Nadinola, Skin Discoloration Fade Cream with Extra Strength Formula (Krem rozjaśniający przebarwienia)

Nadinola Krem rozjaśniający przebarwienia Skin Discoloration Fade Cream usuwa przebarwienia wyrównuje koloryt skóry, nawilża skórę, pozostawiając ją miękką, gładką i bardziej promienna, stopniowo usuwa niedoskonałości skóry takie jak: przebarwienia, piegi, plamy wątrobowe i ciemne obszary.

Mój KWC na przebarwienia

Z przebarwieniami na twarzy walczę od lat, choć właściwie teraz mogę powiedzieć: walczyłam. Typowa ostuda na czole, skroniach i policzkach, przy tym tłusta skóra z rozszerzonymi porami. Próbowałam różnych specyfików i zabiegów z lepszym, choć częściej gorszym skutkiem. Najskuteczniejszy, choć nie w 100% okazał się żel Neostrata HQ, stwierdziłam więc, że hydrochinon jest najlepiej działającym na moje przebarwienia składnikiem.
O kremie Nadinola dowiedziałam się przekopując Internet w poszukiwaniu jakiegoś skutecznego specyfiku. Trafiłam na tak pochlebne opinie, że wydało mi się to nieprawdopodobne. Same zachwyty i pochwały. W USA jest powszechnie dostępny w drogeriach za śmieszną cenę około 6 USD. Zakupiłam więc na Ebay, płacąc za krem z przesyłką ok. 80 zł. Krem ma w składzie 3% hq, trochę bałam się że podrażni mi skórę, co czasem zdarzało się w przypadku Neostraty 2% ale nic takiego się nie dzieje, wręcz przeciwnie. Skóra jest jakby bardziej nawilżona, odżywiona, zmatowiona, koloryt wyrównany i co najważniejsze przebarwienia znikają w błyskawicznym tempie!!! Różnicę widać po kilku dniach, a teraz, po 5 tygodniach stosowania, mogę właściwie zakończyć kurację po zużyciu około ¼ słoiczka. Jestem mega zadowolona :)

+ DZIAŁA!!!

- krem niedostępny w Polsce