Kiko Make Up Milano, Natural Concealer (Korektor w płynie)

Kiko Make Up Milano, Natural Concealer (Korektor w płynie)

Pojemność 3,8 ml

Kiko korektor w płynie Natural Concealer, zapewniający naturalny i rozświetlający efekt. Łatwa do nakładania i rozcierania konsystencja, wtapia się idealnie w koloryt cery, tworząc lekka warstwę. Umożliwia stopniowanie intensywności krycia.Kiko korektor w płynie Natural Concealer zapewnia skórze uczucie świeżości i komfortu, wygładza i zmniejsza cienie pod oczami, niedoskonałości, plamy i małe zmarszczki, zapewniając jedwabiste i bardzo naturalne wykończenie. Dzięki specjalnej formule, wzbogaconej o witaminę E o działaniu antyoksydacyjnym, pozostawia skórę gładką i miękką. Kiko korektor w płynie Natural Concealer jest dostępny w 7 odcieniach - w tym w kolorze zielonym, idealnym do ukrywania zaczerwienień. Pasuje do wszystkich typów karnacji i grup etnicznych. Hipoalergiczny - specjalna formuła opracowana dla zminimalizowania ryzyka alergii. Nie zatyka porów. Nie zawiera parabenów.

Nigdy więcej!!

Bardzo zawiodłam się na KIKO. Lubię kosmetyki tej firmy, jednak korektor jest fatalny.

Plusy:
-Jedynym plusem jest jego kolor, który ładnie współgra z moim naturalnym kolorem skóry

Minusy:
-Niestety nie kryje za dobrze. Nie mam wielkiego problemu z sińcami pod oczami, więc oczekiwałam, że bez trudu każdy kosmetyk poradzi sobie z rozjaśnieniem okolic oczu. Jakże się myliłam !
-Korektor wchodzi w zmarszczki i załamania pod oczami. Nałozyłam go za pierwszym razem i przez pół dnia chodziłam załamana, że w tak młodym wieku mam głębokie zmarszczki - całe szczeście to tylko niesamowity efekt postarzania, jaki funduje nam KIKO
-Bardzo mocno podkreśla suche skórki. Staram się dbać o skórę, odpowiednio ją nawilżać, niestety ten korektor w jakiś magiczny sposób znajduje suche skórki i stawia sobie za cel pokazać je całemu światu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca