Balea, Balea, Duschgel Paradise Beach (Żel pod prysznic `Kokos i ananas`)

Balea, Balea, Duschgel Paradise Beach (Żel pod prysznic `Kokos i ananas`)

Balea żel pod prysznic Paradise Beach delikatnie oczyszcza, nawilża i zapobiega wysuszaniu skóry. Przebadany dermatologicznie. Cudowny zmysłowy zapach lata. Połączenia kokosa i ananasa. Balea żel pod prysznic Paradise Beach zawiera owocową formułę nawilżającą.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Inulin, Lecithin, Polyquaternium 7, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Parfum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, CI16185, CI 42051

Kupię z przyjemnością po raz kolejny

cena +
zapach +
konsystencja +
utrzymujący się zapach na drugi dzień +

Gdyby nie dostępność słaba nie byłoby żadnych minusów.

Warto kupić ze względu na zniewalający zapach i śmieszną cenę.Polecam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

brakuje go w Polsce

Żel zakupiłam podczas wakacji za granicą. Kosztował grosze, a szybko stał się moim ideałem!
Niesamowicie pachnie, nie wysusza skóry.
Za taką cenę (ok. 5zł) warto wypróbować!

Używam tego produktu od: wakacji

Pinacolada w butelce.

Jako ogromna fanka pinacolady, nie mogłam więc przejść obojętnie obok tego produktu z wakacyjnej limitowanki Balea.
Dodatkowo żywy, radosny design opakowania zachęca do zakupu.

Żel ma kolor soczystego różu, jest kremowy, ale jest też niestety bardzo rzadki. Przelewa się przez palce, trzeba go wylać jednorazowo sporo, aby dobrze się spienił.
Co za tym idzie - wydajność jest marna.
Tę właściwość rekompensuje jednak niska cena i mimo wszystko uważam, że warto kupić ten produkt.
Żel poprawnie myje skórę, odświeża - za trochę ponad 3zł jest to wystarczające.

No i oczywiście główny atut produktu - zapach. Genialny na najgorętrze lato, egzotyczny zapach mojego ulubionego drinka. Trochę szkoda, że to tylko limitowanka i produkt niedługo zniknie z półek.

Oceniam na 3 mocne gwiazdki głównie ze względu na zapach. Przeciętne właściwości możemy mu wybaczyć :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka