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki nie powodując podrażnień. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, sprężystą i napiętą.
Bardzo dobry peeling, może troszeczkę mało wydajny, ale za to w poręcznym opakowaniu w postaci słoiczka, co ułatwia zdecydowanie wydobywanie go ze środka. Przyjemny zapach :)

świetny!

Uważam, że ten peeling jest bardzo fajny.

+ cudowny zapach
+ dość gruboziarnisty
+ całkiem wydajny
+ dobrze się rozprowadza
+ skóra po niej jest aksamitnie gładka i napięta

- należy uważać, aby woda nie dostała się do środka, a jest to dość trudne, bo opakowanie jest niezbyt poręczne - jeżeli podniesiemy pokrywkę, aby wziąć odpowiednią ilość peelingu, to bardzo łatwo może wlecieć tam woda

Myślę, że kupię go jeszcze, bo podoba mi się. :)

Używam tego produktu od: dość dawna (trochę przeleżał na półce, gdyż zapomniałam o nim)
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

jak dla mnie śmierdzi :/

Ostatnimi czasy odkryłam że najlepsze na świecie dla mojej skóry są peelingi cukrowe. Przetestowałam całą serię z Perfecty którą jestem zachwycona. Z polecenia postanowiłam skusić się także na ten Bielendowy. I powiem szczerzę, rozczarowałam się...
Po pierwsze ma on taką jakby roztopioną, bardzo miękką konsystencję. Nie wiem ze wspomnianymi wyżej perfectowymi nie miałam takich problemów tamte były twarde i zwarte dzięki temu łatwo się je nakładało. Tu zdziwiłam się bardzo bo otwieram po raz pierwszy pudełeczko i patrzę a tu jakas pływająca ciapa. Druga rzecz która mi osobiście bardzo się nie spodobała to zapach. Niby taki słodkawy jak galaretki owocowe ale tylko w pudełku, bo na ciele zapach zmienia się w taki lekarski. Przypomina mi woń antybiotyków :/ Na tyle dla mnie nieprzyjemna to woń że praktycznie po wygładzeniu ciała musiałam zmyć ten zapach żelem pod prysznic :( A to wielka szkoda bo wraz ze zmyciem zapachu pozbawiłam się tej olejkowej warstwy, którą on pozostawia. Jeśli idzie o opakowanie to słoiczek jest wygodniejszy niż w perfectowych tzn łatwiej się go odkręca. Minusem dla mnie jest cena ja zapłaciłam za niego ponad 17zł do tego jest niewydajny. Perfecta mniej więcej podobną ma cenę ale zużywa się wolniej a tu po dwóch razach już się można dostać do denka :/ nie zachwycił mnie na tyle żeby go ponownie zakupić. A jeśli idzie o działanie ściera dość dobrze i tylko za to dostał ode mnie 2 gwiazdki. Niestety niewypał dla mnie na całej linii, a szkoda bo ja bardzo lubię Bielendę.

Bdb

Peeling ten podobnie jak Algi z serii Eco Care trzeba stosować trochę inaczej niż producent napisał na opakowaniu. Peeling nałożony na mokrą skórę podczas kąpieli jest bardzo delikatny, nakładać go trzeba małymi ilościami,bo się po prostu rozpuszcza. Trzeba bardzo uważać,by do opakowania nie dostała się woda,bo niestety peeling nam się cały rozpuści.

O wiele lepiej stosuje się ten preparat na suchą skórę przed kąpielą. Dzięki żelowo-olejowej konsystencji można go nałożyć bez problemów na ciało. Skóra jest bardzo mocno złuszczona,a przy tym dzięki zawartości olejków nie jest podrażniona.W takiej wersji ten peeling jest świetny.

Zawartość olejków sprawia,że nie trzeba nakładać balsamu po kąpieli,bo skóra posiada olejkowy film.

Niestety kosmetyk nie jest zbyt wydajny dlatego odejmuje mu jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Kosmetyczka roku 2017

Świetny kosmetyk naturalny!

Uważam ,że ten kosmetyk jest po prostu świetny!
Ma delikatne działanie złuszczające.Bardzo dobrze działa na skórę dzięki olejkowi który zawiera, poza kryształkami cukru.Po złuszczeniu naskórka automatycznie olejek działa nawilżająco dzięki czemu nie ma uczucia suchości oraz ściągnięcia.Po zastosowaniu skóra jest gładziutka, delikatna i dobrze nawilżona. Nie trzeba nakładać dodatkowo balsamu. Zapach jest bardzo przyjemny i utrzymuje się przez jakiś czas na skórze. Cena również jest przystępna. Zagości u mnie na stałe bo bardzo cenie sobie kosmetyki naturalne które są dobre i niedrogie !!!!!!!!

DUŻY PLUS + za naturalność tego kosmetyku!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Mój faworyt

Mój najukochańszy kosmetyk. Zawsze stoi w łazience. Ma cudowny zapach, idealną konsystencję, świetnie złuszcza naskórek i co najważniejsze po użyciu i spłukaniu skóra jest nawilżona i nie potrzebuje dodatkowo balsamu. Niektórzy mają z nim problem bo szybko się rozpuszcza. Ja używam go tak : wchodzę pod prysznic i spłukuję ciało. Zakręcam wodę i zabieram się do peelingu długo masując skórę. W ten sposób nie rozpuszcza się zbyt szybko i zachowuje swoje własciwości ścierne.
Powinni jednak robić nieco większe pojemności dla takich fanek jak ja. Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

mało wydajny

Zalety:
+ czekoladowy zapach
+ gładkość bezpośrednio po użyciu
+ kolorek
+ cena

Wady:
+ opakowanie (jak dostanie się do niego woda to już koniec - peeling rozpuszcza się)
+ drobinki ścierające trochę zbyt delikatne
+ wydajność ( jeśli ktoś chce używać na całe ciało to dobrze będzie jak wystarczy mu na 4 - 5 razy - w wersji optymistycznej oczywiście)

Używam tego produktu od: przez niecały miesiąc dwa, trzy razy w tygodniu

super

Jeden z moich ulubionych peelingó. Pięknie pachnie:) Dobrze ściera wszystko co trzeba, a moje ciałko jest od razu takie przyjemne, miękkie, gładkie, jędrne i super pachnie. Peeling spełnia w pełni moje oczekiwania:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:4-5

bardzo dobry

Plusy:
-piękny zapach (mniam!)
-całkiem dobrze ściera
-skóra po jego użyciu jest doskonale nawilżona, nie trzeba już używać balsamu
- delikatny, można go stosować codziennie
-dobrze oczyszcza skórę
- niska cena

Minusy:
-mało wydajny, starcza na tydzień przy codziennym używaniu
-trzeba uważać, żeby nie wlać do pojemniczka wody, bo cukier się topi

Za niską wydajność odejmuję gwiazdkę

przyjemniaczek

Peeling:
-ślicznie pachnie
-całkiem fajnie sciera
-skóra jest po nim miękka i nawilżona

ale:
-niestety jest niewydajny
-trzeba bardzo uważać,żeby nie dostała się woda do pojemniczka,gdyż peeling się rozpuszcza i topnieje

Używałam tego produktu kiedyś tam

dobry, ale...

Plusy:
- piekny, słodko- czekoladowy zapach (jeśli ktoś nie lubi intensywnyvh, może drażnić),
- dobrze ściera,
- na skórze zostaje po użyciu tłustawa warstewka, więc nie trzeba używać balsamu,
Minusy:
- bardzo mało wydajny (wystarczył mi na 6 razy),
- mało poręczne opakowanie (w buteleczce byłoby lepiej),
- efekt wypolerowania nie utrzymuje się zbyt długo.
Ta mała wydajność mnie przeraziła, więc na pewno ponownie nie kupię.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

słaby

Jeden z gorszych peelingów do ciała jaki miałam.
Jest gęsty i oleisty, jeśli nałoży sie go mokrą skórę w momencie sie rozpuszcza i ciało nie jest "wypolerowane" tak jak lubię.
Nakładałam go potem na sucha skórę by tarcie drobinek było bardziej wyczuwalne jednak wtedy bardzo ciężko sie rozprowadza.
Do tego słoiczek ciężko odkręcić mokrymi rekami.
Peeling pozostawia po sobie lekko oleisty film na skórze - niezbyt mi to odpowiada.

Używam tego produktu od: 2 tyg

zapach na minus

Spodziewałam się, ze zapach będzie lepszy, taki drazniacy był, samo scieranie moze byc, ale najgorsze, że mi to starczyło ledwie na 3 razy na całe ciało, chyba normalnie używałam, no ale chciałam się dobrze zetrzeć. Następnym razem kupię coś innego i większego wybór jest ogromniasty.

Używam tego produktu od:niedawna