B.app, Maska - kuracja keratynowa

B.app, Maska - kuracja keratynowa

B.app maska keratynowa, restrukturyzuje i rozplątuje włosy. Restrukturyzacyjna maska do włosów z keratyną, bez siarczanow(sls), głęboko odbudowuje, rozplątuję i nadaje włosom połysk.

Rewelacja !

Najlepsza maska keratynowa jaka mialam okazje testowac ! :-) wlosy sa odpowiednio odzywione , miekkie , lsniace.
Bardzo zaluje ze nie jest juz dostepna w drogerii rossmann...

Trzeba ją rozreklamować!

Zgrzeszyłam keratynowym prostowaniem włosów.
Naturalnie mam proste włosy, które tylko czasami, przy większej wilgotności postanawiają się spuszyć, ale marketing szeptany i promocja w moim salonie fryzjerskim skusiły mnie na keratynę.
Przecierpiałam zabieg, całkiem spodobał mi się rezultat (może oprócz efektu bocznego w postaci utraty objętości włosów...przez pierwsze dwa tygodnie wyglądałam jakby mnie przylizała krowa), ale bezpośrednio po keratynie wyjechałam do Grecji. A tam dla fryzury nie miałam już żadnej litości. Było (za) dużo słońca, (za) dużo słonych kąpieli i wiatr we włosach .
Keratyna wypłukała się szybko, włosy były przesuszone, łamliwe. Zastanawiałam się nad jakąś profesjonalną maską, ale postanowiłam najpierw zaryzykować wybór ekonomiczny. Za niecałe 20 zł kupiłam ten słój i już po pierwszym użyciu wiedziałam, że znalazłam nowego przyjaciela!
Wprawdzie zapach jest dla mnie odrzucający- mdły, chemiczny, niby kwiatowy, ale też ulepkowaty- ale warto przecierpieć. Maska jest średnio gęsta, wydajna i co najważniejsze skuteczna.
Trzymam ją na włosach jakieś 5, maks 10 minut (powinnam spróbować i dłużej, ale jestem ciągle w niedoczasie) i to wystarczy dla zadowalającego efektu. Włosy dobrze się rozczesują, są dociążone, nie puszy ich deszczowa pogoda, wyglądają nawet zdrowiej. Nie mam oczywiście złudzeń co do odbudowy włosów i ich regeneracji (zwłaszcza, że keratyna w tej masce to raczej zamyka skład), ale zadawala mnie efekt estetyczny. Za taką cenę, taka pojemność i efekt - nie można narzekać.

Lepszej nie ma !

Zawsze przebierałam w odżywkach i maskach do włosów od zawsze szukałam ideału... No i ta maska okazała się idealna: zakochałam sie w niej! Już po pierwszym użyciu wiedziałam że w końcu znalazłam idealna maskę na moje puszące i matowe włosy!
Polecam :)

Doskonały!

+duży
+wydajny
+bardzo poprawia kondycje włosów
-drogi (ale od czego są przeceny)

PS:Polecam nakładać na całe włosy, owinąć ręcznikiem i posiedzieć z nim 20-30 min.

Cudowna!

Miałam ostatnio dość duży problem z kołtunami które były wynikiem beznadziejnej farby Loreal Białe Złoto (odradzam), postanowiłam zrobić keratynę która średnio się udała gdyż miałam prostownice tylko 180 stopni a min miała być 201 ale tego nie doczytałam przy kupnie. W każdym bądź razie aby podtrzymać ten słaby dość efekt szukałam odżywki/maski i w Rossmanie znalazłam właśnie tą i to w dodatku w promocji. Co tu dużo mówić kołtuny (które nadal mi towarzyszyły po keratynie) to już przeszłość :) Włosy mięciutkie fajne i nie obciążone :) Ma trochę nieszczególny skład ale who cares! Działa wyśmienicie!

Lepszej nie miałam!

Używam tej maski od kilku miesięcy, razem z szamponem z tej serii. Znajoma fryzjerka poleciła mi te kosmetyki po keratynowym prostowaniu. Uwielbiam tę maskę, lepszej nie miałam! Wygładza włosy, sprawia, że błyszczą i wyglądają zdrowo, nie puszy ich, nie przetłuszcza, jest duża i wydajna - idealna! :) Zapach ma trochę dziwny, ale specjalnie mi nie przeszkadza, efekt wynagradza wszystko! Cena mogłaby być niższa, ale od czego są promocje? ;)

Miła niespodzianka

Przez ciążę nie farbowałam włosów, z racji tego, że mam niepełnosprawne dziecko na razie mam tysiące ważniejszych spraw niż farbowanie, to planuję za 2 miesiące. Dlatego na szybko szukałam odżywki do włosów niefarbowanych, a zaznaczę, że mam strasznie wysuszone włosy, które się okropnie plączą Wzięłam ze względu na duże opakowanie i super cenę. Do tej pory wypróbowałam już kilkadziesiąt masek i ciągle szukam tej jedynej. Używam jej regularnie po każdym myciu. Efekty są bardzo zadowalające. Przede wszystkim zapomniałam co to kołtun. Włosy się nie plączą i nie łamią. Są miękkie, lejące. Wyglądają na nawilżone, choć to jeszcze nie to czego szukam. Maska nie obciąża moich cienkich włosów.
Maska jest bardzo wydajna i cena, która jest dla mnie śmieszna za oferowaną jakość i pojemność. Wygodne opakowanie w postaci odkręcanego słoika. Tak jak mówiłam w przypadku moich włosów mogłaby jeszcze lepiej nawilżać, ale to malutki minusik i zapach, który mi nie przypadł do gustu.

