Isana, Young, S.O.S. 3 in 1 Reinigung, Peeling & Maske (Żel myjący + peeling + maseczka 3 w 1)

Isana żel myjący + peeling + maseczka 3 w 1 Young z specjalistyczną formułą z cynkiem i glinką oczyszcza skórę i równomiernie matuje cerę. Kwas salicylowy w widoczny sposób usuwa zanieczyszczenia skóry i zapobiega tworzeniu sie pryszczy i zaskórników.

w tubie
żel
>100ml

Precz niedoskonałości

Od razu mówię nie mam skóry tłustej nie potrzebuje zmatowienia wiem że osoby które się z tym borykają uważają ten produkt za słaby. Jednak w moim przypadku mi produkt pomaga nie przesusza skóry po zastosowaniu nie ma uczucia ściągnięcia skóry. Dominujący zapach produktu to kwas salicylowy do którego można się przyzwyczaić jednak nie jest to najpiękniejszy zapach. Jak stosuje: jako żel do mycia twarzy lub jako maseczkę (przyjemniej raz w tygodniu), uważam że na peeling to produkt posiada trochę za mało tych drobinek. Produkt się u mnie sprawdza jestem zadowolona z stosowania.

Daje radę

Kupiłam go z uwagi na podobieństwo "na pierwszy rzut oka" do Garniera. Jeśli chodzi o codzienne używanie to byłam lekko rozczarowana, bo nie robił tak dobrej roboty jak się tego od peelingu, czy żelu myjącego oczekuje, ale jako maseczka działa u mnie świetnie, nie pieni się, łatwo go zmyć, jednak z uwagi na drobinki trzeba uważać na oczy, do tego cera na długo jest zmatowiona, bardzo ładnie wygląda.
Do funkcji peelingu z tym żelem zaczęłam używać szczoteczki do oczyszczania twarzy, która długo leżała zapomniana i dopiero w połączeniu z tym kosmetykiem uzyskałam świetny efekt oczyszczenia, na pewno będę tego żelu używała w przyszłości, zwłaszcza że w podobnym żelu Garniera bardzo drażnił mnie zapach i późniejsze uczucie mocnego napięcia po formie maski, a długo nie moglam znaleźć nic o podobnym dobrym działaniu.
Z uwagi na przystępną cenę myślę, że jest wart wypróbowania.

Słabo się rozprowadza i...

...wysusza skórę.
Dzisiaj niewielka ilość wpadła mi do oka i naprawdę - o ile kiedyś myślałam, że jak szampon ma styczność z okiem to piecze okropnie i gorzej być nie może - tak dzisiaj myślałam, że pojadę na pogotowie celem wypłukania oka i aby wyjąć drobinkę tego piasku. Całe oko czerwone i piekło cały czas, mimo płukania wodą.

Konsystencja zbyt rzadka

Żel myjący:
Jako żel ten produkt sprawdza się nie najgorzej. Oczyszcza, matuje ściąga pory. Ma bardzo rzadką konsystencję, a w niej umieszczone są peelingujące drobinki, których jest niewiele. W porównaniu do żelu od Garniera wypada dość słabo.
Peeling:
Tutaj jest słabo. Jak już wspomniałam żel ma bardzo mało peelingujących drobinek, przez co jego działanie złuszczające jest niewielkie.
Maska:
Nie za dobrze. Prawie nie widzę efektów pomiędzy jedynie umyciem twarzy a trzymaniem produktu dłużej.
Podsumowując, wszystkie jego wady rekompensuje niska cena. Polecam używać jako żelu do mycia, ale pozostałe dwie funkcję to dla mnie pomyłka.

Wspomagacz

Żel kupiłam bo potrzebowałam czegoś na już czym moge oczyscic twarz.
Jestem z niego zadowolona i polecam znajomym, mimo że jako tako po umyciu i uzyciu jako zelu do mycia nie mam tego efektu kgory mozna osiagnac np. Marka Mary Kay, mam na mysli uczucie mega oczyszczonej twarzy, wręcz 'skrzypiacej' przy dotykaniu, przejezdzaniu palcem bo skora jest tak oczyszona ze nie zostaje gram sebum, jednak cena z pewnoscia swoje robi.
Produkt na mojej tradzikowej tlustej cerze, ze sklonnoscia do lusczenia sie w okolicach strfy T robi dobrą robotę i jest wspimagaczem przy mojej walce z dradzikjem, po umyciu zawsze nakladam masc i cera sie poprawia. Nie nowie ze to dzieki temu produktowi, jedbak on wspiera dzialanie masci. To wiem, bo stosujac inne produkty do mycia twarzy takiego efektu nie osiagalam.

