Floslek, Żel pod oczy anti- aging

Floslek, Żel pod oczy anti- aging

Flos lek żel pod oczy anti-aging zawiera ekstrakt ze świetlika lekarskiego o działaniu kojącym, tetrapeptydy o działaniu przeciwzmarszczkowym i unikalne połączenie trzech substancji odpowiedzialnych za nawilżanie i kondycję skóry: kwas hialuronowy, sok z aloesu i hydrokompleks. Intensywnie nawilża i wyraźnie wygładza skórę wokół oczu (średnio o 8%). Poprawia jej elastyczność, zmniejsza widoczność głębszych zmarszczek (redukcja średnio o 7%). Poprawia koloryt skóry wokół oczu (średnio o 9%

w tubce
żel
10 – 50ml

Nic nie zrobił

Żel zakupiłam nie czytając recenzji o nim. Szkoda... Okazał sie byc bublem który nic nie zrobił na mojej skórze. Ani nie wygładzi, ani rozjaśnił, ani nie zmniejszył zmarszczek. Jedyne co to nawilżył i tyle. No i nie podrażnił- to też na plus. Plus za to że jest tani, i ma opakowanie z którego łatwo wydobyć produkt. Na pewno nie kupię ponownie.

Rozjaśnił, ale poległ przy zmarszczkach

Wcześniej używałam kremu pod oczy z serii AA, ale postanowiłam przetestować ten. Na duży plus zasługuje fakt, że bardzo rozjaśnił skórę pod oczami (zauważyłam dopiero jak kiedyś spojrzałam w lustro i się zdziwiłam, bo nie pamiętałam, żebym nałożyłam korektor, a okazało się, że to tylko działanie kremu).
Niestety jeśli chodzi o nawilżenie, to muszę dodatkowo stosować albo jakiś bardziej tłusty krem, albo serum, bo żelowa konsystencja szybciutko się wchłania i jakby zlepia ze sobą cienką skórę pod oczami, przez co zmarszczki się wręcz uwydatniają.
Za taką cenę w sumie nie spodziewałam się szału, więc ma trzy gwiazdki za działanie rozjaśniające.

bubel

Kupiłam zachęcona świetlikiem w składzie. Mam niestety tendencję do opuchnięć pod oczami, nie są to typowe siniaki, ale poduszeczki i od dłuższego czasu poszukuję wśród pielęgnacji produktu, który pomoże uporać się z tym problemem.

Produkt polski, dostępny w aptekach, w dobrej cenie. I chyba na tyle plusów.

Biała tubka zakończona dziubkiem. Krem ma przezroczystą, żelową konsystencję. Ma tendencję do klejenia się w okolicy powieki, nie dość, że wygląda to nieestetycznie, to jest nieprzyjemne.

Żel szybko zastyga na powiece, dlatego trzeba go szybko rozsmarowywać.

Nie podrażnia i nie uczula.

Opakowanie wystarczyło mi na 3 tygodnie stosowania dwa razy dziennie.

Nie zauważyłam u siebie żadnego działania niwelującego sińce, o przeciw zmarszczkowym już nie wspomnę, ale nie liczyłam na niego w tej cenie.

Ot przeciętny nawilżacz, jakich cała masa na półkach drogeryjnych. Za niespełnienie żadnej z obietnic, daję mu tylko pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie