White Flower, Naturalny peeling solno - błotny z Morza Martwego

White Flower, Naturalny peeling solno - błotny z Morza Martwego

White Flower Peeling solno-błotny z Morza Martwego usuwa martwy naskórek, jednocześnie poprawia krążenie i stymuluje skórną przemianę materii. Wspomaga wytwarzanie tzw. płaszcza solnego, który przez działanie osmotyczne sprzyja nawilżeniu skóry, Zawarty w peelingu olej kokosowy spowalnia starzenie skóry i opóźnia powstawanie zmarszczek, efekt ten jest wzmocniony dodatkiem oleju z pestek winogron oraz oleju arganowego. Efektem stosowania peelingu solno-błotnego będzie gładka i odżywiona skóra a jej niedoskonałości zredukowane. Nuta zapachowa olejków eterycznych – pomarańczy i goździka sprawią, że cały zabieg stanie się odprężający i relaksujący.

peeling solny
zapachowa
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste
>250ml

Dobry,blotny zdzierak

Peeling ukryty jest w brazowym,dodatkowo zabezpieczonym sloiczku. Etykiety umieszczone na opakowaniu przekazuja nam najwazniejsze informacje o produkcie i Morzu Martwym.
Konsystencja w wygladzie przypomina bloto z prawdziwego zdarzenia. Jest dosc geste i zbite. Znajdzie sie w nim sporo soli.
W zapachu niczym nie przypomina mi zapachu pomaranczy i gozdzikow jak zapewnia producent. Po splukaniu kosmetyku wyczuwam na skorze typowy zapach morskiej , slonej wody jakbysmy wlasnie wyskoczyly z morskiej kapieli rozkoszujac sie letnia pora.
W skladzie znajdziemy m.in. olej kokosowy (
spowalnia starzenie skóry i opóźnia powstawanie zmarszczek), oleju arganowego i oleju z pestek winogron ,który znany jest z wysokiej zawartości witaminy E – "witaminy młodości "
Jak dziala ?
+Nawilza(pozostawia delikatna wartwe/nie ma potrzeby dodatkowego nawilzania)
+poprawia jedrnosc
+poprawia krazenie krwi
+uelastycznia
+oczyszcza (usuwa martwy naskorek)
+wygladza
+nadaje aksamitnej gladkosci

przypomina mi wakacje

Przed użyciem peelingu trzeba go sobie dobrze rozmieszać bo oddziela się od niego woda. Zapach ma bajora i glonów, mi to nie przeszkadza bo przypomina mi wakacje ;) Peeling ma grube ziarenka a masaż nim pod prysznicem jest bardzo przyjemny. Po wykonanym peelingu radzę umyć się jakimś zapachowym żelem do ciała.. no chyba że ktoś chce mieć woń glonów i bajora. Jeśli chodzi o efekty to peeling usuwa dobrze martwy naskórek przez co skóra jest gładka i sprawia wrażenie dobrze nawilżonej.

Jestem na tak

Jestem zadowolona z tego produktu. Peeling jest bardzo gruby, dość ostry. Bardzo dobrze usuwa martwy naskórek. Ma idealna konsystencje. Zapach na pewno nie każdemu się spodoba, ale to jest produkt który się spłukuje, wiec zapach nie pozostaje na skórze, przynajmniej ja go nie odczuwam. W dodatku dzieki zawartości olejku arganowego, po peelingu skóra jest fajnie miękka i nawilżona. Wygodne opakowanie. Polecam!

Błoto jak błoto

Peeling zakupiłam wraz z akcją 4 za 2 w Rossmanie parę miesięcy temu. Skusiłam się, bo zostało ostatnie opakowanie na półce. Czy go lubię? Nie używam często bo nie odczuwam takiej potrzeby. Jako peeling działa dobrze, delikatnie złuszcza, skóra po użyciu jest nawilżona. Minusem jest dla mnie zapach (ale kto by oczekiwał cudów po błocie?) oraz kolor, a właściwie to jak brudzi prysznic (znowu: błoto to błoto). Produkt jest w porządku, ale raczej nie skuszę się do ponownego zakupu.

Mam mieszane uczucia

Używam tego peelingu już dłuższy czas (prawie zużyłam opakowanie), a nadal nie potrafię określić czy go lubię.
Pierwsze wrażenie było całkowicie negatywne - zapach mnie dosłownie odrzucił. Po pierwszym użyciu rozważałam wyrzucenie, bo nie mogłam go wytrzymać. Na szczęście przywykłam i teraz już mi nie przeszkadza.
Wiele osób czepia się koloru a jak dla mnie jest to plus ponieważ po nim przynajmniej widać że te błoto nie istnieje tylko i wyłącznie w nazwie. a w składzie również.
A co do działania - peeling jest dość delikatny nie podrażnia skóry i zostawia delikatną oleistą warstwę która się po chwili wchłania i nawilża.
Nie jestem przekonana czy kupię ten peeling ponownie, ale nie jest najgorszym jaki miałam.

Dobry wybór!

To był wspaniały wybór! Zaraz po otworzeniu pudełeczka w moje nozdrza uderzył cudowny zapach morza, plaży, mokrego piasku... Poczułam się jakbym przeniosła się nad ciepłe morze, być może właśnie tak pachnie nad Morzem Martwym. W peelingu rzeczywiście gołym okiem widać błoto i sól. Jeżeli chodzi o właściwości to peeling oprócz usuwania martwego naskórka i poprawy krążenia, działa antycellulitowo, sprzyja nawilżeniu skóry, dzięki zawartości oleju kokosowego-spowalnia proces starzenia się skóry, zawiera antyoksydanty, a efekt ten wzmacnia zawarta w kosmetyku witamina E olej arganowy i olej z pestek winogron. Ponadto cały zabieg relaksuje i odpręża dzięki obłędnemu zapachowi dodanego tu olejku z pomarańczy.

Niby działa, ale...

Peeling ma paskudny brązowawo-zielonawy kolor i paskudny zapach.
Jest dosyć ostrym zdzierakiem, co czuć szczególnie przy końcówce opakowania (i podrażnionej skórze).

Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Nawilża skórę i mam wrażenie, że pomógł trochę z napięciem skóry (ciężko jednoznacznie stwierdzić).

Jest straszliwie mało wydajny - starczył dosłownie na kilka użyć.
Nie jestem w stanie zdzierżyć jego wad, więc do niego raczej nie wrócę.

Bardzo przyjemny

Od czasu do czasu kupuję, kiedy mam już przesyt peelingów zapachowych, słodko lub kwiatowo pachnących. Ten peeling jest produktem naturalnym stworzonym z mieszanki błota oraz soli pochodzących z Morza Martwego.
Jego konsystencja jest dużo rzadsza niż peelingów cukrowych, ale mi to nie przeszkadza, ponieważ działa bardzo dobrze.
Nie pachnie jakoś wybitnie, jak to błoto. Natomiast dla mnie ma świetne właściwości ścierające. Jest to dość mocny peeling, który nie pozostawia tłustej warstwy. Wymaga więc użycia potem balsamu do ciała. Jest całkiem wydajny, już niewielka ilość daje popalić. Cenowo przystępny, bywa na promocji w Rossmanie.

Zaskoczenie z serii pozytywnych

Kupilam piling bo był na przecenie (prawie o połowę) zaryzykowałam rezygnując ze swojego ulubionego na rzecz tego. I chyba mam już nowy ulubiony piling.
Zalety:
-złuszcza naskórek
- po nawilżona skóra
Wady:
-wydajność starcza na około 5 razy
- jezeli się zbyt mocno pocięta można sie drobinkami skaleczyć
- cena mogłaby być trochę niższa

Dobry pomysł - złe wykonanie

Działanie ma naprawdę bardzo dobre. Szczypie tylko przy dostaniu się do rany, lecz to zrozumiałe, ponieważ naprawdę zawiera sól. Niestety Produkt jest bardzo rzadki i wodnisty, przez co szybko się kończy - wystarczy na 5-6 użyć. Zapach dość specyficzny - mi nie przeszkadza, jednak znam osoby, które go nie znoszą.

nie przypadł mi go gustu

Preferuję peelingi robione przez siebie, ale ten zaciekawił mnie tym, że zawiera błoto z Morza Martwego, więc postanowiłam go kupić.

* Peeling jest ciemno brązowo i ma całkiem spore drobinki, które naprawdę dobrze ścierają. Używanie go można porównać z masowanie ciała mokrym piaskiem z dodatkiem jakiś drobinek.
*Czuć dodatek oleju arganowego. Po spłukaniu go z ciała czuć taki film na skórze jak po olejku.
*Niestety jest rzadki, więc wystarczył mi ledwo na 3-4 użycia.
* Zapach jest mocno goździkowy. Mimo, że do goździków nic nie ma, to tutaj ten zapach jest tak intensywny, że aż odrzuca przed użycie tego peelingu. Używając go w kabinie prysznicowej moje nozdrza przechodziły tortury.

Generalnie dla mnie przerost koncentracji zapachu nad formułą całego tego peelingu. Będę omijać.

3,5 awansem na 4

Stosowanie go można przyrównać do "peelingowania się" mokrym piaskiem stojąc po kostki w morzu :P
Pod względem wielkości drobinek - dla mnie to najlepszy peeling. Bardzo skutecznie usuwa martwy naskórek i doskonale masuje.
Niestety ma swoje wady:
-za rzadki -przelewa się przez palce - opakowanie zużyłam w 2 tygodnie (rekord)
-zapach - nieudolnie perfumowane skórką pomarańczy stęchłe błotko.... bleee