Tołpa, Botanic, Green, Odżywczy krem wygładzający

Tołpa, Botanic, Green, Odżywczy krem wygładzający

Tołpa green Odżywczy krem wygładzający:
- Odżywia i odbudowuje naturalną barierę ochronną.
- Eliminuje uczucie ściągnięcia, zmniejsza szorstkość i łuszczenie.
- Nawilża i wygładza.
- Poprawia elastyczności skóry i zapobiega przedwczesnemu starzeniu.
- Chroni przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.
Odżywczy krem wygładzający składniki aktywne:
- Ekstraktu z miodu- nawilży, odżywi i wygładzi.
- Ekstrakt z czarnej porzeczki- poprawi elastyczność i zapobiegnie przedwczesnemu starzeniu.
Tołpa Green odżywczy krem wygładzający nie zawiera: alergenów, sztucznych barwników, PEG - ów, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu
Sposób użycia: nanieś krem na oczyszczoną i stonizowaną twarz i szyję omijając okolice oczu. Wmasuj zaczynając od szyi w górę. Stosuj rano i wieczorem.

uniwersalne
nawilżające, regenerujące
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Jest ok

Kończę właśnie drugie opakowanie i uważam, że krem jest całkiem ok. Stosuję go na noc (zamiennie z innymi kremami) i zauważyłam, że rano moja skóra jest gładsza i "świeższa". Nie są to jakieś spektakularne efekty, ale zadowalające. Bardzo ładnie pachnie co jest dużą zaletą.

Ciężko powiedzieć...

Krem nie zapycha, po kilku użyciach można zauważyć, że skóra jest gładsza. Ciężko powiedzieć mi o regeneracji i odżywieniu. Krem jest dość tłusty, na mojej skórze długo się wchłania. Spodziewałam się lepszego działania. Niestety nie nadaje się jako krem pod makijaż. Wszystko się na nim waży. Polecałabym go jako krem na noc, choć nie jest najlepszy zdaje się być wystarczający dla mało wymagającej skóry. Wielkim plusem jest jego dostępność. Można go spotkać w niemalże każdej drogerii, a nawet w supermarketach.

średniak bardzo.

krem dopadłam w biedronce na promocji za grosze, ale czy warto było wydać 8zł na niego? ogólnie nie jest taki zły, pachnie ładnie, konsystencja też w porządku, nawilża i szybko się wchłania.
Opakowanie plastikowe- trochę.. tandetne.
Najgorsze jest jednak uczucie pieczenia skóry zaraz po nałożeniu kremu na twarz. po kilku minutach ustaje. ale jednak przez to pieczenie ciężko jest mi wykończyć opakowanie.

Może służyć jako dodatkowy krem ochronny

Kupiłam go zachęcona dobrymi efektami kremu z serii Green "Matowienie". Uznałam, że skoro poskromiłam niedoskonałości, czas zabrać się za odżywienie skóry, a że moja cera kocha maseczki z miodu, ten krem wydawał mi się idealny. Po aplikacji czułam lekkie pieczenie, ale to mnie nie zraziło do nadania mu funkcji kremu na noc. Po tygodniu na mojej skórze zaczęły pojawiać się wypryski (głównie na nosie i policzkach). Krem dostał zatem awaryjną szansę kosmetyku stosowanego wg. potrzeb, na te bardziej suche partie skóry. Po jakimś czasie do pieczenia doszło zaczerwienienie , tym samym przestałam stosować go "solo". Nie lubię marnowania kosmetyków, więc obecnie używam go jako kremu "ochronnego", nakładanego na krem "Matowienie" – i w tej roli, jako "osłona" przed zimnem i wiatrem, na które jestem narażona podczas spacerów, jest ok. Odżywienia i regeneracji skóry nie doświadczyłam w żadnym momencie stosowania. Jego konsystencja jest dość ciężka i lepka, ale w miarę szybko się wchłania. Zapach zbyt chemiczny.

Nie dla mnie

Krem kupiony przypadkiem-przez moją mamę. Postanowiłam, że spróbuję również i ja. Jednak okazał się dość przeciętny.
Ma za zadanie przede wszystkim odżywić i wygładzić naszą cerę, dzięki pojawieniu się między innymi takich składników jak miód, czarna porzeczka
Już po otwarciu czuć dość mocny, drażniący zapach. Mi osobiście kojarzy się właśnie z porzeczką! Konsystencja jest dość lekka, kremowa, przyjemna w dotyku. Po nałożeniu na twarz poczułam przyjemny chłodek, a potem pieczenie ! Moja skóra często tak reaguje, ale tym razem pojawiło się zaczerwienienie. Krem miał być przeznaczony dla skóry wrażliwej i hipoalergiczny. Dałam mu szansę-przy kolejnych próbach pieczenie było mniejsze aż w końcu zniknęło.
Krem nie zrobił zbyt dużo, poza uczuciem nawilżenia. Twarz wcale nie jest wygładzona i miękka. Opakowanie też na wielki minus. Jest malutkie i ma małą pojemność, bardzo szybko ubywa. Jest mocno przeciętny.

nie dla mnie

Zafascynowana dobrymi opiniami dot. produktów marki Tołpa postanowiłam spróbować... Niestety krem nie dla mnie. Po nałożeniu na skórę - robi się ona czerwona i lekko piecze. Z pewnością nie został on dobrze do mnie dobrany, wygląda to jak typowa reakcja alergiczna.

mega super

jestem zachwycona tym kremem, Używam od ponad roku i nic nie nawilżyło tak mojej skóry jak ten krem. Miałam problem z bardzo suchą skórą na brodzie, dosłownie małe krosteczki jak u dziecka , które się ślini. Wszystkiego stosowałam i nic. Postanowiłam kupić ten krem i po jednym dniu problem znikł. Od tego momentu, mimo , iż używam kremu od lat z dr Ireny Eris, to ten nakładam na eriskie jak się wchłonie. Dodatkowo nawilża, super redukuje jakieś zaczerwienienia na buzi, przynajmniej u mnie. Idealny pod podkład.
Cena jest niziutka w porównaniu do tego jak działa cudownie na skórę Opakowanie plastikowe, teraz mniejszy słoiczek zrobili. i jest to zaleta. bo np kremy z dr Ireny Eris są szklane, ciężkie i duże. Owszem może wyglądają luksusowo. Ale ten z tołpy to cud nad cudami. Ja polecam z czystym sumieniem, Nie znalazłam nic lepszego.

+cena, niziutka w porównaniu do tego jak działa
+wydajny bardzo, wystarczy troszke by super nawilzyć, odżywić skórę
+opakowanie, leciutkie, plastikowe, ta nowsza wersja , bo starsza byla o wiele większa
+Super nawilża
+ szybko się wchłania przy małej warstwie, przy grubej , potrzebuje troszke czasu
+ fajnie pachnie
+ idealnie wyrównuje koloryt
+ idealny pod podkład,
+ skóra wygląda zdrowiej
+ ma fajny bogaty skład
+ nie jest testowany na zwierzętach
+ wyrównuje strukturę skóry
+ zmniejsza troszeczkę widoczność zmarszczek przez dobre nawilzenie
+ skóra po nim jest idealnie gładka, a mam mieszaną cerę
+ hypoalergiczny , więc nie uczula
+ na noc idealnie jest dać kilka cieńszych warstw, niż jedną grubszą, lepiej się wtedy wchłania

- minusów, dla mnie nie ma żadnych

POLECAM :) nie jednej osobie w moim otoczeniu uratował skórę

Jest OK

Używałam tego kremu jak i z serii "nawilżanie" i ten drugi zdecydowanie lepszy.
"Odżywianie" jest na pewno cięższy dla naszej skóry i dłużej się wchłania. Tym, które nie używają fluidów na pewno przypadnie do gustu - tak jak mi. Jednakże pod makijaż- może być problem.
+ładnie pachnie
+odżywia skórę
+wydajność
+cena

-ciężki
-długo się wchłania

Dla mnie super

Kupiłam ten krem jakieś 2 tygodnie temu, od tego czasu używam go codziennie rano i wieczorem. Widzę dużą poprawę w stanie mojej skóry, jest nawilżona, niesamowicie gładka - co nie jest normą - , krem ma przyjemną konsystencję, ładnie się wchłania i nie pozostawia uczucia tłustości. Jestem z niego bardzo zadowolona, w połączeniu z aloesem działa cuda ;)

Dobry krem

Jestem w trakcie poszukiwań idealnego kremu dla mojej skóry, więc sięgnęłam również i po ten krem. Moja skóra jest sucha na czole, nosie i na podbródku, więc w tych miejscach po nałożeniu szczypie, jednak mi to nie przeszkadza. Fajnie wygładza, zmiękcza skórę, radzi sobie w miarę z suchymi skórkami, przyjemna konsystencja, szybko się wchłania. Na razie jestem na tak

Niestety nie

Producent napisał na opakowaniu, że przy pierwszych kilku aplikacjach może pojawić się uczucie mrowienia na skórze, co jest podobno związane z jej reakcją na wysokie stężenia składników aktywnych. Prawda jest taka, że twarz mnie szczypała nawet po 2 tygodniach stosowania, więc go odstawiłam (masochistką nie jestem). Gdyby to był krem złuszczający z kwasami, to ja rozumiem takie ostrzeżenia, ale to miał być krem odżywczy. Miałam przesuszoną skórę i szukałam dla niej opatrunku, a trafiłam na bubel. Na forum kilka innych osób miało ten sam problem, więc nie polecam nikomu. Szkoda, bo markę Tołpa bardzo szanuję.

dobry krem za niezłą cenę

Zużyła jedno pełne opakowanie kremu. Stosuję go jako krem na noc, w mojej opinii krem jest ok, faktycznie odrobinę szczypie przy nakładaniu, nie jest to jednak jakiś duży dyskomfort. Dzisiaj zakupiłam drugie opakowanie, mam zamiar go stosować na zmianę z Sylveco z betuliną, który jest moim KWC.
Plusy:
-konsystencja,
-nie podrażnia wrażliwej skóry,
-nawilża i natłuszcza w stopniu wystarczającym,
-delikatny zapach,
-cena i dostępność (m.in w Biedronce),
-wydajność (opakowanie starczyło na długo- nie pamiętam nawet kiedy go kupiłam)

Minus (jeden, niewielki):
-szczypanie po aplikacji(nie zawsze).

Ogólnie polecam.