Eveline, Hydra Impact 360°, Regenerujący bogaty krem nawilżający na noc do cery suchej i wrażliwej

Eveline regenerujący bogaty krem nawilżający na noc do cery suchej i wrażliwej, oparty na technologii Hydra Impact Formula i regenerujących właściwościach olejków arganowego i migdałowego oraz protein jedwabiu, odżywia głębokie warstwy skóry, wygładza i likwiduje uczucie szorstkości. Łagodzi podrażnienia oraz odbudowuje naturalną barierę ochronną naskórka, chroniąc przed negatywnym wpływem wolnych rodników i zanieczyszczeń środowiska.
Sposób użycia: codziennie wieczorem delikatnie wmasuj krem w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

• Cetearylalcohol,
  • Panthenol,
  • DMDMHydantoin,
  • Benzoic Acid,
  • Sorbica Cid

Dość prosty krem, ale odżywia i nawilża

Krem w ładnym, plastikowym opakowaniu. Ładnie pachnie, delikatna i lekka konsystencja - łatwo się aplikuje. Co do działania to zgodnie z opisem producenta - odżywia, nawilża, eliminuje szorstkość. Dobrze się sprawdza na skórze wrażliwej. Szczególnie polecam latem, ponieważ nie zapycha. Zimą mimo wszystko lepiej mieć coś tłustszego i bogatszego składem. "Szału" nie robi, wg mnie to dość prosty, ale dobry krem. Ja jednak wymagam czegoś więcej dla mojej cery. Polecam młodym osobom, nastolatkom ;)

+ Nawilża, odżywia
+ Lekki - nie zapycha
+ Dobry na lato - nie tłuści
+ Dobry dla skóry młodej, jednak bez problemu z trądzikiem i przetłuszczaniem się

Jednak to nie jest krem dla osób, które chcą zapobiegać zmarszczkom, lub mają cerę z niedoskonałościami i zaczerwieniami.

Super

Jestem "w posiadaniu" dość pokręconej cery (naczynkowa, mieszana, z często suchymi polikami).
Krem ten jest moim ulubiony kremem i nie mogę się jakoś od niego oderwać (choć wiadomo, że czasem trzeba zrobić przerwę).

Dla mnie ma same plusy i tylko pół minusa (za opakowanie- ot, zwykły plasticzek):

+lekka konsystencja kryje w sobie zbawienne (dla mnie) działanie,
+doskonale się wchłania (skóra wręcz pije jego dobrodziejstwa),
+odżywia i relaksuje,
+nie podrażnia (a nawet łagodzi drobne podrażnienia), nie szczypie w oczy,
+rano buzia jest wypoczęta, nawilżona i zdrowo wygląda,
+pięknie pachnie- słodko, ale nie nachalnie,
+CENA!- jest zadziwiająco niska, jak tak dobrze działającą zawartość! =)

Dodam jeszcze, że zostawia na skórze lekko lepką warstewkę, ale to zupełnie nie przeszkadza, a rano nie ma po niej śladu.

POLECAM!

*Z kremem bb tejże firmy stanowią duet doskonały...dla mnie =)

Używam tego produktu od: 10 m-cy