Aromacare, Balancing Body Cream (Krem do ciała przywracający równowagę)

Aromacare, Balancing Body Cream (Krem do ciała przywracający równowagę)

Odżywia, nawilża i koi skórę dzięki ekstraktowi z żeń-szenia i prowitaminie B5. Zapach geranium wpływa na psychikę, przeciwdziałając huśtawkom nastroju i przywracając poczucie harmonii.

Pełen relaks..

Udało mi się dostać go po bardzo niskiej cenie i gdy go tylko użyłam, pożałowałam że odkryłam go gdy został już wycofany ze sprzedaży. Mam jednak cichą nadzieję, że Oriflame powróci do serii Aromacare.
Kremik zamknięty jest w ślicznym niebieskim słoiczku, ma świetną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką i genialny zapach. To na prawdę relaksuje i pozwala odprężyć się po ciężkim dniu! Kremik nie ma nistety super właściwości pielęgnacyjnych, nawilża dobrze, skóra jest gładka i pachnąca. No i trochę za mała pojemność w stosunku do ceny. Gdyby nie to było by 5*

Używam tego produktu od:

ładnie pachnie

Krem ma ładne opakowanie, z kwadratową przykrywką. Ciekawie pachnie-ma w sobie nutę geranium które lubię. Po nałożeniu na skórę czuć przyjemny chłodek. Nawilża słabo ale rzeczywiście powoduje że człowiek się uspokaja wewnętrznie wdychając ten zapach. Krem ogólnie poprawny. ...