Dior Rouge Brillant Poure Les Levres (Błyszczyk do ust)

Dior Rouge Brillant Poure Les Levres (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust zawiera polimery o wysokim połysku, po aplikacji na usta kolor staje się półtransparentny pozostawiając na ustach delikatną mgiełkę. Lekka kremowa konsysytencja rozświetlona jest tysiącami brylantowych iskrzących drobinek
świetnie nawilża i wygładza naskórek ust.
Bardzo wydajny i trwały, delikatny słodki zapach

Cena: 100 zl / 8 ml

bardzo fajny

Bardzo trwaly, dobrze kryjacy.
Kupilam go w zestawie i kolor mi nie bardzo odpowiada ale ogolnie warty polecenia.
Nie kupie go po raz kolejny poniewaz Dior ma w swojej ofercie o wiele lepsze byszczyki.

Używam tego produktu od:1 mc

Świetny :)

Śliczniusi błyszczyk cudnie połyskujący na ustach :). Ja mam kolorek Chic gold- przecudne, półtransparentne lub dość kryjące złoto (w zależności od tego ile nałożę), które pięknie się mieni na ustach. Błyszczyk bardzo fajnie się nakłada- jest dość gęsty, ma fajny aplikator z gąbeczki (mniejszy niż inne błyszczyki i bardzo wygodnie się nim posługuje), ładnie pachnie, nawilża usta i sprawia, że nawet jak już "zniknie" to pozostają gładkie i lśniące. Dałabym 5 * za efekt i za nawilżenie, ale za szybko się "zjada". Jednak polecam bo warto!!!

dobry!

Kupiłam ostatnio na Allegro - nr 017 Blanc Metal Silver Shimmer. Nie jest może taki, jakiego oczekiwalam, ale jest naprawdę dobry. Daje mocno - kryjący efekt, jest odrobinę za gęsty. Błyszczy się na biało-srebrno dość ładnie, czas "wyparowywania" z ust mu służy... po prostu robi się delikatniejszy. Zjada się równomiernie. Ogólnie ok.

Używam tego kosmetyku od 2 tygodni.
ilość zużytych opakowań: 1.

Makijaż MaxFactor

lubię

Błyszczyk ślicznie pachnie, jest niesamowicie wydajny, bo wystarczy odrobina, by uzyskać zadowalający efekt (wręcz nie poleca się nakładania nadmiernej ilości tego kosmetyku by makijaż nie wyglądał sztucznie i 'bazarowo'), świetnie sprawdza się jako 'rozświetlacz' do pomadek lub innych, ciemniejszych błyszczyków (mam kolor Sparkling Coral), ale i nakładany samodzielnie wygląda korzystnie. Znakomicie pielęgnuje usta, jest dość trwały (znika równomiernie nie pozostawiając białych krech). Jedyna jego wada jak dla mnie to nadmierna gęstość i dość dziwna gąbęczka do aplikacji. Ogólnie jednak bardzo dobry produkt. Polecam.