Hourglass, Ambient Lighting Blush (Pojedynczy rozświetlający róż)

Hourglass, Ambient Lighting Blush (Pojedynczy rozświetlający róż)

Pojemność 4,2 g

Hourglass pojedynczy rozświetlający róż dzięki formule fotoluminescencyjnej odfiltrowuje światło z otoczenia i optycznie wygładza cerę. Hourglass pojedynczy rozświetlający róż nadaje skórze świeży, zdrowy, promienny wygląd. Bez dodatku parabenów.
Hourglass pojedynczy rozświetlający róż jest dostępny w kolorach:
- Dim Infssion
- Mood Exposure
- Ethernal Glow
- Luminous Flush
- Diffused Heat
- Radiant Magenta.

Najlepszy!

Oj tak! Popieram w całości zdanie Miji. Ja - osoba, która generalnie nie lubi różów i w zasadzie uważa je za kosmetyk zbędny! Mam cerę wrażliwą - podrażnia i uczula ją prawie wszystko, zaczerwienienia to moja codzienność, a rumieniec na policzkach to wróg, dlatego różu unikam jak ognia.
Ale Hourglass, to zupełnie co innego. To nie jest zwykły róż, to kompaktowa magiczna różdżka. Wystarczy trzepnąć w nią miękkim pędzlem, musnąć policzek i na twarzy pojawia się wewnętrzny blask - nie mylić z błyskiem - promienny blask zdrowej, wypoczętej, zadowolonej cery. Matko! Zabrzmiało jak bełkot marketingowca, ale to wszystko 'świnta prowda' - cera wygląda jak dobrze dotleniona po powrocie ze spaceru wiosną, albo po dobrze przespanej nocy.
Mam kolor Mood Exposure, który określiłabym, jako brudny róż. Dość neutralny, idealnie gra z cerą lata, nawet kiedy ta z czasem z kości słoniowej zaczyna przechodzić w chłodną brzoskwinię i nie podkreśla ewentualnych zaczerwienień.
Sam róż jest bardzo drobno zmielony, lekko kremowy w konsystencji, nabiera się go na pędzel wyjątkowo łatwo, nakłada jeszcze łatwiej i chyba nie da się przesadzić, bo efekt zawsze wychodzi mi subtelny - dokładnie taki jak lubię - to pewnie również zasługa niezbyt mocnej pigmentacji. Rozciera się wybitnie, dając wykończenie jak z aerografu. Używam miękkiego, skośnego pędzla z włosia kozy. Nawet na tłustej skórze trzyma się cały dzień.
Dotąd najbardziej na świecie lubiłam Dandelion Benefit, ale bardziej satynowa Klepsydra chyba zdetronizuje Dmuchawca.
Opakowanie ma projekt dość przeciętny, oszczędny i prosty, ale jak dla mnie zbyt błyszczący, dobrze się otwiera. Lubię efekt marmurkowy, odkąd Clarins wprowadził go do kosmetyków 20 lat temu. Nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.

Róż nad róże. Idealna świeżość i rozświetlenie.

Ogłaszam wszem i wobec, że Coralista by Benefit została zdetronizowana. Do tej pory uważałam ją za róż idealny ale kilka dni temu wpadł mi w rude łapy długo wyczekiwany róż w kolorze Dim Infusion z Hourglass. Dotarł wraz z paletą pudrów wykończeniowych tej samej firmy, o których w innej recenzji.

Dim Infusion to jeden z dwóch jasniejszych odcieni, w kolorze koralowo-brzoskwiniowym. W dodatku zawiera domieszkę pudru Dim Light, co dodatkowo pozwala "rozmyć" optycznie drobne niedoskonałości skóry.

Róż jest bardzo drobno zmielony, trzeba ostrożnie dotykać pędzlem i otrzepać go przed nałożeniem na twarz. To, co uzyskujemy to poświata koloru (można stopniować natężenie dokładając produktu). Twarz natychmiastowo zyskuje świeżość, blask. Gdzieś znika zmęczenie. Efekt bardzo naturalny. Nie wiem, jak ten róż to robi, bo nie ma w nim drobinek ale rumieniec do złudzenia przypomina naturę. Nie ma w efekcie ani cienia sztuczności.

Róż stanowi doskonałe uzupełnienie dla palety pudrów Ambient (tej samej firmy), ale i na innych pudrach (meteoryty, sypaniec Diora) wygląda równie nienagannie. Nie schodzi w ciągu dnia, u mnie trwa aż do wieczornego demakijażu. Jest bardzo wydajny, wystarczy musnąć pędzlem, by nabrać odpowiednią ilość.

Kolor, który mam odpowiedni jest dla jasnych do średnich karnacji, ale z palety barw kazdy coś dla siebie znajdzie.

Opakowanie eleganckie, twardy plastik z lusterkiem, ale zostają ślady paluchów.

Niestety, produkt niedostępny w Polsce i trzeba zamawiać. Cena kosmiczna ale warto!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: jeden róż