Nivea, Soothe & Protect (Balsam nawilżający do ust z filtrem SPF 15)

Nivea, Soothe & Protect (Balsam nawilżający do ust z filtrem SPF 15)

Pojemność 5,5 ml

Nawilżająca formuła pomadki Nivea Soothe & Protect, wzbogacona o Hydra IQ i witaminę E, przynosi natychmiastową ulgę spierzchniętym ustom, wspomaga ich regenerację i chroni przed dalszym wysychaniem

Bardzo dobra

Nie rozumiem wszystkich negatywnych recenzji, u mnie ta pomadka naprawdę zdziałała cuda i naprawiła mi szkody po EOSie.
Całkiem przyjemnie pachnie, pozostawia na ustach tłuściutki film, który dla mnie akurat jest plusem - czuję wtedy, że faktycznie coś je nawilża. Wielki plus za filtr przeciwsłoneczny. Mocno odżywia usta i niweluje suche skórki powstałe po matowych pomadkach czy innych przesuszeniach.

Beznadziejna.

Kurczę, chyba najgorsza pomadka jaką miałam..Zapach mi się nie podoba, ale to nie jest najistotniejsze. W wilgotnym(!) klimacie nie była w stanie nawilżyć mi ust. Mam wrażenie, że zamiast pomagać tylko pogarsza sprawę. Na ustach zostaje jakaś dziwna warstwa, która później się ohydnie łuszczy. Fuj. Do tego usta pękały, jakby zewnętrzna warstwa oddzielała się od właściwej. Lepiej smarować usta zwykłym kremem niż tą pomadką. Nie polecam.

szału nie ma , jest ok

pomadka bez szału, ani tak ani nie.
raczej "prewencyjna", do codziennego stosowania niż na juz wysuszone, spierzchnięte usta bo wtedy nie pomaga, wtedy to już tylko Tisane lub Bebe:)

pomadka stosowana codziennie wygładza, lekko nawilża, czy chroni? nie wiem pewnie trochę tak.

mnie przeszkadza jej chemiczny zapach i smak, zdecydowanie te kombinowane pomadki nivea dla mnie nie nadaja się do niczego, raczej wrócę do zwykłej niebieskiej pomadki.

OK

Kupiłam w Naturze za 5zł w promocji. Po wielu latach przerwy od marki Nivea urzekła mnie świertnym balsamem z serii Sun i wersją arbuzową. Po ich zużyciu, za namową koleżanki sięgnęłam po wersję Soothie.

Opakowanie klasyczne, plastikowe, ale solidne. Balsam nie daje koloru, jedynie efekt lekko mokrych, nawilżonych ust. Zapach lekki, delikatny. Pachnie po prostu balsamem.

Mam w zasadzie bezproblemowe usta, jedynie lekko wysuszone po urlopie. U mnie ten balsam się sprawdził, nawilżał tak jak powinien. Plus za filtr. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej ok. Jeśli będę jeszcze potrzebować produktu bezzapachowego, do dobrego nawilżenia, to kupię ponownie.

I tak i nie...

Testowałam ostatnio wiele różnych pomadek i w całym tym szale zapomniałam o starej dobrej Nivei, o której przypomniała mi kumpela. Zakupiłam trzy pomadki naraz, będą na różne okazje. Tą zostawiłam sobie na nocną pielęgnację.

+ wygodne opakowanie, Nivea chyba nigdy nie robiła kiepskich i rozwalających się. Jeszcze żadne mi się nie zepsuło.
+ delikatny, przyjemny zapach, podobny do zapachu Hydro Care, ale to moje własne odczucia ;)
+ dobrze rozprowadza się na ustach, nie jest toporna
+ wchłania się w usta, zostawia tylko delikatną, niemal niezauważalną powłoczkę. Jak dla mnie to na plus, bo nie lubię klejących się ust. Wolę jak produkt się wchłonie i działa od środka
+ wygładza usta
+ przyjemnie nawilża
+ daje delikatny połysk
+ nie jest tłusta i nie maśli się jak Hydro Care
+ wydajna
+ przystępna cena, w SuperPharmie kupiłam ją za ok 6 zł, w Rossmannie ok 2 zł droższa

- minusem jest niestety smak. Zawsze jak nałożę pomadkę i trochę pogadam (czyli zwilżę usta językiem, "zjem" trochę pomadki) to mam strasznie nieprzyjemny i gorzki smak w ustach. Nie jest on może jakiś mocny, ale na tyle gorzki, że nawet delikatny jej posmak mi przeszkadza. Za to odejmuję jedną gwiazdkę. Stosuję pomadkę na noc, właśnie przez ten smak.

Jest OK

Kupiłam na promocji w bardzo okazyjnej cenie, jako że ciągle testuję balsamy do ust.

Zalety:
+ na pewno odżywia usta i nawilża, pozostawia filtr na ustach przez co dobrze nadaje się np. na mróz lub na ostre słońce
+ regeneruje usta, przynosi ulgę
+ lekki, delikatny zapach, trochę miętowy
+ dość wydajna

Niestety nie nadaje się dla każdego. Poleciłabym raczej osobom, które mają zadbane usta albo które nie mają problemów z ustami. W przeciwnym razie pomadka może okazać się za słaba. Ogólnie jak za tą cenę można kupić i wypróbować, chociaż osobiście uważam że Nivea ma lepsze produkty do ust :) (np. masło do ust)

Balsam nie jest zły!

Według mnie nawilża na chwilę.Są lepsze produkty typu Blistex czy Carmex.Balsam na pewno nie zasługuję na czystą 1 gwiazdkę.
Plusy:
-nawilża na jakąś maks.godzinę
-ładne opakowanie
-po dłuższym stosowaniu usta wyglądają na zregenerowane(miałam bardzo popękane i dał radę)
Minusy:
-krótkie nawilżenie
-podobieństwo do wazeliny
-brak uczucia ulgi

kiepska

Generalnie bardzo lubię produkty Nivea. Są delikatne i dobrze pielęgnują skórę.

Ta pomadka jednak mnie zawiodła. Okazało się, że nie nawilża ust. Do tego pozostawia na nich taką dziwną warstwę. Jakby składniki się nie wchłonęły tylko zaschły na powierzchni ust.