ORPHICA, ARROW Eye Pencil (kredka do oczu)

ORPHICA, ARROW Eye Pencil (kredka do oczu)

ARROW to miękka kredka do oczu, która pomoże idealnie podkreślić kobiece spojrzenie. Jej wyjątkowa trwałość zapewni doskonały wygląd przez cały dzień. Dzięki dołączonej do ARROW gąbeczce, w prosty sposób można wykonać zmysłowy makijaż typu „smoky eyes”. Wystarczy jedynie rozetrzeć narysowaną kreskę. Kredka zawiera naturalne ekstrakty, które pielęgnują wrażliwą skórę wokół oczu. ARROW jest dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych: czarnym, brązowym, grafitowym, miętowym oraz nude.

tak!

idealnie podkreśla linię rzęs.FAajnie ze produkt został wzbogacony o ekstrakt z kwiatów nagietka, który działa regenerująco i chroni przed podrażnieniami, nie ucxula. Kredka jest lekko miękka i aplikacja jej podczas makijażu nie sprawia żadnych trudności. Do kredki dołączono gąbeczkę, za pomocą której można z łatwością rozetrzeć i cieniować po swojemu albo żeby stworzyć smoku eye.

Jedna z lepszych kredek do oczu w mojej kosmetyczce!

Używam tej kredki do przyciemnienia zewnętrznego kącika oczu przy ciemniejszych makijażach. Bardzo lubię to, że z łatwością się ją rozciera dzięki gąbeczce. Jedyny minus to taki, że do zestawu nie jest dołączona temperówka, zawsze jest to uciążliwe.

polecam

Kredka jest miękka, łatwa w aplikacji i nie podrażnia oczu. Dzięki gąbeczce można w prosty sposób rozetrzeć kredkę na dolnej lub górnej powiece. Polecam dla wrażliwych oczu.

Super!

Jeżeli lubicie efekt "smoky eye" to kosmetyk idealny dla Was. Kredka jest bardzo miękka i bardzo dobrze się rozciera, świetnie sprawdza się także nałożona na linię wodną, przy mocniejszych makijażach wygląda niesamowicie.

Nie za tą cenę..

W sumie cieszę się, że dostałam tą kredkę od Redakcji, bo gdybym sama ją kupiła to bym gorzko płakała. A najlepsze jest to, że miałam w planach ją kupić :/
Plusy :
- poza klasyczną czernią, dostępna jest również w kolorze brązowym ( taki to właśnie posiadam), grafitowym, miętowym oraz nude,
- jest dość trwała,
- jest odpowiednio miękka, ale bez przesady - łatwo sunie po powiece,
Minusy :
- łamie się przy temperowaniu,
- cena 40 zł!!!,
- gąbka na końcu kredki kredki jest do niczegoniczego - bardzo twarda, podrażnia powiekę,
Ogólnie w tej cenie mogę mieć 2 lepsze kredki.

Rozczarowanie

Miałam wielkie nadzieje co do tej kredki, rozczarowałam się.
-Gąbeczka twarda i nie spełnia swojego zadania.
-Kredka ciągle się ułamuje, została mi już tylko połowa.
- Nie warta swojej ceny.
Plus za to , że się nie rozmazuję i ma trwały czarny kolor, jednak używanie jej nie jest przyjemne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

moja ulubiona!

Od paru miesięcy używam odżywki do rzęs firmy Realash, która u mnie zdziałała cuda! Dlatego też skusilam się na zakup kredki.
Od początku oczarowała mnie konsystencją, trwałością i kolorem. Nie rozmazuje się, nie znika w ciągu dnia, nie odciska się na górnej powiece.
Duży plus za gąbeczkę - jak dla mnie niezbędna.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie