Floslek, Żel pod oczy anti- aging

Floslek, Żel pod oczy anti- aging

Flos lek żel pod oczy anti-aging zawiera ekstrakt ze świetlika lekarskiego o działaniu kojącym, tetrapeptydy o działaniu przeciwzmarszczkowym i unikalne połączenie trzech substancji odpowiedzialnych za nawilżanie i kondycję skóry: kwas hialuronowy, sok z aloesu i hydrokompleks. Intensywnie nawilża i wyraźnie wygładza skórę wokół oczu (średnio o 8%). Poprawia jej elastyczność, zmniejsza widoczność głębszych zmarszczek (redukcja średnio o 7%). Poprawia koloryt skóry wokół oczu (średnio o 9%

w tubce
żel
10 – 50ml

Oj nie...

Żel zawiera ekstrakt ze świetlika lekarskiego, kwas hialuronowy, sok z aloesu i hydrokompleks za co duży plus, ale jakoś nie widać działania tych składników. Produkt wydajny, bezzapachowy. Nie podrażnia. Niestety bardzo często wyciska mi się zbyt dużo produktu. Nawet gdy bardzo delikatnie naciskam tubkę. Być może otwór powinien być minimalnie mniejszy. Żel pod oczy ma bardzo lekką konsystencję. Szybko się rozprowadza, ale również szybko wysycha. Czuć dziwne uczucie klejenia. Nie wiem więc, czy żel tak się wchłania czy po prostu tak się klei, bo wysycha. Na szczęście po jakichś kilku lub kilkunastu minutach u mnie nic już się nie kleli. Wchłanialność produktu dziwna i do poprawy. Wydaje mi się, że żel jest też zbyt lekki, bo nie czuć intensywnego nawilżenia. Kwas hialuronowy też ma bardzo lekką konsystencję i nie czuć nawilżenia od razu, ale mimo to po regularnym stosowaniu skóra jest jędrniejsza i bardziej odżywiona. W przypadku tego żelu nic takiego nie zauważyłam. Na pewno produkt nie działa przeciwzmarszczkowo. U mnie są to dopiero pierwsze zmarszczki w tych okolicach, ale po 3 miesiącach regularnego stosowania tego żelu nie zauważyłam żadnych zmian. A skusiłam się na ten produkt głównie z powodu wygładzenia tych zmarszczek. Niestety rozczarowałam się. I kolejny duży minus za to, że żel nic nie rozjaśnia. Koloryt skóry wokół oczu pozostaje taki sam jak przed zastosowaniem produktu. Zdecydowanie kogoś poniosła wyobraźnia przy opisie i wyliczaniu zalet tego produktu. :D

Nic nie zrobił

Żel zakupiłam nie czytając recenzji o nim. Szkoda... Okazał sie byc bublem który nic nie zrobił na mojej skórze. Ani nie wygładzi, ani rozjaśnił, ani nie zmniejszył zmarszczek. Jedyne co to nawilżył i tyle. No i nie podrażnił- to też na plus. Plus za to że jest tani, i ma opakowanie z którego łatwo wydobyć produkt. Na pewno nie kupię ponownie.

Rozjaśnił, ale poległ przy zmarszczkach

Wcześniej używałam kremu pod oczy z serii AA, ale postanowiłam przetestować ten. Na duży plus zasługuje fakt, że bardzo rozjaśnił skórę pod oczami (zauważyłam dopiero jak kiedyś spojrzałam w lustro i się zdziwiłam, bo nie pamiętałam, żebym nałożyłam korektor, a okazało się, że to tylko działanie kremu).
Niestety jeśli chodzi o nawilżenie, to muszę dodatkowo stosować albo jakiś bardziej tłusty krem, albo serum, bo żelowa konsystencja szybciutko się wchłania i jakby zlepia ze sobą cienką skórę pod oczami, przez co zmarszczki się wręcz uwydatniają.
Za taką cenę w sumie nie spodziewałam się szału, więc ma trzy gwiazdki za działanie rozjaśniające.

bubel

Kupiłam zachęcona świetlikiem w składzie. Mam niestety tendencję do opuchnięć pod oczami, nie są to typowe siniaki, ale poduszeczki i od dłuższego czasu poszukuję wśród pielęgnacji produktu, który pomoże uporać się z tym problemem.

Produkt polski, dostępny w aptekach, w dobrej cenie. I chyba na tyle plusów.

Biała tubka zakończona dziubkiem. Krem ma przezroczystą, żelową konsystencję. Ma tendencję do klejenia się w okolicy powieki, nie dość, że wygląda to nieestetycznie, to jest nieprzyjemne.

Żel szybko zastyga na powiece, dlatego trzeba go szybko rozsmarowywać.

Nie podrażnia i nie uczula.

Opakowanie wystarczyło mi na 3 tygodnie stosowania dwa razy dziennie.

Nie zauważyłam u siebie żadnego działania niwelującego sińce, o przeciw zmarszczkowym już nie wspomnę, ale nie liczyłam na niego w tej cenie.

Ot przeciętny nawilżacz, jakich cała masa na półkach drogeryjnych. Za niespełnienie żadnej z obietnic, daję mu tylko pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie