Rimmel, BB Cream Radiance (Rozświetlający krem BB SPF 20)

Rimmel, BB Cream Radiance (Rozświetlający krem BB SPF 20)

Sprawdź ceny produktu

Rimmel rozświetlający BB Cream został wzbogacony witaminą C, który łączy w sobie 9 korzyści. Kosmetyk posiada właściwości bazy pod makijaż, wygładza cerę, tuszuje jej niedoskonałości, minimalizuje pory, zapewnia naturalne krycie, nawilża, pobudza zmęczoną skórę, a dzięki zawartości witaminy C rozjaśnia cerę.

kremy BB i CC
Krycie
lekkie
w tubce

Średni krem bb

Krem bb dosyć średnio wygląda na twarzy, rozprowadzałam go rękami i bardzo się rozmazywał, pozostawiał suche plamki z większą ilością pigmentu, niezbyt przyjemnie pachnie. Mam wrażenie że w połowie dnia zaczyna się ważyć i nieładnie wygląda w załamaniach skóry, przy płatkach nosa, w większych zmarszczkach. Raczej nie polecam.

Miła niespodzianka

Kupiłam go na promocji w Rossmanie bardziej z ciekawości, nie spodziewałam sie po nim wiele, myślałam że nie będzie w ogóle krył i będę go bardziej stosować jako bazę pod mocniejszy puder lub w lato na gorące dni a tu taka niespodzianka. Bardzo wydajny, dobrze napigmentowany, ładnie kryje i dobrze się rozprowadza. Pomimo że nie ma pompki dobrze się go używa. Dodatkowo jest trwały. Zdecydowanie polecam

Porażka

Sięgnęłam go, ponieważ poszukiwałam czegoś co rozświetli moją cerę, a będzie lżejsze niż podkład. I okazało się, że to na pewno nie ten krem. Daje on paskudny ciężki efekt maski, jest cięższy niż wiele podkładów. Podkreśla pory i zapycha je, powoduje powstawanie krostek. Waży się na twarzy i wygląda nieestetycznie. Pocieszające jest to, że kupiłam go w promocji, ale szkoda na niego kazdej złotówki.

Nieporozumienie

Najgorszy ever! Zostawia smugi, ciastkuje, nie robi nic dobrego, a na pewno nie rozświetla. Próbowałam go nakładać gąbeczką, pędzlem i szkoda kasy... Dobrze, że kupiłam go w promocji.

Szkoda słów..

Chyba nigdy nie kupiłam nic gorszego, zostawia niemiłosierne smugi, podkreśla pory, tester na dłoni wydawał sie idealnie rozprowadzać - a produkt na twarzy? Jakaś pomyłka. Szkoda, myślałam że będzie naprawdę fajnym kremem BB z naprawdę fajną ceną - przeliczyłam się. Kosmetyk do wyrzucenia, nie wiem co z nim można zrobić innego. Jedynie opakowanie ma ładne i wygodne.

KAŁ, KLOAKA, PRYSZCZ

Po nałożeniu tego produktu... Robią się OGROMNE pryszcze.
Mam 28 lat, nigdy nie miałam problemu z trądzikiem, mam delikatną i naczynkową cerę. Po nałożeniu tego produktu na nos i policzki następnego dnia wyrosły mi pryszcze... Ogromne, bolące ropne pryszcze. Myślałam, że może to hormony, okres może przyjdzie do mnie wcześniej, dlatego dałam mu drugą szansę. Tym razem nałożyłam go na cała twarz przed wyjściem do pubu. O godzinie 1 w nocy poczułam, że coś mi się tworzy na nosie. Obudziłam się z 2 ogromnymi pryszczami na nosie, 2 na czole, 4 na brodzie i po jednym na każdym z policzków. TRAGEDIA, to produkt niebezpieczny dla zdrowej cery. Nie polecam. Chyba, że najgorszemu wrogowi.

Nieudany "romans"

Jeden z niewielu kremów BB który ma tak dobre krycie.
Ładne drobinki, nie dają efektu sztuczności na cerze.
Przyjemny, nie nachalny drogeryjny zapach.
Niestety nie do końca mi pasuje - ciężko go rozprowadzić, pozostawia smugi.
Nawet zaaplikowany na krem "roluje się" co całkowicie mi nie pasuje.
A szkoda, bo zapowiadał się długotrwały romans :)

Beznadziejny

Najgorszy krem BB jaki miałam. Nie da sie go normalnie nałożyć, strasznie sie ściera. Kolor najjaśniejszy jest ciemny. Trwałość tez beznadziejna... niestety nie polecam

Nie zachwyca jak na Rimmel..

Kupiłam zdesperowana, nie mając już wyjścia. Tańsze odpowiedniki nie spełniały oczekiwań, więc szarpnęłam się na coś ekstra. Zapłaciłam 25zł (po przecenie w Hebe!) i.......jestem zawiedziona :( nauczyłam się nakładać podkłady na bazę i niestety to jest konflikt dla tego kremu. Strasznie się roluje, wręcz okropnie..:\ nie próbowałam nakładać bez bazy, bo się zniechęciłam, może to by coś dało. Chcąc się pozbyć tych smug z twarzy musiałam je bardzo mocno wetrzeć gąbką, co spowodowało zaczerwienienie..

+dobrze kryje
+zapach
+konsystencja
+nawilżenie
+dopasowanie do koloru skóry

-cena jak na BB
-rolowanie :(
-mała tubka, więc średnio wydajny
Ogólnie nie kupię więcej

Całkiem niezły kosmetyk w przystępnej cenie, idealny na zimne jesienne dni.

Szukałam jakiegoś fajnego kremu BB na jesienne, zimne dni, który stworzyłby wartstwę ochronną na mojej cerze.
PLUSY:
+ spv 20 ochrona przed uv
+/ - gęsta konsystencja - średnio się rozprowadza
+ dobrze nawilża (mam cerę mieszaną )
+daje fajny efekt rozświetlający
+ pomimo, że mam jasną karnację , całkiem nieźle się dopasowuje
+ nie zauważyłam, żeby jakoś bardzo ciemniał
+ dobrze kryje
+ nie pozostawia lepkiej warstwy
+ nie wymaga uprzedniego użycia kremu na dzień - oszczędza mój cenny, poranny czas !
+cena (ok 24 zł za 20 ml )
+ na mojej cerze ładnie utrzymuje się cały dzień, bez poprawiania

MINUSY:
- waży się i roluje, gdy uprzednio zastosujemy jakiś inny krem na twarz
- trzeba umiejętnie go rozprowadzać, bo może pozostawiać smugi
- dla osób z jasną cerą może być za ciemna nawet jaśniejsza wersja kosmetyku

Używam tego produktu od: Używam go od dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: Jestem w połowie pierwszego opakowania i być może skuszę się na drugie.