Oriflame, The ONE, Instant Extensions Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Instant Extensions Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Oriflame Tusz do rzęs Instant Extensions z spiralną szczoteczką i elastyczną formułą zawierającą włókna wydłuża rzęsy nawet o 74%*. Szybkoschnąca formuła, nie pozostawia smug.

Szczoteczka
silikonowa

Sprawdził się.

Z reguły nie kupuję tuszy z takimi szczoteczkami, wolę silikonowe, więc jak dostałam ten to trochę poleżał zanim po niego sięgnęłam. Jakoś nie miałam przekonania. I na początku wcale nie było różowo. Szczególnie lewego oka nie umiałam nim pomalować bez sklejania. Z czasem było lepiej, może dlatego że tusz podsechł i łatwiej się go aplikowało. Koniec końców mile mnie zaskoczył. Raz, że się nie kruszy i nie rozmazuje. Dwa, że ładnie podkreśla rzęsy, satysfakcjonująco pogrubiając i wydłużając. Nie wiem jak przy krótkich rzęsach, ale moje podrasowane odżywkami wyglądają z jego użyciem bardzo atrakcyjnie. Nie jest to może efekt sztucznych rzęs, ale wyraźny tuning na pewno. Poza tym to co mi się w tym produkcie podoba to że długo jest do użycia. Nie wysycha po miesiącu, ale spokojnie posłużył mi pełne trzy. Szczoteczka, która początkowo mnie nie przekonywała koniec końców dała radę. Rozdzielała rzęsy i wydłużała włoski. Chętnie kupię go ponownie.

Katalogowy fenomen.

Od tak zwanych kosmetyków katalogowych trzymałam się z daleka, wynikiem czego widok tego tuszu jako jednego z elementów urodzinowego prezentu raczej mnie zniesmaczył aniżeli ucieszył. Z jakichś nieznanych mi pobudek postanowiłam sprawdzić, co to takiego i z czym to się je. To był strzał w dziesiątkę - to nie tusz, to cudo! I co z tego, że "katalogowe".

Dzięki tej mascarze mam rzęsy niczym z dobrego magazynu modowego - długie, gęste, podkręcone i rozdzielone. Rzęsy jak marzenie. Przez całe moje życie szukałam takiego fenomenu. Tusz nie rozmazuje się, nie powstają grudki. Jest wydajny i nie zasycha. To ideał - i uzależnienie.

Miła niespodzianka

Tusz dostałam w prezencie i gdy go zobaczyłam nie byłam zadowolona, bo do tej pory lubiłam tusze z maybelline.
Gdy go pierwszy raz użyłam byłam zadziwiona.
Maskara już po pierwszym ruchu ładnie wydłużyła rzęsy i ich nie skleiła. Druga warstwa bardziej pokryła i również nie skleiła.
Używam go już rok a prawie codziennie używam tuszu mogę stwierdzić, że spełnia wymagania co do ładnego podkreślenia rzęs.
Odejmuje gwiazdkę za trwałość , która nie spełnia moich wymagań.
Tusz czasami potrafi odbić się na górnej powiece lub opadać pod oko.
Na zwykłe codzienne wyjście jest idealny, ale na siłownie zdecydowanie odradzam.

Efekt sztucznych rzęs

Maskara jak dla mnie ma same zalety:
-bardzo dobrze wydłuża,przy dwóch warstwach tworzy piękny wachlarz
-nie osypuje się ,nie kruszy-co często zdarza się tuszom z włóknami
-prawdziwie głęboka czerń
-rzęsy pozostają elastyczne
-nie odbija się na powiekach,nie rozmazuje.
Lekko skleja rzęsy ,trzeba więc się trochę "namachać",ale efekt jest tego wart.

Lepszy niż się spodziewałam

Nie jestem przekonana do kosmetyków z firmy Oriflame, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Kupiłam go w promocji, więc pomyślałam "A niech stracę...".
Ale nie straciłam, jestem zadowolona. Całkiem fajnie wydłuża i podkreśla rzęsy. Nie skleja.

Bardzo dobry tusz

Faktycznie, tak jak inne posiadaczki tego tuszu już pisały, rzęsy wyglądają mega naturalnie. Są ładnie podkreślone. Moje rzęsy są ciemne, dosyć gęste, ale krótkie i proste, tak więc idealny dla mnie tusz na co dzień powinien je wydłużać, delikatnie podkręcać. Noszę też okulary, dlatego wyraziste rzęsy są dla mnie istotną sprawą
Z tym tuszem widać, że mam rzęsy :p
Czerń jest... absolutnie czarna. Jak węgiel. Plusem jest to, że nie kruszy się i nie rozmazuje. Ze szczoteczką trzeba uważać i na prawdę dobrze ją \'odsączyć\' z tuszu przed malowaniem. Jest specyficzna, jeszcze chyba takiej nie miałam. Zbiera się niej bardzo dużo produktu i łatwo wówczas o posklejane owadzie nóżki ;)
Nie wiem, jaka jest jego cena, gdy jest bez zestawu, ponieważ ja właśnie w takowym go kupiłam. Wyszedł mnie jakby około 7 zł... Ale normalnie to pewnie koło 15-20 zł. Warto spróbować ;)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

przeciętniak

Kupiłam go w promocji łączonej z pomadką i kredką do ust za 20zł.
Nie dziwię się tej cenie. Ten tusz to przeokropny przeciętniak. Przyciemniacz rzęs.

NIe nadaje żednego wyrazu oczom, nie wydłuża.
Szczoteczka jedynie wykrzywia ładnie już rozczesane rzęsy i trzeba je prostować- przez to malowanie trwa dłużej.

Plusy:
całkiem ładna czerń
nie kruszy się
cena

Minusy:
jedynie przyczernia rzęsy
szczoteczka wykrzywia rzęsy
nie spełnia obietnic producenta

Używam tego produktu od: 3 mcy

szok

Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do mascar katalogowych. Kupiłam go ponieważ by w świetnej promocji wraz z pomadką i kredką do oczu. Nie spodziewałam się efektu "wow", jakież było moje zdziwienie!
Plusy:
+nie kruszy się
+nie śmierdzi
+ma fajną szczoteczkę
+rzęsy wyglądają dzięki niemu cudownie naturalnie!
+utrzymuje się na oczach cały dzień !
minusów brak :)

extra naturalny look.

Wydaje mi się, że trudno o lepsze podsumowanie recenzji niż to, że tusz sprawia, że nasze rzęsy wyglądają na SUPER NATURALNE.

Jestem posiadaczką z natury długich i czarnych rzęs, nie potrzebuję efektu ich pogrubienia czy wydłużenia, a jednak z doświadczenia znam takie działanie tuszów i mam porównanie. Takie efekty na rzęsach wyglądają nieźle i fajnie, ale czasami potrzebujemy po prostu dobrego tuszu, który...

... będzie podkreślał długość i naturalny kolor naszych rzęs, będzie oprawiał oczy w naturalny sposób rozdzielając włoski, nie będzie się osypywał ani kruszył, nie będzie podrażniał wrażliwych oczy i będzie starannie podkreślał nasze spojrzenie przez calutki dzień.

Potrzebujecie czegoś takiego?
Nie wahajcie się, kupcie mascarę The One!

Używam tego produktu od: 3 m-cy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego. na pewno nie ostatniego!

Genialny!

Idealny wydłużający tusz do rzęs! Kupiłam go kiedy był w promocji (18,90 zł)

plusy
+maksymalnie wydłuża rzęsy - do samego nieba
+nie osypuje się
+nie skleja rzęs
+nie tworzy grudek
+nawet przy pierwszych użyciach na szczoteczkę nie nakłada się nadmiar produktu
+atrakcyjna cena
+BARDZO NATURALNY EFEKT

minusy
- nie uznaje tego za minus, ponieważ jest to tusz typowo wydłużający, ale jedynie minimalnie pogrubia rzęsy

dobry

Plusy:
- wydłuża rzęsy, tak jak obiecuje producent
- nie kruszy się i nie zmywa tak szybko

Minusy:
- czasem minimalnie skleja rzęsy

Ogólnie polecam, bardzo fajny tusz :)

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Super produkt

Doskonały produkt, zakupiłam go aby wydłużyć sobie rzęsy i rzeczywiście się sprawdził. Jest łatwy w użyciu i nie kruszy się. Dzięki elastycznej końcówce dokładnie kryje i układa rzęsy, tak by wyglądały pięknie i precyzyjnie.