Kiko Make Up Milano, Colour Correction Face Fixing Powder (Wypiekany puder korygujący)

Pojemność 9,5 g

Kiko Wielokolorowy, korekcyjny puder spiekany, który jest dostępny w 4 odcieniach pozwala utrwalić makijaż, ujednolicić i rozświetlić koloryt skóry, minimalizując optycznie jej zaczerwienienia oraz przebarwienia. Kiko Colour Correction Powder to rozświetlający puder korekcyjny, który wyróżnia wyjątkowy design. Ultralekki puder utrwala podkład i sprawia, że wygląda on jak druga skóra. Formuła ostatniej generacji z czystymi, niedostrzegalnymi pigmentami zapewnia lekkość i jedwabistość w dotyku, umożliwiając utrwalenie makijażu bez wysuszania skóry. Paleta zawiera 4 różne odcienie, które - mieszane podczas aplikacji - pozwalają nadać karnacji ciepły odcień i zminimalizować jej przebarwienia, dostosowując się do każdego kolorytu cery, od najjaśniejszego po najciemniejszy. Hipoalergiczny - specjalnie opracowana formuła dla zminimalizowania ryzyka alergii. Nie zatyka porów. Nie zawiera parabenów. Bezzapachowy

puder do rozjasniania

Kupiłam puder kiedy poszukiwałam pudru do rozjaśniania makijażu pod oczami - cieni pod oczami, które w ciągu dnia robią się widoczne.
Puder w pełni spełnia moje oczekiwania. Rozświetla skórę i matuje ją, czyli robi dokładnie to, czego oczekuję.
Cena bardzo przystępna, i nie zużywa się zbyt szybko.
Polecam!

Ani ziębi ani grzeje- po prostu jest

Kupiłam poszukując pudry kiedy zaczęłam używać mineralnego podkładu w płynie- długo nie mogłam się na nic zdecydować i, nie ukrywam, szukałam czegoś niedrogiego. Do ostatecznej rozgrywki przeszedł kiko i MUF HD. Czemu zdecydowałam się na kiko ? Chyab głównie ze względu na to, że ładnie wygląda.

Puder nie robi żadnej krzywdy i swoją rolę spełnia ale mam zastrzeżenia:

- bieli (mnie nie przeszkadza, bo jestem zupełnym bladziochem)
- nic nie koryguje
- zakrywa makijaż ( stosuję róże \'mokre\'- fine-one-one, benetint), więc puder nakładam jako oststni krok
- fatalne opakowanie- biała puderniczka z luźnymi zawiasami (plus za lusterko)

Puder po pierwszy otwarciu robi wrażenie \'wow- ależ go dużo!\' jednak jest zupełnie niewydajny i koszmarnie się pyli (stosuję raz dziannie od około miesiąca a 1/3 opakowania wyszła)

Czy kupię ponownie- nie wiem- krzywdy nie zrobił, ale obietnic też nie spełnia

Ilość zużytych opakowań: 1/3