White Flower's Experience, Naturalny peeling solno - błotny z Morza Martwego

White Flower's Experience, Naturalny peeling solno - błotny z Morza Martwego

White Flower Peeling solno-błotny z Morza Martwego usuwa martwy naskórek, jednocześnie poprawia krążenie i stymuluje skórną przemianę materii. Wspomaga wytwarzanie tzw. płaszcza solnego, który przez działanie osmotyczne sprzyja nawilżeniu skóry, Zawarty w peelingu olej kokosowy spowalnia starzenie skóry i opóźnia powstawanie zmarszczek, efekt ten jest wzmocniony dodatkiem oleju z pestek winogron oraz oleju arganowego. Efektem stosowania peelingu solno-błotnego będzie gładka i odżywiona skóra a jej niedoskonałości zredukowane. Nuta zapachowa olejków eterycznych – pomarańczy i goździka sprawią, że cały zabieg stanie się odprężający i relaksujący.

peeling solny
zapachowa
w słoiku
Struktura
drobnoziarniste
>250ml

Jak na zdjęciu widać świetnie jego plusy

Peelingi solno-błotne nie są mi obce, ale robię sobie sama je w domu, niestety częste podrapane nogi mówią nie soli, bo nic fajnego, gdy szczypie. Jednak postanowiłam dać mu szanse i nie żałuję. Skład ok, po otwarciu od razu czuć, że w składzie jest sól i błoto, do tego dodatki olejki ułatwiają rozprowadzanie i dodają napięcia i miękkości dla skóry, szczegółów się czepiając, patrząc na skład fajnie że opakowanie jest brązowe,dzięki temu nie upaćkałam opakowania, a mam bzika na punkcie czystych opakować przy segregacji łatwiej umyć.

Najlepszy zdzierak

Zapach może niektórych odstraszać: takie błotko z pomarańczą. Mi zupełnie nie przeszkadza. Działanie - idealne! Od peelingu oczekuję zdzierania i ten produkt mi to zapewnia. Po jego używaniu przestały mi wrastać włoski po depilacji i zniknęły krostki na przedramionach. Po użyciu na skórze pozostawia lekko tłustą olejową warstwę, a przed użyciem trzeba rozmieszać olek z błotem, ponieważ się rozwarstwiają. Nie wpływa to jednak na jego użytkowanie. W promocji można go dostać za 12 zł/300 g, co jest bardzo korzystną ceną. Mój hit w kategorii peelingów!

Naturalny peeling

Ten produkt można chyba pokochać, albo znienawidzić. Ja należę do tych pierwszych. Zapach za pierwszym razem rzeczywiście odpycha w porównaniu z kosmetykami z Morza Martwego, które można kupić w Izraelu, ale skóra po nim jest niesamowita, delikatna, gładka i nawilżona. Od zawsze zmagałam się z trądzikiem na ramionach, problem praktycznie zniknął, kiedy zaczęłam w miarę regularnie stosować kosmetyki z Morza Martwego.
Podrażniona skóra szczypie, ale można powstrzymać się od aplikacji po depilacji i odczekać dzień/dwa.
Peeling ma konsystencję rzadkiego błota. Jest dość wydajny, nie trzeba nakładać bardzo dużej ilości, dobrze się rozprowadza. Po zmyciu na skórze pozostaje przyjemna tłusta powłoka, która po wchłonięciu daje uczucie gładkiej i miękkiej skóry. Niestety delikatny zapach błota również sie utrzymuje przez jakiś czas.
Polecam ten produkt.

mieszane uczuci

Pierwsze wrażenie jest mieszane, opakowanie jest ok, po otwarciu możemy poczuć odpychający zapach ale nie jest jakiś nieznośny, da się przeżyć. Ogólnie produkt fajnie się stosuje, dobrze oczyszcza, złuszcza naskórek, dzięki olejkom skóra jest miękka, gładka, mnie nie podrażnia. Jeśli chodzi o wydajność to słabo. Czy kupie go ponownie? nie wiem

Straszny!

