KillyS, Bio2, Utwardzacz - baza do paznokci

KillyS, Bio2, Utwardzacz - baza do paznokci

Killys utwardzacz - baza do paznokci Bio2 jest przeznaczony do utwardzania miękkich, kruchych i rozdwajających się paznokci. Zawiera naturalne bio-składniki pochodzenia roślinnego, opatentowany nieuczulający składnik utwardzający oraz filtr UV.
Ta specjalna formuła pozwala płytce oddychać respektując fizjologiczne potrzeby paznokcia. Killys utwardzacz - baza do paznokci Bio2 opóźnia procesy starzenia i chroni przed promieniowaniem UV.

utwardzające
w buteleczce

Świetnie utrwala.

Polecam zwłaszcza dla utrwalenia lakieru ,dosyć długo trzyma nawet do 5-6 dni.
Jest dosyć gęsty,ale na tyle dobry,aby dobrze się rozprowadzał.
Jest mega wydajny.
Pędzelek cienki,nie za długi.
Jako bazy nie stosowałam,więc nie wiem jak się sprawdza.
Cena odpowiednia ok 17 zł.

Najlepsze co może być <3

Natychmiastowa pomoc dla paznokci zniszczonych hybryda.Bardzo szybkie dzialanie,paznokcie odzywione i twarde.Cena jak najbardziej stosowna do produktu.Zapach moze nie jest najlepszy ale napewno nie uczulajacy.Jestem jak najbardziej na TAK!!

Nie polecam

Po zachęcających opiniach wizazanek skusiłam się na ten produkt.Miałam nadzieję że cudownie odbuduje moje lamliwe i kruche paznokcie, ale niestety przeliczylam się.Kompletnie zero poprawy.

Pół na pół

Utwardza paznokcie, rozjaśnia, nie rozdwajają się, nie kruszą. Niekoniecznie przyspiesza ich porost. Na plus brak obecności formaldehydu w składzie. Jednak po ok 2-3 dniach, jeśli używamy produktu jako odżywki, całość odpryskuje płatami. Jako baza, przedłuża wysychanie lakieru.

Jako odżywka- TAK

Jako odżywka- TAK! Jako baza/ utwardzacz- NIE!

Jako odzywka sprawdza się bardzo dobrze- dzieki niej, można wyhodować naprawde dłuuugie paznokcie. Do tego rozjaśnia płytkę. Niweluje w znacznym stopniu rozdwajanie sie paznokci.

Jako utwardzacz nie sprawdza sie u mnie kompletnie- nie przedłuża trwałości lakieru, nie zapobiega odpryskiwaniu, nie przyspiesza wysychania lakieru, wręcz znacznie go opóźnia. Bez niej czy z nia na lakierze- nie ma różnicy.
To samo tyczy sie, kiedy Killys nałożymy pod lakier- nie nadaje sie. Powoduje pęcherzyki.

Niemniej będe stosować jako odżywkę. Za połowę funkcji, które spełnia, a które obiecuje producent- daje 3 gwiazdki. Polecam jako odżywkę.

Nieprzekonana kupiłam ten utwardzacz, bo szukałam czegoś jako bazę po lakier. Miałam problem z paznokciami - były miękkie, łamliwe i rozdwajające. Używam tej odżywki dwa miesiące i nawet kiedy nie mam go na paznokciach, są one twardsze i nie rozdwajają się! Zdecydowanie poprawił stan paznokci. Sprawdza się również jako baza po lakier - paznokcie nie odbarwiają się np. po wymalowaniu czerwonym lakierem. Z czystym sumieniem polecam i sama będę go dalej używać.

Dobry

Gdy nie mam pomysłu na nową odżywkę to zawsze powracam do tej, tak samo gdy mam już długie szpony. Fajnie utwardza, dzięki niej udało mi się wyhodować 9 mm paznokcie, którymi jarały się wszystkie koleżanki w klasie, ponieważ były bardzo twarde, no i długie. Jak dla mnie to najlepszy utwardzacz do paznokci, dodatkowo zachęcająca cena. Jedyny minus tego lakieru to trwałość - odpryskuje już następnego dnia. Ale szybko wysycha, więc mogę codziennie poprawiać manicure. Zapach nieprzyjemny, ale nie jest aż tak istotny. Polecam.

