Avon, Planet Spa, Volcanic Iceland, Warming Face Mask (Wygładzająco -oczyszczająca maseczka do twarzy)

Avon Wygładzająco-oczyszczająca maseczka do twarzy z efektem rozgrzewania Planet Spa z minerałami z Islandii i woda termalna oczyszcza, rozgrzewając skórę, i zmniejsza widoczność porów oraz drobnych zmarszczek, przywracając skórze młodszy wygląd. Avon Wygładzająco-oczyszczająca maseczka do twarzy z efektem rozgrzewania Planet Spa jest testowana dermatologicznie i klinicznie.

wygładzające, oczyszczające
w tubie
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml
klasyczne

orgazm dla skóry

nie wyobrażam sobie" Dnia piękności "bez tego cudeńka... po peelingu twarzy i dekoltu nie zastosowanie tej maseczki było by grzechem .Rozgrzewa niczym wyprzedaże w galeriach !!! nawet bardziej :) Po nałożeniu wystarczy chwila aby poczuć przyjemne ,rozgrzewające ciepło ,delikatny masaż twarzy sprawi że skóra stanie się jędrniejsza dzięki zawartych w niej drobinkom...a po zmyciu jej poczujesz ...że to jest to czego potrzebowałaś :)

Rozgrzewające oczyszczenie

Bardzo przyjemna maseczka w stosowaniu.
Ma gładką delikatną konsystencję , po nałożeniu na twarz daje uczucie
ciepła ,które utrzymuje się dość długo nawet po zmyciu maseczki.
Po jej użyciu skóra jest gładka , rozświetlona i oczyszczona .
Nabiera delikatności i jest odświeżona.
Zaletą jest również szybkość działania , nakładamy na zwilżoną twarz
masujemy przez 1 minutę i zmywamy ,choć ja najczęściej trzymam ją
na twarzy o wiele dłużej.
Niw podrażnia ,ani nie uczula , nie wysusza cery .
Zawiera drobinki , które działają jak peeling ,dlatego buzia po jej użyciu
jet rozświetlona z ładnym kolorytem.

Mam wrażenie że zastosowanie serum lub kremu po jej użyciu
powoduje mocniejsze działanie i wchłanianie kosmetyku.

Zadziwiona działaniem

Do kupna skłonił mnie fakt, że tej maseczki nie trzeba trzymać długo na twarzy. Taka akurat przed wyjściem, kiedy się śpieszę albo po prostu padam z nóg, ale zauważam, że moja skóra nie wygląda najlepiej. Po pierwszym użyciu byłam trochę przerażona, skóra rozgrzana - widziałam już jak wychodzi mi piękne uczulenie, a twarz robi się okropnie czerwona. Po spłukaniu faktycznie taka była, ale trwało to ledwo minutę, a później okazało się, że maska działa naprawdę fantastycznie.

Rozgrzewa, ale nic poza tym

Maseczka faktycznie przyjemnie rozgrzewa się na twarzy. Masaż podczas nakładania też jest miły, ale to tyle. Nakładałam maseczkę na zwilżoną twarz partiami - osobno czoło, policzki itd. I zostawiałam na chwilę. Niestety efekt rozgrzania utrzymuje się chwilę. Może do minuty. Przy spłukiwaniu wodą znowu się trochę rozgrzewała.

Niestety nie zauważyłam oczyszczenia ani trochę. Nie oczyszcza powierzchni skóry, ani porów. Już nie mówiąc, że czarne zaskórniki jak były tak są.

Z jednej strony ta maseczka jest przyjemna w użyciu, a z drugiej nie działa u mnie.

Świetna maseczka

Jestem zaskoczona, że katalogowa, tania maseczka może tak dobrze działać. Mam tłustą skórę, z niedoskonałościami i zauważyłam, że ona bardzo dobrze oczyszcza skórę poza tym efekt rozgrzewania jest bardzo przyjemny dla mnie. Po dłuższym stosowaniu widzę mniej zaskórników, ponadto produkt ma działanie delikatnie peelingujące i ślicznie pachnie, więc stosowanie jej to prawdziwa przyjemność.

Bardzo dobra

Avon ma bardzo dobre maseczki w przystępnych cenach. W przypadku tego produktu, producent obiecuje nam działanie wygładzająco-oczyszczające, z efektem rozgrzewającym. Brzmi bardzo fajnie i w istocie - ta maseczka jest naprawdę bardzo fajna! :)

Konsystencja produktu jest gęsta, wyczuwalne są niewielkie peelingujące drobinki. Maseczkę nakłada się bardzo prosto, szybko i przyjemnie. Już po chwili odczuwalny jest efekt rozgrzania skóry, co przywodzi na myśl: "Ona naprawdę działa!" :).

Cera po jej użyciu jest bardzo miękka, wydaje się być dobrze oczyszczona i wygładzona. Nie błyszczy się, nie ma uczucia ściągniętej skóry ani pieczenia. Zmywa się ją dość szybko i sprawnie. Po jej zastosowaniu warto przetrzeć twarz płynem micelarnym lub tonikiem i nałożyć lekki krem. Wówczas zyskamy pewność, że nasza cera została bardzo dokładnie oczyszczona i wypielęgnowana :).

Maseczka jest bardzo wydajna, starcza na długo. Cena przystępna. Polubiłam się z nią i na pewno nie skończy się na jednym opakowaniu.

Zaskoczyła mnie

Maseczka ma przyjemny zapach, szybko zasycha na twarzy i dobrze się zmywa. Bardzo wydajna i często na promocji. Buzia po zastosowaniu jest miękka, promienna i wygładzona makijaż dużo lepiej się trzyma na tak oczyszczonej i wygładzone twarzy polecam

Przyjemna

Maseczka fajnie rozgrzewa skórę, może trochę oczyszcza ale w moim przypadku nie jest to jakiś efekt wow, ma trochę męski zapach natomiast mi on wgl nie przeszkadza, często można upolować ta maseczke w fajnej promocji... Nie jest zła, przyjemnie się jej używa lecz ja ide szukac dalej :)

rozpulchnia jak w salonie kosmetycznym

niewiem, czy to dzialanie wulkanu, czy innych magicznych srodkow w tej maseczce, ale dla mnie rewelacja! pieknie nagrzewa i oczyszcza buzie. czuje sie jak w profesjonalnym salonie.

lubie ten efekt rozgrzania

Kupilam te maske kiedy tylko pojawila sie w katalogu, od tego czasu zuzylam chyba z 4 opakowania i wlasnie zamowilam kolejne!

Maska jest cudowna.
Posiada niebieska, metaliczna tubke. Jej pojemnosc jest mniejsza niz innych masek z planet SPA, bo ma tylko 50ml, a reszta 75ml.
Zamkniecie na zatrzask jest wygodne.

Sama maska ma kremowa konsysyencje, jest gęsta, o jasnym kolorze. Wyczuwalne są w niej delikatne drobinki peelingujace.
Maska dobrze sie naklada, drobinki scierajace nie sa ostre, sprawia, ze masaz nia jsst bardzo przyjemny, ja po mazasu pozostawiam ja jeszcze na chwile na twarzy, wtedy tez zaczynamy czuc delikatne ciepelko. Uczucie rozgrzewania najbatdziej intensywne jest lodczas zmywania maski! No poprostu grzeje jak cholera, ale lubie to uczucie. Nie ma prodblemu z jej zmyciem.

Efekt po uzyciu maski jest dobry. Cera jest rozswietlona, ozywiona, dobrze oczyszczona, przez to cieplo pory sa otwarte, wiec ja czasami nakladam jeszcze jaka maseczke lub pryskam twqrz simna woda termalna.

Zapach tez ma przyjemny, mi kojarzy sie z meskimi perfumami ☺
Jest tez bardzo wydajna, a czesto dostaniemy ja w cenie promocyjnej.

Zaskakujące działanie

Kupiłam maseczke ponieważ uwielbiam produkty Planet Spa za właściwości i zapach.
Ta maseczka jest jednak zupełnie inna, co mnie zaskoczyło przy pierwszy użyciu.
Samo nałozenie maseczki ok, jak każdej inny, miły zapach, przyjemna konsystencja. Jednak przy zmywaniu ciepłą wodą czujemy przyjemne ciepło na twarzy (ale nie pieczenie -> mam skórę wrażliwą), musimy uważac na oczy!
Efekt jest świetny, skóra jest delikatnie pobudzona, gładka i przyjemna w dotyku. Co więcej nałożenie i zmycie maseczki trwa chwilę. Idealna kiedy nie mamy czasu.
Polecam, jedna z lepszych maseczek AVON!

dobra

Jest to jedna z ulubionych maseczek Planet Spa w mojej kosmetyczce.
Lubię jej zapach i efekt rozgrzewania.
Po zastosowaniu skóra jest wyraźnie gładsza i rozjaśniona.