Maska zamiast odżywki

Stosuję tę maskę dość często, średnio 3-4 razy w tygodniu, po każdym myciu włosów. Dzięki niej bardzo łatwo rozczesuję splątane pasma a po wysuszeniu włosy są jedwabiście miękkie oraz nie puszą się, bo łuski są pozamykane. Zapach jest kwiatowy, przyjemny. Polecam :)

Antidotum na poplątane włosy!

Próbkę maski w małej saszetce dostałam gratis do zakupów online. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam, nigdy jej również nie widziałam. A nawet gdybym ją zobaczyła, nie wzbudziłaby mojego zainteresowania, ot produkt jakich wiele.

Moje włosy są już w tej chwili bardzo długie. Ponad to cienkie (optycznie jest ich dużo, ale zgarnięte w kucyk to już inna para kaloszy), niesforne, oraz wiecznie plączące się, niekiedy tworzące istny kołtun na głowie. Doliczyć trzeba również rozjaśnianie (dwukrotne, ombre i sombre), które nie wpłynęły zbyt dobrze na ich stan. Regularnie wykonuję w domu zabieg rekonstrukcji włosów od Joico, które prawdopodobnie uratowały je przed ścięciem. Jednak nie mogę stosować go na okrągło, ponieważ w zbyt dużej ilości, zabieg bardzo obciąża włosy. I tu z rozwiązaniem przyszła maska B.app.

Po użyciu specyfiku z saszetki efekt mnie zachwycił. Przede wszystkim zapach. Nieco orientalny i ciężkawy. Utrzymywał się na włosach aż do następnego mycia, czyli tydzień. Działanie zaś...

Po wysuszeniu i i rozczesaniu włosów byłam zachwycona. Włosy były sypkie, lśniące, zdyscyplinowane, mięsiste, odżywione i przepięknie się układały. Byłam pewna, że dostałam jakąś drogą, zagraniczną maskę do włosów, której cena przekracza możliwości finansowe całej mojej rodziny. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam ją na półce w Rossmanie, a pod spodem cenę: 20zł. Nie muszę chyba dodawać, że chwyciłam od razu dwa opakowania.

Od tamtej pory używam jej regularnie po każdym myciu. Osuszam włosy ręcznikiem, nakładam od połowy długości, owijam folią oraz ręcznikiem i tak sobie siedzę najmarniej 30 minut. Efekty są jak prosto z najlepszego salonu fryzjerskiego. Przede wszystkim zapomniałam co to kołtun. Włosy się nie plączą i nie łamią. Odzyskały elastyczność i prawidłową rozciągliwość. Są miękkie, błyszczące i zadbane. Końce są sprężyste i dobrze nawilżone. Maska niweluje puszenie i elektryzowanie się włosów, a każda fryzura układa się jak marzenie. Maska nie obciąża włosów, dobrze się wypłukuje i pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że dodaje objętości. Po raz pierwszy od kilkunastu lat, dumnie chodzę z rozpuszczonymi, długimi, mimo tego iż cienkimi, to dzięki masce zadbanymi włosami. I po raz pierwszy od dawna, nie boję używać się suszarki.

Maska jest bardzo wydajna. Jedno opakowanie poszło do koleżanki, która również jest nią zachwycona a moje wystarczy jeszcze na długo. Do zalet dokładam również cenę, która jest dla mnie śmieszna za oferowaną jakość i pojemność. Opakowanie, czyli szeroki, płaski słoik, który jest dla mnie o wiele lepszym rozwiązaniem niż tuba. Oraz konsystencję kremu, która nie spływa z włosów. Będę jej używać dopóki będzie w sprzedaży.

Polecam ją z całego serca wszystkim Paniom, które tak jak ja bezskutecznie zmagają się z wiecznym kołtunem na włosach.

Świetna

Dziwią mnie negatywne opinie na temat tej maseczki, bo na moich włosach działa rewelacyjnie. Ale wiadomo, to co jednej osobie służy, innej może szkodzić, bo ma inny typ włosa. Ja mam włosy bardzo długie i nie farbowane, z tendencją do przesuszania się. Póki co użyłam jej 4 razy i za każdym razem włosy po niej są bardzo miękkie, lśniące, wyglądają na zdrowe. Póki co najlepsza maseczka jaką miałam. Zapach akurat mi się podoba, konsystencja rownież, bo łatwo ją rozprowadzić na włosach. Oby ten efekt się utrzymał ;)

Śmierdziel

Bardzo silny, chemiczny zapach. Doprowadzał mnie do bólu głowy.Nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów mimo regularnego stosowania. Dosyć rzadka konsystencja. Pół opakowania wylądowało w koszu bo nie byłam w stanie już dłużej znieść tego produktu na moich włosach.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Jest dobrze:)

Miałam długie włosy, strasznie skołtUIONe, końcówki rozdwajające się w przerażającym tempie i ta maska uratowała mnie przed nożyczkami.
Stosuję ją raz na tydzień, albo jeszcze rzadziej, żeby też nie przesadzić w drugą stronę z keratyną, ale efekty są widoczne, mogę włosy bez problemu rozczesać, końcówki są naprawdę o wiele zdrowsze, powiem szczerze, że różnica jest kolosalna.

Plusy:
-łatwiejsze rozczesywanie
-włosy miękkie w dotyku
-miły "fryzjerski" zapach
-zdrowsze końcówki

Minusy:
-cena (w promocji ok. 25zł)

Używam tego produktu od: 3 mies.