Pozytywnie zaskoczona

Trafiłam na niego przypadkiem, kupiłam również bez przekonania, ale... zaskoczył mnie ten produkt, oczywiście na jego korzyść. Odkąd kupiłam swój zestaw do hybryd, bardzo często je robię, ale mimo to staram robić sobie przerwy w ich noszeniu. Moje paznokcie dotychczas były bardzo łamliwe, rozdwajające, a dzięki hybrydom udało mi się je zahodować. Ten produkt świetnie mi je zabezpiecza przed złamaniem w tym czasie kiedy hybryd jednak nie noszę. Dzięki niemu żyję bez obaw, że któryś z paznokcie pod wpływem uszkodzeń mechanicznych spowodowanych podstawowymi czynnościami zostanie złamany.
Jest dosyc płynny, ale jak dla mnie nakłada się go całkiem ok :) Pewnie na rynku można znaleźć droższe i jednocześnie jeszcze lepsze produkty, ale jak za tę cenę polecam. :)

Dobry utwardzacz bez formaldehydu

Od pewnego czasu rozglądałam się za produktem, który zapobiegłby rozdwajaniu się i łamaniu paznokci, a przy tym nie zawierał formaldehydu (jak niektóre odżywki). Ostatecznie postanowiłam wypróbować KIllyS i okazał się to całkiem trafiony zakup.

Plusy:
+ rzadka konsystencja, umożliwiająca nakładanie cienkich warstw,
+ nie robi smug, łatwo zrobić ewentualną poprawkę podczas malowania,
+ bardzo szybko schnie, po jakiejś minucie nic już się nie odciska, więc można go nakładać nawet zaraz przed wyjściem,
+ samodzielnie nałożony na paznokcie sprawia, że wyglądają zdrowo i pięknie się błyszczą,
+ sprawdził się zarówno jako baza, jak i top coat,
+ po jakimś miesiącu paznokcie rzeczywiście wydają się twardsze,
+ w moim przypadku poprawił ogólny wygląd płytki, jest gładka i ma ładny kolor,
+ zapach nie jest bardzo drażniący,
+ nie zawiera formaldehydu.

Póki co jedynym minusem jest to, że moim paznokciom nadal zdarza się rozdwajać, ale może wystarczy dać temu utwardzaczowi jeszcze trochę czasu. Ogółem bardzo fajny produkt.

Cudeńko, ale ...

Zakupiłam go nie dawno i nigdy wcześniej nie słyszałam o tej marce (dziwne).
Pierwsze wrażenie nie zbyt fajne bo po nałożeniu okazało sie, że potrafi robić niezłe smugi, ale to chyba była wina zbyt wąskiego pędzelka, który utrudnia nakładanie. Po wymianie sprawuje się już całkiem wyśmienicie, jednak tylko jako utwardzacz i NABŁYSZCZACZ :) co do bazy to albo jestem zbyt niecierpliwa, chociaż czekałam ok 10 min na wyschnięcie bazy (to dużo, szczególnie gdy się śpieszymy) następnie pierwsza warstwa lakieru GR i kolejne 10 min i ... zaczęły pojawiać się bąbelki, druga warstwa i następnie utwardzacz - koszmar, mnóstwo bąbli. Może to wina lakieru, spróbuje z jakimś nowym. Jako BAZA +/- jako UTWARDZACZ/NABŁYSZCZACZ +++ paznokcie twarde jak beton, ogólnie polecam : )))

Świetna baza!

Mam paznokcie jak dziecka gną się jak osika... a co za tym idzie 3/4 lakierów traciłam w 24h. Użyłam i mam swój hit!

Plusy:
- Dobrze utwardza
- nie nadaje koloru
- świetnie się trzyma
- nie reaguje z innymi lakierami (zamiana barwy lub struktury)
- znacznie wydłuża żywotność lakieru na paznokciach (z 24h do 7 dni w połączeniu z wibo gel like top coat)
- dość wydajny

wada jest jedna .. Dość ciężko je dorwać :(

świetny!

Moje drogie używam! używam od pól roku. zużyłam może 1/5 opkowania mimo używania 2 razy w tygodniu. tylko 2 razy! maluje paznokcie lakierem. moje srednio grube paznokcie, rozdwajające się, lamiące paznokcie...o których juz zapomniałam. ten utwardzac spowodował ze paznokcie lamią mi się tylko jak sobie przez przypadek ciachne nozem albo jakos szczególnie nieszcześliwie uderzę mocno w coś paznokciem a to zdarza mi sie raz na miesiąc. czasem skracam bo mi się wydaje ze za długie już. lakier maluję zaraz po pomalowaniu utwardzaczem-nawet najbardziej odpryskujący lakier się trzyma 3-4 dni. wstyd sie przyznać ale myje naczynia bez rękawic. i lakier nadal się trzyma. nareszcie mam piekne długie paznokcie. cudo. polecam. kupie jeszcze tysiac razy. coś dla pracujących gotujących sprzatających bez rekawic mam małych dzieci:) ponizej zamieszczam zdjecie moich samodzielnie pomalowanych paznokci z podkładem killys po mniej wiecej 5 myciach naczyń i dzisiejszym sprzataniu-tylko troche starty lakier na końcach:)

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania