18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Fran Wilson`s, MOODmatcher Luxe, Twist Stick (Pomadka do ust w kredce)

Fran Wilson`s, MOODmatcher Luxe, Twist Stick (Pomadka do ust w kredce)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Zobacz hity sprzedażowe

Kategoria
Pojemność 2,9 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Beauty Solutions pomadka do ust w kredce MOODmatcher Luxe zawiera formułę, która natychmiast reaguje z ustami, nadając im odcień perfekcyjnie dopasowany do nastroju noszącej osoby. Nawet 12 godzinna trwałość koloru (odporny na jedzenie i pocałunki) i nawilżenia.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Coś dziwnego

U mnie to chyba nie działa. Przywiozłam ja sobie jako ciekawostkę z wakacji za granicą. Nie wiem, czy kolor idealnie pasuje do mojego aktualnego humoru. Na pewno nie pasuje do mojej karnacji. Bardzo źle się czuję w tym produkcie. Trwałosci nie byłam w stanie do końca przetestować, bo szybko zmazałam pomadkę. Nie mogłam znieść tego koloru.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Większego (pozytywnego) dziwactwa nie znam

Chwyciłam niepozorną zieloną kredkę w TK Maxx, a że byłam z nieletnią córką, to po przeczytaniu opisu zgodnie stwierdziłyśmy, że bierzemy, bo jak tu przepuścić takie dziwactwo. Nie dość, że zielone, to ma zmienić kolor na +- czerwony i dopasowany do nastroju. Ach, i trzymać się 12 godzin. Znaczy, ja wiem, że ludzie tworzący opisy mają fantazję, ale... żeby aż tak ułańską? ;)

No, ale nie mam się do czego się przypieprzyć. Kolor faktycznie na ustach zmienia się na ładną czerwień i nie wiem, jak to się ma do humoru (optowałabym jednak za temperaturą ciała ;), ale z karnacją współgra dobrze (potem lekko wpada w róż). No, ale, powiedzmy, że to mnie nie dziwi, jestem chemikiem, więc przywykłam, że rzeczy zmieniają kolor. Za to fenomen trwałości to jest prawdziwa zagadka.

Trzyma się jak... no trzyma się dobre 10 godzin: jem, piję, mówię, jeżdżę na rowerze, pocę się podczas ćwiczeń, wycieram nos w chusteczkę - a pomadka dalej tam jest! I faktycznie nie zostawia śladów na całowanej osobie ani tym bardziej nie znika z moich ust!

Z nawilżeniem oczywiście bez przesady - nawilżać nie nawilża, jak dla mnie wystarczy, że jakoś bardzo nie wysusza i że mogę na nią nałożyć pomadkę ochronną i dalej nic się nie maże.

Opakowanie ładne, praktyczne, trwałe, mechanizm działa bez zarzutu. Cena przyjazna dla portfela. Wydajność całkiem ok.

Polecam spróbować. Bardzo pocieszny kosmetyk, z nieprzeciętnym plusem, jakim jest brak rozmazywania, śladów itp. Trwałość jest porażająca, więc jeśli ktoś chce mieć czerwone usta bez poprawek w ekstremalnych warunkach, niech spróbuje ;)

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  12
  produktów

  26
  recenzji

  350
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  20
  recenzji

  244
  pochwał

  7,02

 3. 3

  4
  produktów

  20
  recenzji

  236
  pochwał

  6,81

Zobacz cały ranking