Wysusza

Użyłam ją kilka razy i oddałam .Za bardzo mnie wysusza.Wiadomo że to produkt z glinką ale nie przypadł mi do gustu.
Dobrze oczyszcza skórę i nie zapycha.Jest wydajna i nie droga.
Myśle że nastolatki będą z niej bardziej zadowolone.

Raczej więcej nie kupię

maseczka super!

Największym plusem tego żelu jest to, że można z niego zrobić maseczkę. Oczyszcza standardowo, jest baaaaardzo wydajny, bo wystarcza mi na ponad miesiąc. Trochę wkurzają mnie jednak niebieskie kuleczki, które znajduję po myciu twarzy we włosach wokół niej ;)

Lekko rozczarowujący

Rozczarowujący produkt. Lubię od czasu do czasu przetestować produkty dostępne tylko w Rossmannie-można znaleźć tam perełki. Ten żel jednak do nich się nie zalicza.
Jest bardzo gęsty, ale w ogóle się nie pieni-myślę,że najlepiej sprawdziłby się jako peeling. Jako żel jest naprawdę mierny. Ma duże drobinki, które mają działać pilingująco, są fajne,ale tylko dla wytrzymałej skóry, mogą podrażniać.
Żel niestety wysusza skórę, owszem dobrze ją oczyszcza, mam wrażenie,że po użyciu jest naprawdę czysta, ale to tyle. Nie mam przesadnie wrażliwej skóry, ale ten produkt jest dla niej zbyt silny.
Plusem jest dobre oczyszczenie. Minusem brak wydajności, bardzo mocny zapach i zbyt silne działanie. Kupiłam go jako żel, ale nie mogłam używać codziennie.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Nic specjalnego.

Isana potrafi zaskoczyć świetną jakością kosmetyków za naprawdę niską cenę. Tym razem jednak jakość jest podobnie niska jak cena - a szkoda, bo liczyłam na porządny kosmetyk do oczyszczania twarzy do którego będę wracać.
Zużyję go do końca, ale nie kupię ponownie.

Kosmetyk ma dość rzadką konsystencję, przypomina trochę maseczki z glinką. Zawiera też dość duże drobiny peelingujące.

Kupiłam ten produkt z przeznaczeniem do codziennego, wieczornego mycia twarzy, ale postanowiłam wypróbować pozostałe dwie jego funkcje i oto wnioski:

*Jako krem do mycia twarzy - kiepsko. Prawie się nie pieni, jednorazowo trzeba go wylać naprawdę dużo, aby jako-tako umyć twarz, a i tak nie odświeża tak jak bym sobie tego życzyła. Pozostaje uczucie niedomytej skóry.

*Jako peeling - właściwie to samo co wyżej. Czy te drobinki są, czy ich nie ma efekt jest raczej kiepski. Trochę wygładza, ale tylko trochę i to jednak za mało żeby dobrze go ocenić.

*Jako maseczka - właściwie się nie wchłania, nie zasycha na twarzy, nie robi nic co powinna robić maseczka oczyszczająca.

Plus za to, że nie wysusza skóry twarzy. Jest to również kosmetyk wegański.

Może nie jest to szkodliwy bubel, ale do dobrego kosmetyku oczyszczającego mu daleko.
Nawet za cenę 9zł można kupić o wiele lepsze żele do mycia twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Całkiem dobry

Produkt kupilam po skoncoznej buteleczce jego brata Fruity Flirt, ktory mi sie spodobal. Ten oto zel wzorowany jest na znanym wszystkim Garnierze 3 w 1. Ma podobny zapach, konsystencje oraz funkcje. Niemniej jednak podobnie jak Garnier nie jest moim idealem.

OGOLNE PLUSY
+ tubka
+ dosc zbita konsystencja
+ tani
+ ogolnodostepny

- zapach

ŻEL
+ dobrze domywa makijaz (zmyty uprzednio plynem micelarnym)
+ wydajny - wystaczy niewielka ilosc produktu
+ nie splywa z rak
+ zauwazylam, ze na mojej cerze pojawia sie coraz mniej niedoskonalosci (jednak nie przypisuje calej zaslugi tylko temu zelowi, a ogolnej pielegnacji i diecie)

- wysusza skore
- sprawia, ze pojawiaja sie suche skorki

PEELING
niestety nie do konca sie ttuaj sprawdza

- za malo granulek
- granulki sa zbyt delikatne
- nie mamy co liczyc na dobre oczyszczenie

MASKA
+ przyjemnie ochladza twarz
+ pozostawia ja zmatowiona i wygladzona
+ szybko zastryga
+ latwo ja zmyc

Produkt z 3 funkcji tylko jako peeling nie sprawdza sie do konca. Warto go wyprobowac, szczegolnie za cene ok. 8 zł jako zamiennik Garniera ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe