Dramers, Concertino, Glitter, Lakier do włosów z brokatem

Dramers, Concertino, Glitter, Lakier do włosów z brokatem

Lakiery do włosów z brokatem Concertino Glitter, w zależności od wybranego rodzaju, sprawiają, że włosy mienią się drobinkami złota, srebra bądź tęczy. Idealne na specjalne okazje i tzw. wielkie wyjścia.
Lakiery do włosów z brokatem Concertino Glitter jest dostępny w rodzajach: Silver, Gold oraz Rainbow

utrwalające, nabłyszczające
w sprayu
płyn

mieszane uczucia

Sama nie wiem, jak ocenić produkt. Moze jestem za stara i to nie mój styl, bo ja po prostu nie mam pojęcia , kiedy uzywac tego sprayu. W sumie zgodnie z opakowaniem mamy to co zapowiedzione- brokat na włosach. I to nie byle jaki, po psiknieciu mega, mega błysk, migoczace drobinki w ilosci miliona. Kupilam wersje silver. Naprawde efekt robi wrażenie, ale czy da rade tego uzywac na codzien, chyba nie, Moze w minimalnej ilosci. Dla maniaczek dyskotek i balow sylwestrowych bedzie super. Brokat ciezko wyczesac , bo jest go po prostu duzo, Połowa przyklei się na kaptury, poduszki a połowa nadal bedzie tkwić w czuprynie. Produkt ciezko dostepny. Ja spotkalam w leclercu. Jesli ktos lubi takie ciekawostki polecam..A co do usztywnienia i dzialania lakieru nawet sie n atym nei skupiam, bo błyskotki powalają wszystko

Używam tego produktu od: psiknęłam jeden raz
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego