Balea, Balea, Duschgel Tropical Sunshine (Żel pod prysznic `Pomarańcza i Mango`)

Balea żel pod prysznic Tropical Sunshine delikatnie oczyszcza, nawilża i zapobiega wysuszaniu skóry.Przebadany dermatologicznie. Cudowny zmysłowy zapach lata. Połączenia pomarańczy i mango. Balea żel pod prysznic Tropical Sunshine zawiera owocową formułę nawilżającą.

Zawiodłam się

Podczas tegorocznych wakacji miałam okazję po raz pierwszy odwiedzić osławioną drogerię DM. Przed wyjazdem zrobiłam spory research w Internecie i wypisałam sobie całą listę polecanych produktów do zakupienia Wpadłam tam jak burza i w mgnieniu oka koszyk miałam wyładowany po brzegi. Żele pod prysznic Balea były na szczycie mojej listy - chwyciłam 3 sztuki, w tym dwie limitowanki.
Na pierwszy ogień poszedł Cabana Dream, który recenzowałam wcześniej. Nie sprawdził mi się, dlatego po Tropical Sunshine sięgałam bez większego entuzjazmu, okazał się niemal identyczny, jak jego poprzednik.
Produkty Balea na sklepowych półkach prezentują się kusząco. Przemówiły do mnie nasycone, wakacyjne kolory, szata graficzna i zawartość mango, które uwielbiam. Żel pachnie świeżo, owocowo, na lato nadawał się idealnie. Ma zielony kolor, ale w kontakcie z wodą zamienia się w białą piankę.
Na tym niestety plusy się kończą. Konsystencja jest niesamowicie rzadka, lejąca, przecieka przez palce. By się nim umyć konieczna jest gąbka lub myjka. Słabiutko się pieni, trzeba go wylać naprawdę sporo, żeby uzyskać więcej piany, która i tak nie jest kremowa i szybko znika. Miałam spory problem podczas wyjazdu, ponieważ zawsze depiluję nogi przy użyciu żelu pod prysznic, zamiast pianki do golenia, w tym wypadku było to niemożliwe.
Zapach momentalnie się ulatnia, nie utrzymuje się na skórze.
Żel nie ma właściwości pielęgnujących, lekko wysusza skórę, po jego użyciu balsam to konieczność.
Dodatkowo, jest bardzo niewydajny, momentalnie się kończy.
Napaliłam się jak szczerbaty na suchary na żele Balea, natomiast one ogromnie mnie zawiodły. Wprawdzie kosztują niewiele, ale i tak nie są dostępne w Polsce. W podobnej cenie możemy znaleźć coś znacznie lepszego.

Używam tego produktu od: sierpień-wrzesień 2015

Na największe upały.

Nie da się przejść obojętnie obok wakacyjnej limitowanki Balea. Krzykliwe, kolorowe butelki widać z daleka, dałam się więc skusić na wszystkie 3 warianty zapachowe. Dodatkową zachętą jest oczywiście niska cena.

Żel jest kremowy, ma zielony kolor.
Niestety jest bardzo rzadki, przelewa się przez palce i trzeba go wylać naprawdę sporo, aby porządnie umyć ciało i aby dobrze się spienił. Co za tym idzie - wydajność niestety kiepska. Ale można mu to wybaczyć ze wzglęgu na bardzo niską cenę.

Głównym atutem tego produktu jest jego zapach. Naprawdę świetny, wakacyjny i egzotyczny. Lekko cytrusowy, ale też słodki. Czuć pomarańcze, czuć mango - idealny, tropikalny drink na rajskiej wyspie.

Uważam, że warto wypróbować ten żel w największe upały choćby ze względu na ten zapach.
Może nie jest to produkt najwyższej jakości, ale jak dla mnie wystarczający i przyjemny w użytkowaniu, dlatego zasługuje na 3 mocne gwiazdki.
Trochę szkoda, że to limitowanka, chętnie kupiłabym go ponownie na kolejny sezon tropikalnych upałów.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka