Krem brązujący nawilżający na dzień

Krem brązujący nawilżający na dzień

Krem nawilżający brązujący z ekstraktami roślinnymi z drzewa hebanowego i orzecha włoskiego. Intensywnie nawilża i regeneruje skórę oraz nadaje jej piękny złocisty odcień. Pogłębia i utrwala efekt opalenizny.
Linia Bielendy jest ostatnią nowością na rynku kosmetycznym. Z tej serii dostępny jest również tonik, mleczko, balsam do ciała i krem na noc.
Bardzo fajna linia, kosmetyki dobrej jakości, rzeczywiście krem pogłębia efekt uzyskanej wcześniej opalenizny, nie jest tak mocny jak samoopalacz, lecz bardziej naturalny. Plus za dobre nawilżenie skóry, która po opalaniu ma skłonności do przesuszania.

ok

Kremik jak dla mnie jest doskonały. Przez długi czas używałam Clinique Superdefense a teraz właśnie przerzuciłam się na bieledne i jestem bardzo zadowolona. Chodziłam na solarium mam też śniadą cerę wiec może dlatego u mnie widać że buźka jest brązowsza, mniej zmęczona no i przede wszystkim nawilżona!!

Używam tego produktu od: 2 tyg

eee tam

Kupiłam ten krem, bo lato a ja taka blada chodzę;)
Mam jasną cerę, mnie nie zbrązowił ani trochę... Zapach mi nie przeszkadzał choć się raczej nie spodobał. Od biedy mogłabym używać go jako zwykłego, niebrązującego kremu na dzień ale po wyeliminowaniu wszystkich innych podejrzanych okazało się, że to właśnie on mnie tak okropnie zapycha. Oddałam go mamie, może jej lepiej posłuży...

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

taki sobie

Kupilam go bo byla promocja w Rossmanie hihi, faktycznie brazuje, po kilku dniach uzywania skora na twarzy i szyi zrobila sie zlocista, co do nawizenia... no nie wiem:/ i ma jeden wielki okropny MINUCH - smierdzi jak najtanszy samoopalacz z kiosku ruchu... wiec jesli macie do wyboru inny, darujcie sobie Bielende:/.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Cellulit składniki

dla podtrzymania opalenizny

Tak jak balsamy brązujące Bielendy, ten krem rownież jest przeznaczony dla osób z opaloną uprzednio twarzą.

Jestem blada, mnie nie zbrązowił.

Śmierdzi samoopalaczem. Gdy stosuje sie go rano i wieczorem, zapach jest naprawdę intensywny.

Gdyby nie miał składników brązujacych, byłby idealnym kremem nawilżającym dla cery mieszanej, tłustej i normalnej ewentualnie. Stąd te 3 gwiazdki.

Nawilża i matuje, nie zatyka porów. Buzia po nim jest naprawdę gładka.
Gdyby nie zapach, byłby ok.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Miłe złego początki...

Na początku byłam mile zaskoczona. Nie zauważyłam nieprzyjemnego zapachu, a co najważniejsze, już po kilku dniach moja twarze delikatnie "zbrązowiała". W tym przypadku sprawdziło się jednak powiedzienie "miłe złego początki". Wcześniej używałam go 2 razy dziennie, teraz zdarza mi się góra 3 razy w tygodniu. Mimo tego, ze dobrze się wchłania, to po wieczornej aplikacji moja poduszka śmierdziała samoopalaczem, również w trakcie dnia nieprzyjemny zapach dawał o sobie znać. Podumowując, plusem kremu jest to, że dobrze nawilża, cała reszta to minusy.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace

***

Mojej skóry nie brązuje, raczej poprawia jej koloryt, wygląda na mniej zmęczona:) Krem dobrze rozsmarowuje się wchłania. Ma neutralny, delikatny zapach. Skóra po nim sie trochę błyszczy.

Niestety, jak dla mnie, mógłby lepiej nawilżac, bo radzi sobie z tym średnio

Co to jest....?

Ten krem w ogóle nie brązuje!! Pomimo nawet dość częstego stosowania, nie zauważyłam nawet delikatnego efektu brązowienia. Te dwie gwiazdki, które mu daje są tylko za to, że całkiem nieźle nawilża (ale zbyt słabo, by móc przeistoczyć się w krem nawilżający) i za to, ze ma całkiem przystępną cenę.

Takie nic.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Kupiłam,bo Wizażanki zachwalały go jako alternatwę Sopotu Ziaji,który jest totalnym zapychaczem. Kupiłam brązujący krem i co? Zero brązowienia :| Albo ja jestem ślepa albo ten krem nie brązuje. Ma dziwny zapach, wodną konsystencję, jest strasznie tłusty i świecę się po nim strasznie.Poza tym mnie zapycha :(
Wiele sobie obiecałam i nic z tego nie wyszło :(

odpada

Efektu brazowienia zero, nawilzania tez. jest strasznie tlusty i zapycha mi pory. jedyny plus to cena ale co mi po niej jak krem stoi teraz nieuzywany na polce?? calkowicie odpada;/

może od czasu do czasu

Plusy kremu to: niska cena, dość ładne opakowanie, przyjemny zapach jak na tego typu kosmetyk, miła konsystencja, nie pozostawia tłustej warstwy, DZIAŁA brązująco i nadaje bardzo ladny kolor cerze.
Ale: Po1 - Może stosowałam go rzeczywiście za często (na dzień i na noc) - moja twarz zrobiła sie o wiele ciemniejsza od szyi, co zauwazylo kilka osob.
Po 2 i o wiele gorsze - krem ten powoduje u mnie w widoczny sposob zatykanie sie porow. Powstaja one nawet w nocy, kiedy na warstwe kremu nie nakladam przeciez zadnych dodatkowych specyfikow!!!! Na razie go odstawie, moze sprobuje aplikowac go bardziej sporadycznie...

dla mnie jak znalazł

Bardzo dobry kremik. Wstrzymywałam się z recenzją aż upewnię się, że nie wyskoczą mi po nim krostki albo czy nie zacznie on schodzić wałkując się, czy nie będzie pomarańczowy czy jeszcze jakieś inne nieszczęście. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu nic takiego nie nastąpiło. Wręcz przeciwnie. Buzie mam teraz przyjemnie nawilżoną i przede wszystkim BRĄZOWĄ. Jest to naprawdę widoczne, bo koleżanki pytają mnie o to jak się "opaliłam" :) Najbardziej przeszkadza mi zapach, który jest intensywny kiedy DHA wejdzie w reakcje ze skórą. Ale z tego co czytałam na wizażu to nieunikniony efekt uboczny stosowania tego składnika więc nie odjęłam gwiazdki.
Za nieduże pieniądze i małym wysiłkiem mogę codziennie wyglądać na opaloną na złoty brąz. Dla mnie ok.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego

Jestem zadowolona

Plusy:
+ w porównaniu do Sopotu jest o niebo lepszy
+ ma przyjemną konsystencję
+ nie mam uczucia ściągnięcia skóry
+ zapach dla mnie neutralny
+ nie zostawia smug
+ odcień skóry jest złocisty, brzoskwiniowy (w przeciwieństwie do Sopotu gdzie moja twarz była pomarańczowa)
+ równomiernie schodzi

nie wiem czy znajdę jakieś minusy, nie mam po nich krostek, dobrze nawilża skórę, nie mam tłustawego filmu jaki zostawał po sopocie...i jeszcze niezła cena.
nie dam 5 gwiadzek bo używam go od tygodnia, zobaczymy co będzie dalej.

w trakcie pierwszego opakowania