Color Trend, Lively Lashes Waterproof Lash Color (tusz wodoodporny wydłużający i podkręcający)

Ten tusz naprawdę jest wodoodporny! Nie ma obaw że rozpłynie się gdy chcemy popływać na basenie! No i te żywe kolory! Ładnie wydłuża i podkreca rzęsy. Cena na każdą kieszeń. Polecam. Rewelacja.

Cena: 16,90 zł / 7 ml

Dla nastolatek!

Kiedy miałam 16 - 17 lat i ja i moja mama uwielbiałyśmy te tusze! Ja uwielbiałam za cudowne kolory, a mama za to, że prawie nie było widać, iż moje rzęsy są pomalowane.

Musze się zgodzić, co do opinii, że sklejały włoski, jednak zawsze przeczesywałam rzęsy czystą szczoteczką i było oki. Pochwalić należy też ich trwałość, u mnie nie wysychały, ani nie kruszyły się. Minus za problem ze zmywaniem. :(
Oceniam na 3 gwiazdki, ponieważ dziś, po przetestowaniu kilku kosmetyków nie wróciłabym do tego produktu -
po pierwsze kolorki zbyt "neonowe" - nienaturalne,
po drugie zero efektu pogrubienia, czy wydłużenia włosków.

Używam tego produktu od: używałam, jakieś 6 - 7 lat temu
Ilość zużytych opakowań: naprawdę wiele!!!

Kiepskie mazidło.

Mazidło, bo tuszem ciężko to nazwać.
Miałam kolor różowy, ale różowy, to on był tylko w opakowaniu.
Po nałożeniu na rzęsy w ogóle nie było widać jakiegokolwiek koloru, było jedynie widać, że są one posklejane w kępki.
Właściwości wodoodporne ok, ciężko go było zmyć wodą i żelem.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

Niewypał.

Nie wiem czy ten produkt jeszcze wychodzi, ale jest to pomyłka.
Jedyny jego plus to kolor.
Skleja rzęsy, nie wydłuża, nie podkręca.
Okropny zapach.
Cena za wysoka jak na takie barwidełko.
Pomysł fajny - gorzej z wykonaniem.
Jeśli to jeszcze produkują - nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez dobre pół roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

coś okropnego !!

Kupiłam go z 2 lata temu, bo kolor mi się podobał, a poza tym chciałam zaszaleć z kolorem rzęs. Niestety, spotkało mnie rozczarowanie. Tusz nie podkręcał rzęs, nie dało się go nałożyć, a jeśli jakims cudem się udało, to efekt był okropny :( Szczoteczka dziwna jakaś...Ale fakt, że jest wodoodporny :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jendego :P

Pakudztwo!!

Kupiłam kiedyś ten tusz w całkiem fajnym niebieskim kolorku.Jeju,co za badziew!! :( Najpierw trzeba się anmęczyć,żeby go nałożyć.Szczoteczka jest jakaś dziwna i cholernie utrudnia aplikację.Najpierw próbowałam go nakładać normalnie,ale nic.Bez efektu.No to zygzakiem-coś tam pozostawało na rzęsach,całe nie zostały pokryte tuszem,ale kolor był widoczny.Mojemu chłopakowi podobały się taki rzęsy.Pomnąwszy fakt,że były tak posklejane,że próbując je rozdzielić grzebyczkiem pełno tuszu mi się pokruszyło i wylądowało na policzkach :( i klika rzęs razem z nim :( Zmywałam ten tusz potem przez 3 dni.Nie chciał skubany niczym zejść za 1 razem.Więc naprawdę wodoodporny.Ale nie wiem,ile rzęs przy tym straciłam :(
Naprawdę nie polecam.Nawet za cenę w promocji.Leży od kilku miesięcy w szufladzie,bo boję się,że wszystkie rzęsy mi wypadną,jak go znowu użyję :(

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

nic specjalnego...

w zasadzie są tylko dwa plusy: ładny kolor (mam niebieski) i fakt, że pomimo mam go już chyba ponad rok, jeszcze nie zasechł.
minusów jest więcej: przede wszystkim typowy dla avonu efekt sklejonych rzęs i rzadka szczoteczka, przez którą nie można dokładnie rozprowadzić tuszu i która uniemożliwia dokładną stylizację rzęs
ewentualnie do okazjonalnego malowania się, dla ładnego koloru, może być, ale to nie jest najlepszy tusz...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Naprawdę wodoodporny!

niestety strasznie przy tym niszczy rzęsy :(.

Mam kolor niebieski, który przy różowym cieniu niesamowicie wydobywa niebieski kolor tęczówek (i o to chodzi!). Konsystencja nadaje się i na plus, i na minus: minus- bo tusz tworzy na rzęsach "skorupę" sklejając je, krusząc i nie dając się zmyć (trzeba go "skrobać" z rzęs- ja tą czynność, o dziwo, lubię, ale to dziwne zboczenie ;). Niestety strasznie to osłabia rzęsy, po zaprzestaniu używania dopiero mogę to stwierdzić :(

Plus- że jest NAPRAWDĘ wodoodporny. Z tym ze, niestety, odporny takze na mydło i mleczko do zmywania.... :(.
Mam też fioletowy, którego nie używam- ten z kolei jest w ogóle niewidoczny na rzęsach :(.

nie polecam

miałam w kolorze ciemnoniebieskim, rzeczywiście - może i się trzymał, ale kolor był tylko na "połowie" rzęs mimo, że starannie tuszowałam rzesy. Nie podkręca, nie pogrubia. Nic specjalnego, nie kupile więcej

Używam tego produktu od:w wakację pare razy użyłam
Ilość zużytych opakowań:trochę z jednego

fajny gadżet

tusz kupiłam, ze względu na nadchodzące wakacje, żeby sobie zaszaleć. mam kolor różowy, kupiony po promocji za 10 zł. kosmetyk jest faktycznie w 100% wodoodporny, nie spływa nie rozmazuje się, chociaż trochę się sypie. oprócz tego kolorek jest wyrazisty, przykuwa uwagę, pięknie wydłuża rzęsy, efekt jest figlarny. na codzień produktu nie polecam ale w wakacje sprawdził się świetnie.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy )tegoroczne i zeszłoroczne wakacje

fajny bajer

Przede wszystkim: kolor! Widoczny wyraźnie nawet na moich czarnych rzęsach (nie spodziewałam się!). Nie skleja, lekko wydłuża i podkręca. Żadna rewelacja w sumie, ale jeśli chce się przykuć czymś uwagę na imprezie to myślę, że jest dobry. Trzeba uważać, żeby nie trzeć oczu, bo usztywnia rzęsy i mogą się nawet połamać! Naprawdę wodoodporny. Nie wiem czy kupię, bo chyba nie ma go już w ofercie. No i nie bywam zbyt często na imprezach na których wypada mieć jaskrawobłękitne rzęsy...

Używam tego produktu od:sporadycznie pożyczam od siostry
Ilość zużytych opakowań:młoda zmęczyła jedno

Daję dwie gwiazdki za wodoodporność (wow!) i widoczny kolor na rzęsach. Reszta to minusy. Tusz skleja rzęsy, żadnych bajerów w stylu podkrecenie, wydłuzenie czy pogrubienie. Czasem cięzko schodzi:/

Miałam kolor rózowy i fioletowy. A raczej mam, bo gdzieś jeszcze leżą w szufladzie.

Mój stały zakup

najlepszy cień jaki kiedykolwiek miałam: trwały, wydajny, super kolorki minus za to ze bardzo trudno go zmyc ale przynajmniej nie musze sie obawiac ze jak przetre oko caly mi sie rozmaze naprawde piekny efekt

Używam tego produktu od: