Lirene Dermoprogram, Age Blocker, Przeciwzmarszczkowa maseczka intensywnie wygładzająca

Lirene rzeciwzmarszczkowa maseczka intensywnie wygładzająca zawiera kwas foliowy, który pomaga regenerować struktury DNA, odbudowuje uszkodzone z wiekiem komórki i wspomaga tworzenie nowych. Witamina E , zwana witaminą młodości, hamuje działanie wolnych rodników, przeciwdziałając starzeniu. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność i utraconą sprężystość. Olejki z brzoskwini i karotki doskonale wygładzają, regenerują i długotrwale nawilżają. Maska poprawia kondycję skóry i przywraca jej naturalny blask. Badania aparaturowe potwierdziły poprawę jędrności skóry o 48% po 1 aplikacji!
Sposób użycia: Kilka razy w tygodniu nałożyć maseczkę na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i pozostawić do wchłonięcia. Po około 10 minutach usunąć nadmiar niewchłoniętej maseczki płatkiem kosmetycznym.

klasyczne
w saszetce
krem
<50ml

Może być, ale bez rewelacji.

Kupiłam tę maseczkę, bo miło wspominałam poprzednie jej wersje z folacyną i liczyłam, że ta będzie równie dobra. Niestety, trochę się zawiodłam.
Maseczka ma bardzo gęstą, kremową, tłustą konsystencję ( właściwie bardziej przypomina tłusty krem) i dziwny, ostry, świeży jakby morski zapach. Nie spływa z twarzy, nie podrażnia. Zmywa się dość ciężko z uwagi na swoją tłustość:(
Po zmyciu buzia rzeczywiście jest wygładzona, lekko nawilżona, chyba trochę natłuszczona , drobne zmarszczki jakby rozprasowane. Nie jest to jednak oszałamiający efekt, jak nieraz miałam po innych maseczkach.
Nie wiem czy ją więcej kupię, dla mnie jest zbyt ciężka, wolę lżejsze maseczki. Ale jak ktoś chce może wypróbować. Saszetka starczyła na oszczędne 2 razy.

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka ( starczyła na 2x)