Hourglass, Ambient Lighting Blush (Pojedynczy rozświetlający róż)

Hourglass, Ambient Lighting Blush (Pojedynczy rozświetlający róż)

Pojemność 4,2 ml

Hourglass pojedynczy rozświetlający róż dzięki formule fotoluminescencyjnej odfiltrowuje światło z otoczenia i optycznie wygładza cerę. Hourglass pojedynczy rozświetlający róż nadaje skórze świeży, zdrowy, promienny wygląd. Bez dodatku parabenów.

Hourglass pojedynczy rozświetlający róż jest dostępny w kolorach:
- Dim Infssion
- Mood exposure
- Ethernal Glow
- Luminous Flush
- Diffused Heat
- Radiant Magenta.

Róż nad róże. Idealna świeżość i rozświetlenie.

Ogłaszam wszem i wobec, że Coralista by Benefit została zdetronizowana. Do tej pory uważałam ją za róż idealny ale kilka dni temu wpadł mi w rude łapy długo wyczekiwany róż w kolorze Dim Infusion z Hourglass. Dotarł wraz z paletą pudrów wykończeniowych tej samej firmy, o których w innej recenzji.

Dim Infusion to jeden z dwóch jasniejszych odcieni, w kolorze koralowo-brzoskwiniowym. W dodatku zawiera domieszkę pudru Dim Light, co dodatkowo pozwala "rozmyć" optycznie drobne niedoskonałości skóry.

Róż jest bardzo drobno zmielony, trzeba ostrożnie dotykać pędzlem i otrzepać go przed nałożeniem na twarz. To, co uzyskujemy to poświata koloru (można stopniować natężenie dokładając produktu). Twarz natychmiastowo zyskuje świeżość, blask. Gdzieś znika zmęczenie. Efekt bardzo naturalny. Nie wiem, jak ten róż to robi, bo nie ma w nim drobinek ale rumieniec do złudzenia przypomina naturę. Nie ma w efekcie ani cienia sztuczności.

Róż stanowi doskonałe uzupełnienie dla palety pudrów Ambient (tej samej firmy), ale i na innych pudrach (meteoryty, sypaniec Diora) wygląda równie nienagannie. Nie schodzi w ciągu dnia, u mnie trwa aż do wieczornego demakijażu. Jest bardzo wydajny, wystarczy musnąć pędzlem, by nabrać odpowiednią ilość.

Kolor, który mam odpowiedni jest dla jasnych do średnich karnacji, ale z palety barw kazdy coś dla siebie znajdzie.

Opakowanie eleganckie, twardy plastik z lusterkiem, ale zostają ślady paluchów.

Niestety, produkt niedostępny w Polsce i trzeba zamawiać. Cena kosmiczna ale warto!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: jeden róż