Niestety ten peeling jest nie dla mnie. Po pierwsze zapach, którego nie jestem w stanie znieść. Gdzieś tam przebija się zapach pomarańczy, ale to nic nie daje - zapach jest potworny. Drugą sprawa,że mimo że nie jestem alergikiem ani nie mam wrażliwej skóry, to wszystko mnie piekło od niego. Podsumowując, choćby miał najcudowniejsze właściwości mówię mu zdecydowane nie, w szczególności za zapach.

Bardzo fajny i nawilżający peeling

Baaardzo fajny produkt. Dobrze ściera martwy naskórek, ale osoby z wrażliwą skórą muszą na niego uważać. Nie nadaję się do twarzy. Krótka data ważności, co tylko 3 miesiące na plus. Po użyciu skóra wydaję się być natłuszczona więc nie ma potrzeby ją dodatkowo nawilżać. Używam na nogi i stopy, na resztę ciała jak dla mnie zbyt agresywny. Nie jest wydajny, ale mnie to nie przeszkadza. Drażni mnie za to zapach, specyficzny ale nie chemiczny.

no nie bardzo

Nie jestem alergikiem, a po tym peelingu na udach wysypało mi nabrzmiałe, zaczerwienione krostki. Piecze podczas używania (nie tylko tam, gdzie wywalił mi krostki). Co tu dużo mówić- CUCHNIE. Ma konsystencję, no, błota, w końcu to błoto, więc za dużo na raz nie nałożysz bo spada do brodzika. Robi się przez to ten peeling czasochłonny i niewydajny. Pozostawia lepką warstwę na nogach, która mi osobiście przeszkadza, klei mi się do piżamy albo kołdry. No i cały prysznic jest uwalony błotem.

Dobry peeling

Dobry choć niestety mało wydajny peeling. Zapach typowe błoto z cytrusową nutą. Produkt dobrze oczyszcza, dobrze złuszcza. Mimo, że pachnie błotem nie jest to zapach nieprzyjemny, fajnie się go używa. Przed zastosowaniem należy wymieszać. Skóra miękka, oczyszczona. Nie widzę minusów prócz tego że jest słabo z wydajnością. Opakowanie bez szału ale przyzwoite.

Nie dla mnie

Kupiłam w ramach testów różnego rodzaju peelingów i doznałam rozczarowania. Po pierwsze zapach.... kosmetyk "pachnie" błotem. Tak wiem peeling w końcu błotny ale zapach jest dla mnie nie do przejścia. Konsystencja jest dla mnie zbyt płynna co powoduje, że w błotku jestem nie tylko ja ale kilka rzeczy obok. Do tego kosmetyk jest mało wydajny. Owszem ładnie złuszcza naskórek, wygładza skórę i pozostawia na niej lekko tłusty film, dzięki czemu skóra jest delikatna i nawilżona ale dla mnie ma stanowczo za dużo wad w porównaniu do innych tego rodzajów kosmetyków.

DOSKONAŁY!

Jeden z niewielu peelingów, który faktycznie zdziera stary naskórek i odsłania świeżą skórę. Idealny do masażu, pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Jest to mocny peeling i dlatego jest moim ideałem. Dzięki niemu przestały wrastać włoski na nogach. Zapach jak zapach, nie jest nachalny. Konsystencja idealna bo nie jest za gęsta a po nabraniu na dłoń kosmetyk nie przecieka przez palce. Na dodatek na skórze nie pozostawia paskudnej grubej warstwy parafiny jak np. Peeling z The Body shop.

Oj nie...

Peeling absolutnie zdyskwalifikowany za zapach (a może raczej smrodek...). To prawda, że dobrze złuszcza, to prawda że pozostawia skórę natłuszczoną (bo raczej nie nawilżoną). Ale ten smród - wybaczcie, ale mi zdecydowanie przypomniał wątpliwą przyjemnośc stosowania ajurwedyjskiego, indyjskiego mydła z krowimi odchodami... Okropnośc!

błotko

Peeling który ma w sobie coś egzotycznego. Ładnie złuszcza naskórek a dodatkowo pozostawia oleistą warstwę ochronną na skórze. Ma intrygujący zapach, fajną konsystencję