V. Laboratories, Vellie, Kozie mleko, Odżywczy krem do ciała z ekstraktem aloesu i grejpfruta

V. Laboratories odżywczy krem do ciała z eksraktem aloesu i grejpfruta został wzbogacony ekstraktem z aloesu, z pestek grejpfruta, olejem lnianym i olejem jojoba, aby jeszcze skuteczniej dbać o wymagającą wrażliwą cerę. V. Laboratories odżywczy krem do ciała z eksraktem aloesu i grejpfruta jest doskonały do skóry pozbawionej blasku, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Łagodzi podrażnienia i działa kojąco, doskonale nawilża i delikatnie natłuszcza skórę wzmacniając jej naturalną barierę ochronną, dzięki czemu skóra staje się bardziej odporna na niekorzystne , wysuszające działanie czynników środowiskowych. Poprawia jędrność i elastyczność skóry, wygładza ją, czyniąc przyjemną, jedwabistą w dotyku. Lekka formuła Kremu powoduje, że szybko się wchłania pozostawiając delikatny, równomierny filtr ochronny, bez uczucia tłustej skóry. Przywraca naturalne pH skóry

balsamy
100 – 250ml
Skóra
normalna

bardzo lubię !

skuszona przeceną w biedronce zakupiłam go za grosze.
Jeśli chodzi i opakowanie to tubka bardzo wygodna i praktyczna.
Sam krem bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Ma naprawdę cudowną lekką konsystencję. Długo pachnie.
Minusów nie ma.

Mleczny raj

Opakowanie typowe dla tego typu produktu - tubka zamykana na klips. Solidnie wykonana i bardzo elegancko. Jego zaletą jest na pewno jest ogólnodostępność (ja swój kupiłam w biedronce) i cena (regularna 7 zł, na promocji nawet 5) . Balsam bardzo ładnie pachnie, nie czuję tam może grapefrutu, ale mleko na pewno. Ma przyjemną dobrze rozprowadzającą się konsystencję. Opakowanie pozwala opróżnić resztę do końca, jednak musiałam się trochę do tego namęczyć. Przy nałożeniu zbyt dużej ilości zostawia nieprzyjemną, klejącą warstwę na skórze. Jednak dobrze nawilża na kilka godzin. Dobrze się spisuje a korzystanie z niego było dobrą przygodą.

Nic specjalnego

Mam ten sam produkt, ale o większej pojemności i z pompką.
+wygładza skórę
+nie podrażnia i uspokaja skórę już podrażnioną
+wygodne opakowanie
+tanie
+nadaje ładny połysk
+wydajny
+możliwość wykorzystania produktu do końca

-nie odczułam żadnej poprawy skóry ani jakiejkolwiek zmiany na plus
-zapach jest kwestią gustu, ale ten do mnie nie przemawia

Jest to dla mnie taki Meh, bez szału, ani zły, ani dobry.

przyzwoita rzecz

Po miłych doświadczeniach z mleczkiem pod prysznic tej samej firmy i o tym samym zapachu, zapragnęłam mieć tę ciekawą acz ulotną kompozycję zapachową na sobie dlużej i udało mi się nabyć balsam w świetnej cenie.

Stosuję klasycznie: po prostu jako balsam na całe ciało w celu nadania mu zapachu, gładkości, jędrności i połysku. Zdarzy się, że w celu złagodzenia depilacyjnych (po depilatorze lub kremie depilacyjnym) podrażnień, używam go.

[-] minusem jest dostępność, dojrzałam to na niskiej półce w Biedronce za 7złotych czyli raj dla skóry i portfela, ale nigdzie indziej tego nie widuję, mleczka do mycia również nie
[-] niestety zapachowo nie jest tak powalające jak myjka tej samej firmy, a tego oczekiwałam

[+] skórę mam normalną, bywa, że przesuszoną miejscowo - dzięki temu kremowi mogę przez parę godzin cieszyć się gładkością skóry, świeżością, miłym połyskiem i miękkością
[+] w żadnym miejscu, na którym się go użyje, nie działa uczulająco, nic nie szczypie, nie czerwieni się, nawet w okolicach bikini drastycznie potraktowanymi środkami depilującymi
[+] bardzo ładne opakowanko, wygodna tuba dobrze leżąca w dłoni i porządne, domykające się wieczko, które można odkręcić i wydobyć produkt po swojemu również
[+] cenowo w Biedronce dla mnie świetny i nie była to jakaś promocja (choć będę z niecierpliwością na nią czekać)
[+] szybki czas wchłaniania, smaruję nogi, a gdy jestem przy szyi mogę spokojnie odziać się w dolne części garderoby
[+] przyjemnie się rozsmarowuje, nie zlepia palców, nie tworzy smug na skórze, nie zbiera się w zgięciach
[+] zapach! utrzymuje się naprawdę z sześć godzin i to nawet po małym zmywaniu i ogółem ruszaniu, poceniu i bywaniu wystawionym na warunki atmosferyczne
[+] pochwała zapachu ciąg dalszy: po nałożeniu kremu - oprócz miłego uczucia nawilżenia, natłuszczenia - zapach produktu jest dość intensywny i mocny, niekoniecznie zachęcający, jednak wystarczy paręnaście minut, by skóra (oczywiście czysta) zneutralizowała i połączyła się z zapachem Koziego Mleka, by kompozycja wyszła ciekawa, konkretna, delikatna... kojarzy mi się z zapachem gorącego mleka z cukrem i wanilią... taki ciepły, otulający zapach, chociaż mógłby być lepszy