Synergen, Fantasy, Soft Shower (Żel pod prysznic do skóry suchej)

Synergen, Fantasy, Soft Shower (Żel pod prysznic do skóry suchej)

Synergen żel pod prysznic tworzy Fantasy aksamitnie miękką pianę, która myje w szczególnie łagodny sposób i daje poczucie delikatności skóry. Specjalne składniki pielęgnujące dostarczają skórze wilgoci i chronią ją przed wysuszeniem. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Synergen żel pod prysznic tworzy Fantasy nie zawiera parabenów.

• Sodium Laureth Sulfate,
  • Sodium Chloride,
  • Polyquaternium -7,
  • Glyceryloleate,
  • Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride,
  • Citric Acid,
  • Hexyl Cinnamal

Żel przyjemny, chociaż nie najlepszy z jakim miałam do czynienia.
Zalety:
+ ładny zapach
+ praktyczne opakowanie
+ niska cena
+ wydajność
+ nie wysusza skóry
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się pieni.
Szkoda tylko, że żel nie nawilża skóry i po jego użyciu trzeba sięgnąć po balsam tym bardziej, jeśli ma się suchą skórę.

Czysta przyjemność

Mimo że opakowanie mnie raczej zniechęcało, to jednak zapach i niska cena skutecznie skusiły (w końcu liczy się wnętrze)...i przepadłam. Prysznic z nim jest nader przyjemną czynnością, po której woń nie tylko unosi się w łazience, ale i utrzymuje na skórze znacznie dłużej (!!!) niż w przypadku żeli z wyższej półki cenowej. Pachnie bardzo podobnie do linii (w tym żelu) Playboy - Play It Lovely, powiedziałabym, że nawet ładniej, a w dodatku jest tańszy i po prostu...lepszy. Ponadto nie przesusza ani nie podrażnia skóry. Często do niego wracam.

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się w Rossmannie
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Cudowny

Uwielbiam go i za tę cene nie ma nic lepszego + nie odbiega moim zdaniem niczym od jego droższych kolegów ( adidas czy le petit marseillais ) świetnie się pieni, ma cudowny zapach i nawilża nawet moją bardzo suchą skórę.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Dobry produkt

Zel kupilam na jednej promocji., Jego regularna cena to 3,99, a w promocji o zlotowke taniej. Ma on przyjemny owocowy zapach i sliczne opakowanie. Zel swietnie sie pieni oraz pozostaje na gabce podczas nakladania produktu, nie scieka. Opakowanie jest praktyczne i wygodne w uzyciu. Dedykowany jest skorze suchej, ale po dluzszym czasie stosowania niestety zaczyna wysuszac, wiec nie polecam osobom z problemami przesuszen.

Używam tego produktu od: kilku tygodni