Missha, Near Skin, Lifting Capsule Essence (Liftingujące przeciwzmarszczkowe serum do twarzy)

Missha liftingujące serum o działaniu przeciwzmarszczkowym Near Skin zawiera naturalne minerały i kolagen morski regenerują skórę oraz przywracają jej elastyczność. Missha liftingujące serum o działaniu przeciwzmarszczkowym Near Skin pomaga osiągnąć i utrzymać optymalną równowagę nawilżenia skóry. Peptydy i atelokolagen sprawiają, że skóra jest jędrna i aksamitna.

bardzo dobre serum

Serum kupiłam z zamiarem stosowania go na biust. Mam nawyk stosowania kosmetyków ujęrniających do pielęgnacji biustu i zawsze jestem w trakcie stosowania jakiegoś. Uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć dlatego nigdy nie zapominam o tej części ciała wszak czas i grawitacja nie działaja na naszą korzyść.

Kosmetyk stosowałam jako serum (pod krem) na szyję i dekolt oraz jako samodzielny kosmetyk na biust.

Serum zamknięte jest w bardzo ładnym opakowaniu z pompką typu airless. Jest to mój ulubiony typ opakowania kosmetyków. Butelka jest przezroczysta dzięki czemu widać zużycie produktu.
Kosmetyk ma formułę żelu, w którym zatopiono dużą ilość grudek, ktre rozpuszczają się pod wpływem ciepła dłoni. Żel fantastycznie wygląda w opakowaniu, wydaje się jakby żel wypelniony był pęcherzykami powietrza. Serum jest niemal bezzapachowe, można w nim wyczuć bardzo delikatny, przyjemny zapach ale podczas smarowania twarzy/szyi/dekoltu nie czuć go.

Żel bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania do matu. Napina skórę.
Skóra po jego użyciu jest nawilzona i pełna blasku.
Z racji wieku na szyi i dekolcie sprawdzają się u mnie wszystkie kosmetyki do których nie kleja mi się włosy ale wydaje mi się, że kosmetyk ujędrnił moją skórę.
Fanastyczne działanie zelu objawia się na biuście- czuję, że skóra na biuście jest jędrna, elastyczna, idealnie nawilżona. Żel działa napinająco ale nie powoduje dyskomfortu ponieważ tak jak pisałam skutecznie nawilża.

Inci kosmetyku jest długie jak w większości azjatyckich kosmetyków. Już na pierwszym miejscu w skladzie znajduje się kolagen, później między innymi woda morska (bogata w minerały), propanediol (nawilża, nośnik substancji aktywnych), trehaloza (długotrwale nawilża), sok z aloesu, przeciwdziałajace starzeniu ekstrakty i pepdtydy.
Kosmetyk nie był testowany na zwierzętach.

Ze względu na efektywne dzialanie ujędrniające i nawilżające jest to skuteczny kosmetyk do pielęgnacji biustu. Stosowany zgodnie z przeznaczeniem czyli do twarzy powinien zadowolić osoby dojrzałe lub borykające się ze spadkiem jędrności skóry (napina cerę).

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op