Bell, HYPOAllergenic, Skin Camouflage Concealer (Zestaw korektorów do kamuflażu)

Bell Skin Camouflage Concealer HYPOAllergenic to nowoczesny wielozadaniowy korektor, który idealnie przygotowuje skórę do dalszych etapów nakładania makijażu.
Zielony – maskuje popękane naczynka i zaczerwienienia.
Różowy – rozświetla, ukrywa cienie pod oczami i oznaki zmęczenia.
Beżowy - maskuje niedoskonałości cery.
Delikatna konsystencja idealnie współgra z fluidem i sprawia, że utrzymuje się na twarzy przez wiele godzin.

kryjące, wygładzające
w kremie
do twarzy

Bell hypoallergenic zestaw korektorow

Produkt ten dość mocno mnie zaskoczył i to pozytywnie.
Jakoś sceptycznie podchodziła do takich zestawów korektorow uważała ze jak zestaw to zawsze któryś zostaje i się go nie używa...
A tutaj wręcz przeciwnie różowy u mnie mega super zakrywa śwince pod oczami spojrzenie wygląda na wypoczete nawet po nie przesłanek nocy
Zieleń fajnie kryje delikatne zaczerwienienia... Ale tylko delikatnie
Beż natomiast jest w dwóch kolorach i mi zdarzyło się nawet nakładać go na cala twarz zamiast podkładu po prostu na wyjazd zapomnialam fluidu i trzeba bylo się ratować.
I okazało się ze super wygląda nie robi plam, nie zapycha cery.
Jest kremowy w konsystencji i super się z nim pracuje gabeczka, a także palcami.
Jak dla mnie fajna alternatywa dla korektorow w sztyfcie ale czy lepsza... Hmmm
U mnie się sprawdza

Idealny korektor

Korektor sprawdził się idealnie. Dzięki paletce 4 kolorów zawszę mogę dobrać odpowiednie zatuszowanie, inne do wyprysków inne na cienie. Kompaktowe opakowanie zawsze zmieści się w końcu smetyczce. Dobrze się nakłada, nie wysycha i można mieszać kolory.

Bardzo pomocny przy niedoskonałościach!

Używam tego produktu już kilka miesięcy i jestem bardzo niego zadowolona. Dzięki możliwości mieszania barw korektora zawsze dopasuje odpowiedni odcień do konkretnej niedoskonałości cery - czy to pryszcz, czy cienie pod oczami, czy zwykłe przebarwienie. Nie wiem jak sprawa się ma z paletą z zielenią i różem, sama posiadam tą z błękitem i żółcią i sprawdza się super! Można stosować zarówno pod podkład (bananowy żółty) jak i już na niego (kolory cieliste), dzięki czemu niedoskonałości stają praktycznie niewidoczne. Korektor jest też bardzo wydajny - kupiłam go w tamtym roku, połamałam już opakowanie, a końca nadal nie widać.

praktyczny produkt

Jestem z niego bardzo zadowolona. Korektory mają dobrą pigmentację, naprawdę kryją. Różowy pod oczy sprawdza się chyba najgorzej, bo nie stapia się dobrze ze skórą i bywa widoczny. Zielony bardzo fajnie maskuje zaczerwienienia, co do beży również nie mam zastrzeżeń. Nie jest to produkt wydajny, sprawdza się od czasu do czasu w awaryjnych sytuacjach.

fajne

Korektory zamknięte są w solidnym, eleganckim opakowaniu. Wiemy, że niektóre produkty Bell są na prawdę dobrej jakości i zachwycają działaniem więc postanowiłam wypróbować zestaw do kamuflażu.

+ cena
+ wydajne
+ konsystencja dobrze się rozciera
+ dobrze kryją
+ trwałe
+ dobrze współgrają z podkładem

mogą być

Dopiero jakiś czas temu przekonałam się do używania korektorów innych niż te w cielistym odcieniu. Jako pierwsza postanowiłam przetestować tą paletkę, bo po prostu chciałam wiedzieć czego oczekuję. Po ponad roku używania, kiedy zestaw wylądował już w koszu mam o nim naprawdę dobrze wyrobioną opinię. Oczywiście wszystko to moje subiektywne odczucia.
Opakowanie wygląda ładnie i solidnie jednak z czasem napisy całkiem się pościerały, a plastik przy zawiasach się rozleciał. Znaczy opakowanie raczej na minus.
Korektory są aż cztery. Jasny i ciemny beż.
Jasny zużyłam w pierwszej kolejności. Dobrze przykrywał niespodzianki, dość długo trzymał się twarzy. Naprawdę przyjemnie mi się go używało. Nie był jednak zbyt wydajny.
Ciemny beż dla mnie o wiele za ciemny. Zużyłam go do konturowania. Miał troszkę gęściejszą konsystencję, nie za ładnie się rozcierał.
Różowy stosowałam pod oczy. Według mnie jest jednak do tego troszkę za ciężki. Ładnie rozświetlał, ale lubił wchodzić w zmarszczki, o których istnieniu nawet nie wiedziałam.
Zielony kompletnie nie dla mnie. Parę razy robiłam do niego podejścia, ale jednak nie. Prawie cały wylądował w koszu.

Ogółem dość przeciętna paletka, jednak dzięki niej wiem co jest mi potrzebne. Do tego konkretnego kosmetyku już jednak nie wrócę.
Polecam wypróbować na dobry początek. Cena nie razi, więc strata niewielka.

Nigdy więcej

Jedna wielka pomyłka szukałam dobrego korektora. Ekspedientka powiedziała mi ze te będą dobre ponieważ mam większy wybór. Guzik prawda z różowego i zielonego korektora korzystałam bardzo sporadycznie. Korektory bardzo trudno rozprowadzają się na skórze są niewdzięczne mówiąc krótko.

Jak dla mnie - nie

Paletę korektorów kupiłam na promocji Rossmannowskiej -49%, za ok 10zł. Produkt nie spełnił moich oczekiwań.

+ jasny beż jest bardzo ładny, nadaje się na drobne krostki i zaczerwienienia
+ konsystencja także zasługuje na plus
+ trwałość - całkiem niezła, u mnie wytrzymywał pól dnia, później trzeba troszkę poprawić
+ łatwy w zmyciu podczas demakijażu
+ w opakowaniu dołączone jest lusterko
+ dostępność oraz cena - paletkę Bell znajdziemy w Rossmannie oraz Hebe, za malutką cenę

- niestety, czasami lubił być widoczny na skórze, w ogóle nie stapiał się ze skórą/moim podkładem
- ciemniejszy beż jest jak dla mnie nieprzydatnym odcieniem
- zielony korektor według mnie jest beznadziejny - po prostu nie umiem go dobrze rozprowadzić na buzi, aby był niewidoczny. Próbowałam kilku sposobów, ale bez skutku
- i co najważniejsze - korektor uczulił mnie pod oczami! Po tygodniu stosowania zauważyłam małe krostki, więc od razu zaprzestałam stosowania kosmetyku w tym miejscu. Po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy
- w pudełeczku nie ma żadnego aplikatora, więc trzeba samemu zaopatrzyć się w pędzelek... albo zacząć nakładać kosmetyk palcami
- opakowanie jest mało solidne (szybko rozwaliło mi się od momentu zakupu), napisy się ścierają, nie wygląda to ani ładnie ani estetycznie

Ze swojej strony nie polecam tej paletki, jednak jeżeli koniecznie chcemy zakupić korektor z tej firmy - polecam Bell HYPOAllegric w pisaku, o wiele lepiej spełnia swoje zadanie. No i nie uczula, w przeciwieństwie do tego.
Odradzam zakupu paletki korektoru z Bell, nie warto.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry stosunek jakości do ceny

Ze względu na stan swojej cery (ślady po trądziku) jestem wręcz zobowiązana używać korektora, żeby moja twarz wyglądała w miarę jednolicie.
W hebe udało mi się kupić takie cudo w bardzo dobrej cenie 16zł. Kolor zielony ładnie zakrywa zaczerwienienia, świeże krostki, a brzoskwiniowy ładnie maskuje cienie pod oczami.

Plusy:

+ cena
+ konsystencja
+ idealnie kryje zaczerwieniania, cienie od oczami
+ w ogóle nie widać go pod podkładem
+ nie waży się na buzi

Minusy:

- zamiast dwóch beżowych producent mógłby sprezentować inny kolor (mimo różnicy na zdjęciu na skórze wypadają bardzo podobnie)

- brak szpatułki do aplikacji (przydałaby się kiedy kosmetyk się kończy)

Przy takiej cenie uważam, że jest to bardzo dobry produkt (w porównaniu do podobnego kosmetyku z Wibo jest o niebo lepszy, bardziej kryje niedoskonałości). Ogółem jestem zadowolona. Ale w dalszym ciągu będę szukała ideału.